Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 571568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4155 dnia: Listopad 09, 2012, 10:57:22 am »
W jeśli to nie miał by być ktoś z najstarszych to hirako to całkiem sensowna decyzja.
Zastanawia mnie czy tym kapitanom co skradziono bankai, to juz go nie mają? Czy może mają go i oni i osoba, która zabrała? No i czy po śmierci osoby, która ukradła zwraca się właścicielowi?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 11:01:40 am wysłana przez Jackal »

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4156 dnia: Listopad 09, 2012, 11:17:29 am »
Zaraki nie może być dowódcą, bo jednak brakuje mu demonicznej magii i bankai :P A poza tym jest zbyt narwany, a taki kapitan powienien być raczej opanowany i trzeźwo myślący. Urahara nawet by pewnie nie przyjął takiego stanowiska, bo jest za bardzo roztrzepany. O Byakuyi myślałam właśnie, że mógłby być głównodowodzącym, ale chciałabym przypomnieć, że właściwie nie wiemy na pewno czy jego dziadek nie żyje. Ten to by był dobry ;)
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4157 dnia: Listopad 09, 2012, 11:51:43 am »
Co myślicie o tym? To był ten koleś podmieniający się? Czy coś innego? Osobiście uważam, że coś innego bo tamci byli zajęci. No i co z doktorkiem?
http://www.manga-lib.pl/index.php/manga/online/bleach,500,11  - strona ta przed i po tez.


Dziwnie zabrzmiało:
http://www.manga-lib.pl/index.php/manga/online/bleach,511,13

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4158 dnia: Listopad 09, 2012, 01:36:36 pm »
Doktorek lubi strzelać fochy, więc pewnie jest gdzieś zaszyty teraz i wymyśla jakąś przegenialną truciznę zabijającą tylko quincy  :lol:

To może nawet być jakaś iluzja, ale nie mam żadnego pomysłu na wyjaśnienie tej sytuacji.
A to drugie zabrzmiało po prostu pysznie, takie podwyższanie wartości quincy.
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4159 dnia: Listopad 09, 2012, 02:19:59 pm »
Możliwe, że któryś Quincy może poruszać ciałami innych, a może to ta sama technika, której Ishida użył podczas walki z Mayurim. Wtedy był sparaliżowany i używał żyłek z energii duchowej aby poruszać swoim ciałem. Może cudzymi ciałami też można w ten sposób poruszać.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4160 dnia: Listopad 09, 2012, 02:24:32 pm »
Hmmmm właśnie... Walka Ishidy z Mayurim. Mayuri na pewno mu zainstalował jakiś czujnik i już dawno pracował nad nowymi sposobami na unicestwienie quincy :D Na podstawie analizy wszystkich późniejszych walk Ishidy ;)
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4161 dnia: Listopad 09, 2012, 04:01:20 pm »
Dawno raczej nie pracował, bo jak powiedział są dla niego nudni. Myślę, że zajmował się wszystkim tym co znalazł w laboratorium w HM.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4162 dnia: Listopad 09, 2012, 04:35:43 pm »
Tak powiedział, bo gardzi wszystkimi i nie chciał żeby Ishida się poczuł interesujący może :P Właśnie, ciekawe co tam znalazł w Hueco Mundo :> Swoją drogą fajna była ta walka z Szayelaporro Granz :D
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4163 dnia: Listopad 09, 2012, 05:39:48 pm »
Zgadza się walka była dobra zresztą jak wszystkie w HM. Tam nie było złych walka jak tak teraz pomyślę. :)

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4164 dnia: Listopad 09, 2012, 06:20:20 pm »
Mnie męczyła trochę walka Zarakiego i Byakuyi z 0 Espadą (tym wielkim, Yammim)
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4165 dnia: Listopad 09, 2012, 07:42:40 pm »
I tak najlepsze walki w Hueco Mundo to te z Girmmjowem i Ulquiorrą.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4166 dnia: Listopad 09, 2012, 07:57:27 pm »
Mnie męczyła trochę walka Zarakiego i Byakuyi z 0 Espadą (tym wielkim, Yammim)
Szkoda, że nie była pokazana :smile:


I tak najlepsze walki w Hueco Mundo to te z Girmmjowem i Ulquiorrą.
Zgadzam się, ale ja dodał bym walkę zarakiego z noitoirą i byaka z 7 espado.
No a z ulqiwm to była genialna korrona walka. Jedyne szkoda, że po zamianie w hollowa ichigo miał za dużo mocy, bo przecież jak by po zmianie miałtyle mocy co uliqiora na pierwszym poziomie to już by był gigantyczny skok.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4167 dnia: Listopad 09, 2012, 08:21:11 pm »
Jak to nie  :oops:


Zaraki & Kuchiki vs Yammy Rialgo


Ogólnie on był mało estetyczny jakiś, nieprzyjemnie mi się na niego patrzyło  :lol:
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4168 dnia: Listopad 09, 2012, 08:34:16 pm »
Nawet nie oglądałem tej walki. Przestałem oglądać na którychś fillerach i już nie zacząłem. Może kiedyś nadrobię całom serię, ale w najbliższej przyszłości się na to nie zanosi.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4169 dnia: Listopad 10, 2012, 06:43:32 am »
No w sumie racja trochę było pokazane :)
Anime/manga zepsuło się w momencie walka poniżej 4 numeru. Każdy następny był słabszy, a espada zero to kpina. Jedynie Baragarn się uratował.

 

anything