trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 573296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4215 dnia: Grudzień 05, 2012, 07:41:35 pm »
Leczenie było niezłe, ale zabił mnie widok Rukii "dryfującej" w gorącym źródle. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4216 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:29:58 pm »
Dziwi mnie czemu w takim razie nie wzięli zarakiego skoro mierzył się z najsilniejszym. Co ciekawe :urahara stworzył swoje źródło po przeanalizowaniu swojego". Skoro tam gdzie odział zero nie może wejść byle kto w takim razie co robił tam urahara? No i prawda tak jak pisaliście król dusz to bliźniak aizena z przed dwóch transformacji. 

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4217 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:48:53 pm »
To, że Urahara widział Króla Dusz wiadomo już od dawna, Aizen sam to powiedział :) Wszyscy się zastanawiają od wtedy kiedy i po co :D
Follow the white rabbit.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4218 dnia: Grudzień 05, 2012, 10:48:56 pm »
Urehara to jedna wielka zagadka, nie zdziwię się jak na końcu (o ile kiedyś nastąpi) Kapelusznik okaże się tym co pociągał za wszystkie sznurki.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4219 dnia: Grudzień 06, 2012, 06:18:55 am »
Może Urahara widział tą sadzawkę kiedy ten kapitan nie należał jeszcze do oddziału zero i przebywał w Soul Sociaty.
Ciekawie by było gdyby okazało się, że całe zamieszanie od początku serii do końca to robota Urahary, że wszystkimi manipulował i na końcu musieliby z nim walczyć...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4220 dnia: Grudzień 06, 2012, 08:38:27 am »
Warto zauważyć, że urahara mieszał wszystko widział jak nie był jeszcze kapitanem. W momencie gdy nim został to po jakimś czasie musiał uciekać.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4221 dnia: Grudzień 06, 2012, 01:51:21 pm »
Hollow, napisałem niemal to samo. Też zaczynam snuć teorię, że to Urahara, o ile nie sam to może z kimś (król?, tatusiek Ichigo?, któryś z Quincy?) wykombinował to wszystko. Na końcu wyjdzie, że by ratować świat przed kompletną zagładą, albo połączeniem się naszego świata z SS i HM, trzeba będzie wkopać Uraharze. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4222 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:41:04 am »
No proszę, proszę, Unohana okazuje się być pierwszym "Kenpachi'm", a Kyōraku, jak wszyscy się spodziewali, zostaje głównodowodzącym. Zaraki dostanie boosta, może nawet nauczy się gadać z mieczem, no i Ichigo idzie dalej trenować. Zobaczymy co z tego wyniknie ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4223 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:42:42 am »
Czyli może zobaczymy Unohanę w końcu walczącą. Wiedziałem, że musi być silna, ale nie spodziewałem się, że będzie pierwszym rzeźnikiem Soul Sociaty. Fajnie Kyouraku przygadał radzie 46.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4224 dnia: Grudzień 12, 2012, 04:02:17 pm »
Kolejny świetny chapter, Kyouraku styka w sam raz na kapitana. :3

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4225 dnia: Grudzień 12, 2012, 05:59:10 pm »
Kyouraku, nic dziwnego. Chociaż trochę mi go szkoda, bycie głównodowodzącym nie jest w jego stylu, nie będzie już miał czasu na picie i lenistwo :( I już rozumiem dlaczego każdy spinał przed Unohaną, mam nadzieję, że ona ma jakieś ultra epickie moce i będzie walczyć :>
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4226 dnia: Grudzień 12, 2012, 06:07:48 pm »
Zgadzam się chapter świetny, no i teraz wszystko się zgadza. To co kiedyś mówili ukitake i kyouryaku, że boją się unohany. Teraz wiadomo, że to nie żarty. Z tego wyszło, że zaraki z unohano mają najwięcej mocy tyle, że zaraki nie potrafi jej wykorzystać. Dla mnie w ostatniej walce niszczył światy. Przy nim ichigo wygląda blado. No i raptem nagle ichigo łamię kości kapitanowi z oddziału zero. To rozumiem, że nie mieli by szans z juho bach. Jednak dziadek samym wyglądem mówił, że z nim nie przelewki, no i prawdopodobnie jest najsilniejszy z wszystkich. Przy nim odział zero wygląda jak pasibrzuchy z piekarni.

No i ss stanie się słabe. I tu przytomne zachowanie kyoruakiego z tym szkoleniem zarakiego na silniejszego, który po dziadku gra pierwsze skrzypce, bo kyoruaki raczej nie będzie uchodził za tajno ostateczną broń.

Osobiście bardziej myślałem, że to unohana lub ukitake zostanie głównodowodzącym. Chociaż po ujawnieniu tego, że była kenpachim, ale to nie zmienia że jest najroztropniejsza z nich wszystkich.
Myślę, że unohana nie ma specjalnych mocy po prostu ma ogrom siły.
 

Offline Horreur

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4227 dnia: Grudzień 12, 2012, 06:19:54 pm »
Co do odziału zero, to oni chyba nie są dodani dla siły, tylko dla kompletności historii, bo Shinji na widok tej byłej kapitan 12 odziału powiedział, że "się zmieniła" i jeszcze ktoś z nich rzucił, że jest głodny, więc wydaje mi się że będą przedstawieni jako trochę nieporadni emeryci i pasibrzuchy :D

a co do Zarakiego to zawsze jak widziałam walkę z jakimś silnym przeciwnikiem to wyobrażałam sobie, że Zaraki by skopał temu tyłek w minutę :D
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4228 dnia: Grudzień 12, 2012, 06:50:03 pm »
Tak póki co to moje oczekiwania względem zero to spełniła ta typira z tymi rękami co zamknęła w bańkach renjiego i resztę.
Liczę też, że zaraki odegra jakąś większą rolę teraz.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4229 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:58:14 pm »
Nowy ciapek Bleacha mnie powalił... Ta kapitan ma chyba większe melony od Rangiku. :P
No i znowu był Kon...widać Tite uległ wołaniom fanów o "odkurzeniu" Kona. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything