trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4125 dnia: Listopad 07, 2012, 08:03:42 pm »
Ale starszy zna ojca Ichigo i nie wyglądają mi na wrogów, więc coś tu jest nie tak :wink: a młodszy już nie raz udowodnił, że tylko się tak stawia, ale nie jest w stanie się odwrócić od Ichigo. Według mnie będzie sobie to tłumaczył tak, że walczy po stronie Ichigo, a nie shinigami.




Quincy chcą tylko zemsty, krwawej jatki, takiej jaką im urządzili shinigami kiedyś. Tak myślę ;)
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4126 dnia: Listopad 07, 2012, 08:10:17 pm »
Zemstę na shinnigami chcą na pewno, ale może mają jeszcze jakiś inny cel.

Ojciec Ishidy i Ichigo pewnie znają się ze studiów medycznych. W końcu obaj są lekarzami. A może znają się dlatego, że mamuśka Ichigo była Quincy. Kto wie. Może nawet Ishida i Ichigo są jakoś spokrewnieni od strony matki.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4127 dnia: Listopad 07, 2012, 08:14:55 pm »
Właśnie, może mamuśka Ichigo zdradziła jego ojca z Ishidą seniorem :D To by była telenowela... A macie jakieś teorie skąd Urahara zna Kurosakiego seniora? :D
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4128 dnia: Listopad 07, 2012, 08:22:54 pm »
Tak dla jasności.... poniekąd wyszło, że juha bah to dziadek ichigo? No i czemu może tylko przez jakiś czas pozostać po za tym jego cieniem. Kolejna sprawa to czy juha bah nie był w pierwszym skaldzie z dziadkiem no i czemu też się nie postarzał i skąd się znają?



. A macie jakieś teorie skąd Urahara zna Kurosakiego seniora? :biggrin:
Też mnie to zastanawia, bo urahara trochę przy młody, a ojciec ichigo jest kapitanem a nikt go nie zna w SS nawet dziadek[jak by znał to kapnął by się po nazwisku]. Najbanalniejsze wytłumaczenie to takie, że urahar ma sklep i różne gadżety do tłumienia reitsu z, których korzysta kurosaki.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4129 dnia: Listopad 07, 2012, 08:26:18 pm »
Isshin mógł być kimś więcej niż zwykłym kapitanem i zwykli kapitanowie mogli nie wiedzieć o jego istnieniu. Możliwe, że Isshin zrobił jakąś zadymę w Soul Sociaty i musiał uciekać. A że Urahara był ekspertem od sztucznych ciał to zgłosił się do niego aby ukryć się jako człowiek. Ewentualnie Urahara pomógł mu uciec i sam go ukrył. W końcu Urahara zawsze wiedział więcej niż mówił. Lub też dostał rozkaz od Yamamoto wyeliminowania resztek Quincy, zabujał się w matce Ichigo podczas misji i postanowił zdezerterować.
Jakiś czas temu pojawiła się plota, że mają się pojawić rozdziały, których bohaterem jest Isshin. Jeśli się pojawią to wtedy się dowiemy. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4130 dnia: Listopad 07, 2012, 08:30:31 pm »
Urahara młodo wygląda, ale jak wiadomo, był kapitanem 12 odziału już 100 lat temu. Myślę, że Kurosakiego znają, bo np. Aizen wspominał, że obserwował Ichigo już od urodzenia, więc kapitanowie po prostu się nie przyznali, pewnie głównodowodzący coś wiedział, ale zabronił mówić :wink: Aizen zna też Uraharę lepiej niż inni i przed zapieczętowaniem z ich rozmowy wynikało, że Kisuke widział tego całego Króla o_O Według mnie to jest najważniejsza postać i wokół Urahary się skupia cała akcja tak naprawdę :P

