Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 570283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4290 dnia: Luty 21, 2013, 07:46:57 pm »
Szkoda, że hitsugaya nie poszedł, bo patrząc na jego zdolności to taki drugi dziadek więc warto by było go oszlifować.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4291 dnia: Luty 27, 2013, 07:14:41 am »
Ichigo wraca do domu. Dodatkowo tatusiek zaczyna opowiadać o tym jak spotkał mamuśkę. Może w końcu dowiemy się którego oddziału był kapitanem.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4292 dnia: Luty 27, 2013, 11:08:07 am »
Nie, no po prostu nie, no po prostu, k***a, nie... Kto zatwierdza te skrypty w Shounen Jumpie? Pewnie nikt, b o mamy do czynienia ze słynnym Kubo Tite. A by się przydało, bo robienie z naszego głównego bohatera człowieko-hollowo-vaizardo-shinigamio-fullbringero-quincy, to już skrajny kretynizm. A dopiero co udało mi się wymazać z pamięci ostatni debilny arc i potraktować go jako mangowy filler. Aż nie chce mi się wierzyć, że odstawił coś takiego.

Na plus jedynie szefowa Ichigo - powinni mieć długi i gorący romans na parę chapterów, to może bym to fabularne naciągactwo wybaczył.



:3
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2013, 11:23:56 am wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4293 dnia: Luty 27, 2013, 03:25:06 pm »
Czy ja wiem, ona jest sporo starsza i o ile pamiętam ma syna. Ale i tak to jedna z ciekawszych postaci, przynajmniej obecnie.
A to że Ichigo to połączenie hollowa/vizarda/shinigami/fullbringa/quincy mozna było się spodziewać już od jakiegoś czasu. Chociaż sam uważam że to mooocno naciągane, ale zapewne Tite doda mu jeszcze ze 2 tytuły.

No o ile jeszcze połączenie hollow/vizard jestem w stanie przyjąć, bo poniekąd od początku miał w sobie hollowa to i vizard jest logiczny. W końcu to jest jakby stadium hollowa ale pod kontrolą.
Fullbring to ja w ogóle traktuje jak jakiś żart, albo filler bo nawet nie wiem jak to określić.
Pozostaje kwestia shinigami/quincy bo niby te moce się negują. Ktoś kto jest quincy nie może zostać shinigami i odwrotnie, a tutaj mamy nagięcie praw. Niby coś mi się tam obija o pamięć iż Rukia mówiła na samym początku, że Ichigo tylko zabija hollowy a nie odsyła jak pozostali. Ale nadal mam jakieś mieszane uczucia. Zresztą tutaj mamy najprawdopodobniej syna shinigamiego i quincy więc może ma chłopak jakieś zaburzenia mocy. :razz: No i kto normalny nazwał by syna "Truskawką" :biggrin:
Musiałbym się mocno wczytać od początku a nie chce mi się. :smile:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4294 dnia: Luty 27, 2013, 05:06:27 pm »
Czy ja wiem, ona jest sporo starsza i o ile pamiętam ma syna.

No właśnie!


Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4295 dnia: Luty 27, 2013, 05:28:07 pm »
Ty mnie nie łap n...kurde już się złapałem. To mogło by być niezłe...no a Orihime chyba by zawału dostała, Rukia i tak na razie jest w sanatorium to jej wszystko jedno. :D
jeszcze te migające oczka...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4296 dnia: Luty 27, 2013, 06:29:05 pm »
Mamuśka faktycznie fajnie wygląda. Mnie bardziej zastanawia co tam u sióstr Ichigo. Ta starsza często odwiedzała Uraharę więc pewnie coś kombinowała w związku z Shinnigami. Fajnie jakby też została shinnigami. Albo gdyby odziedziczyła zdolności po matce i została Quincy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4297 dnia: Luty 27, 2013, 07:43:03 pm »
Ta siostra ichigo możliwe, że by lepiej wymiatała od niego.

Uhhh nie tylko ja o tym pomyślałem, że krótki romans z szefowo był by bardzo ciekawy. Ciekawa babka z niej do tego nie licho narysowana - tak czy inaczej jestem za. Jak tak teraz pomyślę to początkowo miało chyba być, że iskrzyło ichigo x rukia [później po prostu sobie się rozeszli skończyło się szybciej niż się zaczęło. Tak bez sensu] , potem ichigo x inoue itd.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4298 dnia: Luty 27, 2013, 07:54:29 pm »
Uhhh nie tylko ja o tym pomyślałem, że krótki romans z szefowo był by bardzo ciekawy. Ciekawa babka z niej do tego nie licho narysowana - tak czy inaczej jestem za.

Pewnie w sieci już krąży jakiś doujin z mamuśką i Ichigo w roli głównej ;-)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4299 dnia: Luty 28, 2013, 07:40:59 am »
Pewnie w sieci już krąży jakiś doujin z mamuśką i Ichigo w roli głównej ;-)
To samo pomyślałem :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4300 dnia: Marzec 06, 2013, 09:23:19 am »
Nowy rozdział wygląda świetnie. W końcu wyjaśnia się dlaczego Shiba Kaien i Ichigo wyglądają tak samo, dlaczego nikt nie kojarzył nazwiska Kurosaki z konkretnym kapitanem i jakiego oddziału kapitanem był Isshin. A to dopiero początek historii...

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4301 dnia: Marzec 06, 2013, 09:38:01 am »
Zgadzam się z przedmówcą Hollow'em :) Rozdział fajny i wiele wyjaśnia. Wiemy też już, czemu Ichigo wydawał się podobny według Ukitake do kogoś kogo znał. Dla przypomnienia dodam, że działo się to na moście, gdy ratowali Rukię. Ichigo pochodzi z szlacheckiego klanu, no i że Aizen naprawdę zaplanował sobie jego życie, zanim ten się jeszcze urodził O.o
ps. wiemy też, że Truskawek jest spokrewniony z GANJU XD (WTF?!)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4302 dnia: Marzec 06, 2013, 09:45:35 am »
Nowy rozdział wygląda świetnie.

Wiem co macie na myśli!


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4303 dnia: Marzec 06, 2013, 05:04:23 pm »
Wiem co macie na myśli!


Przede wszystkim to :)

Dziwi mnie teraz czemu matsumoto  i toshiro nie mieli jakiś powiązanych scenek /rozmówek z ichigo. Jak tak teraz pomyśleć to wiadomo czemu się związał ischin z matką ichigo. Przypomina matsumoto [kolor włosów]. Ciekawiej by było jakby okazało się, że to matumoto jest matko ichiigo.   

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4304 dnia: Marzec 06, 2013, 06:02:30 pm »
O tak, Matsumoto za młodu wygląda tak samo...błyszcząco jak obecnie :D A Młody Ishin z lekka przypomina synka...
Nie wiem co myśleć, ale powoli Bleach zamienia się w brazylijską telenowele. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau