trawa

Autor Wątek: Konfrontacja w Gdyni !  (Przeczytany 2861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MadMan

Konfrontacja w Gdyni !
« dnia: Listopad 09, 2004, 01:21:32 pm »
Tak , dziś jóż z pełną odpowiedzialnocią mozna stwoerdzić ze Konfrontacja opanowuje po cichu wybrzeże, mam na myśli Trujmiasto i okolice .. Do tej pory było kilku graczy z Gdańska [ ktorych wypada pozdrowić  ;) ], jesli jednak mieszkasz w Gdyni lub jej dzielnicy i chcesz zacząć grać - zgłoś się na GG [ 7576030 ] . Narazie gra koło 6-7 osób czyli całkiem sporo jak na "nowy " system bitewny .. i jak dotąd  nie panuje dominuje zadna armia a mamy : Kelt Drune , Wolfen of Yllia, Akkylanians Griffins, Devourers of Vile-Tys, Lions of Alahan, Alchemists of Dirz.  Niedługo dojdą jeszcz Orki i Dwarves of Mid-Nor jednym słowem kolorowo  :) .. oczywiście nic nie ma zadnego problemu zeby się któraś z ww. armii powturzyła ... gramy zazwyczaj  na 400 - 350 pts jak i mniej  :)
ake a look to the sky just when you'll see Kelt Drunes ..
It is the last time you will !!  :]

Offline MiRage*

Konfrontacja w Gdyni !
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2004, 04:41:51 pm »
z góry przepraszam za wrodzoną wade moje Przyjacelia do pisania [nie dziwcie mu sie ma za sobą amie skawenow, a obecnie czuje sie Drunem]

swoją drogą ubiegł mnie o post o kilkga godzin za to ja Będe pierwszy na Mytosie  :D

Zapraszamy serdecznie wszystkich chetnych do zapoznania sie z Tym wspaniałym systemem, opdowiemy z chęcią na wszelkie pytania, wytłumaczymy zasady i poduczymy grac [oraz pomiożemy w rozpiskach]
a w raze czego oferujemy kompletny zasób usług pogrzebowych  :giggle:

no to czekamy ..... ;)
* - a ja wygrałem z Vladim :>