Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4185 dnia: Listopad 12, 2012, 04:32:21 pm »
Z Arrancarów lubiłem tego ziomka:



Ale to w sumie do wszystkich postaci od Kubo, które przywdziewają ten parszywy uśmiech, mam słabość - Hirako Shinji i Ichimaru Gin tak samo.
Espadzie sporo było osobników, których można było lubić mnie przypadł do gustu najbardziej: grimjow, noitoria, baragarn, stark i przede wszystkim uliqiora.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4186 dnia: Listopad 12, 2012, 05:27:47 pm »
Zawsze jak widzę Noitorie to przypomina mi się rozmowa między Nel i Halibel na jego temat w pewnym doujinie. Akcja Doujinu miała miejsce kiedy jeszcze Nel była w Espadzie i brzmiała mniej więcej tak:
Nel      - Zaraz! Skoro Noitora ma dziurę zamiast oka i żyje to czy to znaczy, że nie ma mózgu?
Halibel - Faktycznie! Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Biedny chłopiec. Od teraz będę dla niego miła.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4187 dnia: Listopad 12, 2012, 06:23:49 pm »
Taa ten doujin był zaczepisty, uśmiałem się tam jak fretka. :d
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4188 dnia: Listopad 14, 2012, 07:29:42 am »
A w międzyczasie przybyło 5ciu z zero.

Bankai ichigo wygląda świetnie(nawet połamany) - jakieś teorie kto pomoże go naprawić?
głos na unohane(albo kenpachiego) - urahara już był zapracowany, podobnie jak getsuga&hollow - może teraz pora na szkolenie ze strony kogoś nowego.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4189 dnia: Listopad 14, 2012, 09:10:16 am »
W końcu pojawia się Oddział zero. Robi się ciekawie. Może ktoś z tego oddziału zacznie szkolić Ichigo. Albo tatusiek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4190 dnia: Listopad 14, 2012, 12:00:43 pm »
W końcu pojawia się Oddział zero. Robi się ciekawie. Może ktoś z tego oddziału zacznie szkolić Ichigo. Albo tatusiek.

Słodko! Powoli zaczynałem wątpić w to, że w ogóle istnieją.

Niunia ze ściętym hime-cutem już mi się podoba, brodacz kojarzy mi się z jakimś grubasem ze Street Fightera, grubaska pewnie okaże się być najsłabsza, choć nie wątpie w jej ciekawie wymyślone bankai, typ w okularach wygląda jak kalka Love'a z Vaizardów, a badass ze słomką (bądź japońską fajką kiseru - nie widać) i ewentualnym fryzem na elvisa (?), cóż - lansik.

Od wszystkich oczywiście bije siła i niezmącona pewność siebie, więc możemy mieć nadzieję, że podział sił zostanie w jakiś sposób wyrównany. Brak typowo charyzmatycznej jednostki wśród nich w dość jawny sposób wskazuje, że ekipka będzie jedynie odpowiedzialni za utorowanie Ichigo drogi do głównej walki wieczoru. Może jakieś szkolenia? Pomoc w naprawie Bankai?

Jest ok - wprowadzanie nowych postaci wychodzi Tite Kubo zazwyczaj zadowalająco i nijak się tutaj nie zawiodłem. Wyczekuję następnego chapteru i wyczekuję tego, co fajnego pokażą nowi legendarni kapitanowie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4191 dnia: Listopad 14, 2012, 05:58:35 pm »
Jak na takich koksów silniejszych niż 13 oddziałów razem wziętych to wyglądają na pomagierów. Na pierwszy rzut oka zaciekawiła mnie druga od prawej. No i tylko 5? Ciekawe, która była kapitanem hyori kiedy to odeszła 100 lat temu.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4192 dnia: Listopad 14, 2012, 11:12:12 pm »
Zauroczyło mnie to: :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4193 dnia: Listopad 15, 2012, 06:39:10 am »
Rzeczywiście coś w tym jest :)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4194 dnia: Listopad 15, 2012, 12:56:45 pm »
Jak na takich koksów silniejszych niż 13 oddziałów razem wziętych to wyglądają na pomagierów. Na pierwszy rzut oka zaciekawiła mnie druga od prawej. No i tylko 5? Ciekawe, która była kapitanem hyori kiedy to odeszła 100 lat temu.
Też spodziewałem się że będzie ich tam co najmniej setka. Czyli taka pełna obstawa pałacowa a tu 5-ciu niedojdów się pojawiło. :P
Chociaż czasem się okazywało, że wygląd był mylący, Tite widać lubi bawić się "twarzami". No ale sam oddział zero nie może być na topie, w końcu Truskawek jeszcze żyje i dopiero co dostał nowe moce Quincy. :D
A co do byłej kapitan Hyori to stawiam na tą drugą od prawej.