Ten Quincy nazwał Ichigo wręcz swoim "synem zrodzonym w ciemności", czy ja coś źle zrozumiałam? :wink:
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4131 dnia: Listopad 07, 2012, 08:38:17 pm »
Dokładnie tak go nazwał. Może ma na myśli, że jest po prostu dzieckiem Qiuncy, które nie wiedziało o swoim pochodzeniu. A, że Juha jest przywódcą Quincy (i to od 1000 lat) to pewnie ma się za ich ojca.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4132 dnia: Listopad 07, 2012, 08:42:33 pm »
Biedny Ichigo, tylko bountem jeszcze nie był... Tak to przeszedł przez wszystkie rasy i stany. Ogólnie mnie denerwuje, że teraz w mandze nie ma wątku Hueco Mundo, mogli darować jakąś walkę Ichigo z Juha i pokazać kto przystawił katanę Uraharze :P
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4133 dnia: Listopad 07, 2012, 09:02:58 pm »
pokazać kto przystawił katanę Uraharze :P
Też mię to gryzie. Stawiam na grimjowa, zresztą quincy powrócili do HM.
Co ciekawe urahara z swoim wiekiem nie pasuje mi. Co więcej przez cało długość bleach niekiedy stawia się urahare pod znakiem zapytania i tak naprawdę nic o nim nie wiemy. Skąd wie wszystko itd.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4134 dnia: Listopad 07, 2012, 09:10:27 pm »
No Grimmjow wydaje się być bardzo sensowną opcją. Tylko po co on, skoro właściwie jego talenty jak na mój gust jakieś ekstra nie są, co on może zmienić w fabule... A Urahara skupia w sobie właściwie wszystkie wątki, a przy tym jest bardzo tajemniczy, myślę, że dzięki niemu się wszystkiego dowiemy, bo całe zamieszanie z Aizenem, ojcem Ichigo, a może nawet Quincy wydaje się mieć powiązanie z jego przeszłością. Oby tylko nie przypomniał sobie wszystkiego przed śmiercią, bo jest moją ulubioną postacią :P (bardziej niż Byakuya nawet)


A tak na marginesie dodam, że dobrze jest w końcu mieć gdzie wyrzucić z siebie te wszystkie przemyślenia  :lol:
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4135 dnia: Listopad 07, 2012, 09:14:38 pm »


A tak na marginesie dodam, że dobrze jest w końcu mieć gdzie wyrzucić z siebie te wszystkie przemyślenia  :lol:
Śmiało już od dawna nie było tu dłuższej rozmowy. Kiedyś był tu taki stał skład niestety wykruszył się, ale może coś się wróci.

Ciekawe kto teraz zostanie gówno dowodzącym. Ktoś z oddziału zero? Jeśli nie to zostaje unohana według mnie najodpowiedniejsza[najstarsza i ponoć najsilniejsza], potem kyroukau i ukitake, chociaż pod względem siły  to nie bardzo. Drugiego takiego jak dziadek nie będzie już, który kosił wszystko.
Może aizen :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 09:18:06 pm wysłana przez Jackal »

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4136 dnia: Listopad 07, 2012, 09:19:13 pm »
Owszem, ale teraz w sumie nie ma o czym dyskutować, jeśli brać pod uwagę bleacha czy naruto, ale kto wie ;) W obu mangach robi się ciekawiej, a są przecież jeszcze inne, ciekawe produkcje.
ps. Fakt, faktem fajnie by było by forum znowu ożyło ;P
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4137 dnia: Listopad 07, 2012, 09:22:50 pm »
Ja stawiałabym na tego różowego, Kyouraku. Unohana ma za dużo zajęć przy leczeniu rannych żeby jeszcze ogarniać całe Gotei 13.
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4138 dnia: Listopad 08, 2012, 07:16:04 am »
Kyouraku bardzo możliwe, chociaż gdyby nie choroba to na pewno został by ukitake.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4139 dnia: Listopad 08, 2012, 07:47:16 am »
Myślę, że Unohana zostanie następcą Yamamoto. Pewnie dlatego zabronił jej walczyć. Nie chciał ryzykować śmierci swojego następcy.