Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4200 dnia: Listopad 21, 2012, 05:54:57 am »
Pewnie chcą ich wyleczyć, naprawić im miecze i wytrenować na super koksów. Myślę, że Mayuri i Ooorigami razem prowadzili eksperymenty. Nie zdziwiłbym się jeśli Mayuri jest wynikiem jej eksperymentów.
Może Urahara dzwoni aby powiedzieć, że zostaje w Hueco Mundo i organizuje ruch oporu Arrancarów przeciw Quincy. To byłoby coś :-D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4201 dnia: Listopad 21, 2012, 06:19:03 am »
Jeśli było by to tylko to czyli naprawa i wytrenowanie, to nie rozumiem czemu nie wzięli zarakiego, który ich przerasta i jest najsensowniejszym rozwiązaniem,  z tego powodu że nie ma bankai. Możliwe, że jest jak mówisz i mayuri mógł razem pracować z oorigami, bo te jej dodatkowe ręce nie wyglądają na zdolność miecza, a bardziej na coś zrobionego.
W sumie racja mogło by być ciekawie jak urahara prowadzi ten ruch oporu ulepszając arancary. :)

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4202 dnia: Listopad 21, 2012, 03:26:08 pm »
Za krótki rozdział, zdecydowanie, 5 nowych postaci, a tyle nowych wątków :>

Hm, Urahara, który coś organizuje, ciekawe :P Mi on na zorganizowanego nie wygląda, ale mógłby powrócić wątek HM odkąd w SS jest względny spokój...
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4203 dnia: Listopad 22, 2012, 05:52:24 am »
Ciekawi mnie czy przynajmniej Kira umarł. Po jego walce została z niego głowa i połowa ręki to może w końcu może udało mu się umrzeć. I tak go nigdy nie lubiłem...

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4204 dnia: Listopad 22, 2012, 08:47:17 am »
Ja go lubiłam, miał taką wieczną depresję, czułam z nim więź :P
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4205 dnia: Listopad 22, 2012, 09:09:22 am »
W sumie racja kira już by mógł nie wracać, i tak dużo postaci jest do rozegrania.

W nowym chapterze co nie co się pokazało. Jestem bardziej pewny, że osoba z mieczem przy uraharze to grimjow. No i hmmmm do gry wkraczają fullbringerzy tylko, że co to da. Najsilniejszy niby z nich to ginjou, który przegrał kretesem z ichigo, a ichigo słabszy od streiters. Więc nie wiem po co się silą. W sumie tskushima jeszcze rozumiem, bo w jego przypadku to nie siła, a zdolność świadczy o jego mocy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 07:31:52 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4206 dnia: Listopad 29, 2012, 07:28:30 am »
Było gdzieś powiedziane jak działają fullbringi? Czy niszczą Hollowy jak broń Quincy czy może oczyszczają i odsyłają do Soul Sociaty jak broń shinnigami?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4207 dnia: Listopad 29, 2012, 07:37:40 am »
Jedyne co sobie przypominam to, że ich zdolność to dogadywanie się z duchem przedmiotu. A to, że ich moce działają jak quincy itd  to nie przypominam sobie.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4208 dnia: Listopad 29, 2012, 12:28:56 pm »
Ich moce pochodzą od hollowów... Nie lubiłam wątku z fullbringiem, jak dla mnie to oni by mogli nie wracać :/
Teraz czekam aż się okaże, że Król Dusz to tak naprawdę wujek Ichigo xD
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4209 dnia: Listopad 29, 2012, 12:46:19 pm »
Nie zdziwmy się, że król dusz to ichigo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4210 dnia: Listopad 29, 2012, 04:29:25 pm »
Znając życie Ichigo to zły brat bliźniak króla shinnigami sklonowany przez Aizena aby podbić świat i założyć swój własny haremm który po śmierci Ichigo przejmie Aizen i jego spółka.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4211 dnia: Listopad 29, 2012, 09:12:25 pm »
Znając życie Ichigo to zły brat bliźniak króla shinnigami sklonowany przez Aizena aby podbić świat i założyć swój własny haremm który po śmierci Ichigo przejmie Aizen i jego spółka.
Podoba mi się ta opcja ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4212 dnia: Grudzień 05, 2012, 03:35:42 pm »
Dawno nie uśmiałem się tak bardzo przy rozdziale Bleacha. Widok Byakuyi, Renjiego i Rukii leczonych przez kapitana z oddziału 0 jest bezcenny. Do tego wiadomo już czym jest klucz do pałacu króla shinnigami i widać nawet kawałek króla.

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4213 dnia: Grudzień 05, 2012, 04:40:56 pm »
omfg to leczenie było ostre xP a ten król dusz wygląda jakby przedawkował Hougyoku...
Follow the white rabbit.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4214 dnia: Grudzień 05, 2012, 07:20:37 pm »
Też o tym pomyślałem. Może pożyczył je sobie od Aizena ;P
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

 

anything