Zresztą trochę to dziwne bo na początku mamy pokazane 6 kolumn którymi oddział zero się przemieszcza a na końcu "ląduje" tylko jedna kolumna. No i jak opisał to Kyōraku "połączony odział zero posiada moc większą od całego Gotei 13" zatem wystarczy ich rozdzielić i już mamy 1/5 siły w danym miejscu. A jakoś podczas szturmu Quincy na SS nie widziałem by Gotei 13 (było, nie było w jednym miejscu i na własnym terenie) stanowiło dla nich duży opór.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4195 dnia: Listopad 15, 2012, 01:27:29 pm »
5ciu >  więcej niż gotei liczone razem
co nie zmienia faktu że kapitanowie zostali pokonani przez pojedyńczych przydupasów.
Co mi przypomina że nikt nie zachwycał się pojedynkiem Byakuyi i wejściem Kenpachiego. Były świetne.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4196 dnia: Listopad 15, 2012, 01:46:54 pm »
Też spodziewałem się że będzie ich tam co najmniej setka. Czyli taka pełna obstawa pałacowa a tu 5-ciu niedojdów się pojawiło. :P
Chociaż czasem się okazywało, że wygląd był mylący, Tite widać lubi bawić się "twarzami". No ale sam oddział zero nie może być na topie, w końcu Truskawek jeszcze żyje i dopiero co dostał nowe moce Quincy. :D
A co do byłej kapitan Hyori to stawiam na tą drugą od prawej.


Wydaje mi się, że kapitanem hyoria byłą ta gruaska. Pasowała by do niej. A ta druga z prawej z dobrze wygląda.
No i wogule wszyscy zebrani kapitanowie zebrani czekając na odział zero czekali jak by to byłą dla nich normalka, coś jak dywanik u dziadka. Przecież prędzej było mówione, że odział zero się wogule nie pokazuje. Więc nie wiem skąd u nich takie obeznanie.


Co mi przypomina że nikt nie zachwycał się pojedynkiem Byakuyi i wejściem Kenpachiego. Były świetne.
A były świetne szczególnie zarakiego. Szkoda, że tak prosto był rozwalony spodziewałem sie chociaż, że zaraki będzie wstanie nawiązać walkę, a po bykauyi już pisałem czego się podziewałem. chociaż nie było źle.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4197 dnia: Listopad 15, 2012, 04:47:05 pm »
Co mi przypomina że nikt nie zachwycał się pojedynkiem Byakuyi i wejściem Kenpachiego. Były świetne.

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9220.4065.html

4 post od góry! :3

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4198 dnia: Listopad 16, 2012, 05:42:55 am »
Jak na takich koksów silniejszych niż 13 oddziałów razem wziętych to wyglądają na pomagierów.

Vizardzi też wyglądali na początku jak zbierania dziwaków i wariatów, ale jak się rozkręcili to pokazali na co ich stać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4199 dnia: Listopad 16, 2012, 07:07:05 am »
Vizardzi też wyglądali na początku jak zbierania dziwaków i wariatów, ale jak się rozkręcili to pokazali na co ich stać.
Właśnie vizardzi dobrzy byli, ale według mnie się ośmieszyli. Po 100 latach treningu jak mówili potrafili raptem maskę na 3-5minut założyć. Co wynikiem było takim, że zakładali ją w shikai i mieli nie za duży wzrost siły.


Na końcu chapka jeśli to ta osoba co dzwoniła jest osobą, która przyłożyła miecz uraharze to możliwe, że to ojciec ichigo. No chyba, że to urahara.
No i wiele ciekawych rzeczy się dowiadujemy:
- mauyri ma coś wspólnego z ooorigami.
- gość ze słomką z unohaną co więcej unohana jest zgaszona pomimo jej doświadczenia i zdolności
Ciekawe po co zabierają ichigo oraz czemu zabierają rannych, bo wątpię by ich to obchodziło że zginą. W tedy wzięli by i zarakiego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2012, 10:41:34 pm wysłana przez Jackal »