trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4275 dnia: Luty 14, 2013, 06:55:14 am »
Ciekawe czy zginie, czy ją po prostu oszczędzi. Trochę za bardzo nie zrozumiałem tego bankai? Jakaś iluzja? Krzyknęła bankai oblała się krwią, potem częściowe szkielety i nic. Na końcu romantyczna scenka :)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4276 dnia: Luty 14, 2013, 12:56:43 pm »
Wcześniej wspominała, że musi go wielokrotnie powalić/zabić aby odblokować jego podświadomość przed kompletnym oddaniem się walce. Czy tam usunąć strach przed zbyt wczesnym zabiciem przeciwnika żeby móc się nacieszyć walką. 

Zakładam iż jej Bankai w swojej formie potrafił niszczyć i to dosłownie w kilka sekund każdą żywą tkankę rozkładając ją. To by się nawet zgadzało, skoro Shikai potrafił w ciągu kilku chwil uleczyć uszkodzoną tkankę.
W ostatniej scenie Unohana uwalnia bankaia aby ostatecznie powalić/zabić Ken-chana by znów go ożywić (tak wiem trochę dziwnie to brzmi) dzięki czemu jego obawa (łańcuchy/kajdany wg tłumaczenia w mandze) przed walką zostaje kompletnie zerwana. Tak oto uzyskujemy Kena w pełni jego mocy bez żadnych zahamowań (koniec świata).

Zresztą Ichigo przy tej dwójce wydaje mi się niemal początkującym. Chociaż ciekaw jestem jakby wyglądała walka Dziadka z Unohaną.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4277 dnia: Luty 14, 2013, 07:57:29 pm »
Już jej nie zobaczymy, ale prawdopodobnie była by to walka prześwietna.
Nie wiem czmu cały czas odnoszę wrażenie, że unohana cały czas daje duże fory zarakiemu nawet teraz..

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4278 dnia: Luty 14, 2013, 08:29:12 pm »
Masz dobre wrażenie, chociaż kiedy Zaraki przestaje się zamartwiać i przestaje hamować to jest silniejszy od Unohany.
Sama zresztą stwierdziła, że kiedy walczyła z nim pierwszy raz lewo go pokonała i to tylko dlatego, że miała jakieś 100 lat przewagi w doświadczeniu.
Po tym Zaraki zaczął się hamować aby dorównać jej i aby przypadkiem za szybko jej nie zabić. Co zaowocował uwięzieniem części jego mocy. 
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4279 dnia: Luty 14, 2013, 08:59:00 pm »
Zobaczymy co zaraki pokaże po uwolnionej mocy.Skoro przy tłamszony rozwalił 3 super quincy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4280 dnia: Luty 20, 2013, 03:32:38 pm »
Zaraki zabija jednak unohane, ale i pozna imię swego miecza. Więc ten ogrom mocy co posiada musi mieć zdolność, która to wykorzysta jak np. ogień dla dziadka. No i okazało się, że ichigo bez miecza jest cienki. Abarai pomimo, że jest słabszy pokazał co potrafi. Rozumiem też, że po prostu zanpokut i moce schinigami to nie prawdziwa siłą i kierunek dla ichigo lecz maska i moce quincy.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #4281 dnia: Luty 20, 2013, 06:34:12 pm »
Zaraki zabija jednak unohane (...)
To jeszcze nie jest powiedziane, jestem niemal pewien, że jednak przeżyje. Jest jeszcze opcja, że jego shinkai unicestwiać będzie przeciwnika by za chwilę wskrzesić go z 1 HP or something ;P.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4282 dnia: Luty 20, 2013, 07:18:08 pm »
Też wydaję mi się, że przeżyje. Ciekawe co będzie z Ichigo kiedy nie zdał testu u tego kapitana. Może znowu wyląduje w Hueco Mundo u Urahary... Ten może mieć jakiś super dziwny wynalazek naprawiający miecze.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4283 dnia: Luty 20, 2013, 08:17:30 pm »
Mnie się to wydaje, że ichigo zmierza do ogarnięcia mocy maski 100% i tych nowych, bo w sumie jeśli chodzi o moce schinigami to już wszelki sposób osiognął wszystko - bankai, ten trening, który porzuca wszystko na czysto siłę fizyczną itd.

A co do zarakiego to racja może i coś takiego mieć :)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4284 dnia: Luty 21, 2013, 12:20:44 pm »
Zaraki wielki zabijaka z mocą uzdrawiania...to było by ko(s)miczne :D

Co do Truskawka to zapewne teraz zacznie szkolić się w mocach quincy. Do tej pory walczył jako shinek bo miał zanpaka i ogromne rezerwy energii dzięki czemu mógł przebić ludzi przez zwykłą siłę, coś jak Zaraki. Teraz zapewne stracił, a przynajmniej zerwał połączenie z mieczem i nie może tego odzyskać jako, że nigdy nie był "prawdziwym" shinigami.
Zostaje mu rozwijać moce quincy i hallowa, wsparte doświadczeniem jako shinigami, być może w jakiś cudowny sposób nawet odzyska zanpaka, co by mnie wcale nie zdziwiło.
Czyli nic innego jak kolejny baf do mocy. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4285 dnia: Luty 21, 2013, 12:37:12 pm »
Leczący Zaraki...
To naprawdę ciekawy pomysł. Znając jego to pewnie najpierw by kroił przeciwników, a potem od razu ich leczył aby dalej móc ich kroić.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4286 dnia: Luty 21, 2013, 02:33:11 pm »
Wyobraźcie sobie trening w oddziale 11-tym. :D
"Chłopaki co tak marnie, piaty raz was już ożywiam a wy nadal nawet mnie zraniliście... " :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4287 dnia: Luty 21, 2013, 02:55:09 pm »
Ciekawe czy ichigo zostanie wykopany z tego królestwa, czy jeszcze odwiedzi dwa miasta + króla dusz? No i ciekawe czy byakua aby zostanie uleczony czy będzie też pod kokszony.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4288 dnia: Luty 21, 2013, 06:42:45 pm »
Bardziej martwił bym się o Rukię, ostatnio jak ją widzieliśmy pływała pupą do góry. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4289 dnia: Luty 21, 2013, 06:48:22 pm »
Może i pływała, ale i tak dostała ode mnie 10 punktów za styl.
Może po treningu z kapitanami oddziału 0 w końcu nauczy się bankai.

 

anything