trawa

Autor Wątek: "Warzywne" oddziały na turniejach  (Przeczytany 8658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spazo

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 23, 2004, 06:16:40 pm »
Witam!!

Słyszalem od kumpli ze moja skromna ekipa zasiala nieco fermentu, wiec postanowilem sie wypowiedziec...

Zatem slow kilka wrobla cwirka:
- miałem sporo farta, bo nie trafiłem na jedyną rozpiskę jaka jest nie do przejscia dla Wood Elves - chaos ze smokiem
- tez kiedys wystawialem gay party - ale juz dawno stwierdzilem ze nie zdaje ono egzaminu w wielu sytuacjach, daje malo mozliwosci taktycznych oraz, przede wszystkim, granie taka ekipa staje sie nieuchronnie nudne
- fajny jest smok, ale wiedzac jak wygladaja rozpiski na turnieje (wszystkie te great cannony...) postanowiłem dać se z nim spokoj... to samo dot. treemana
- oparlem sie wiec na dobrym generale (dycha lidera) z acornem - dzieki ktoremu wylaczalem najwazniejszy oddzial przeciwnika... niewiele wiecej moglem nim zrobic wiec dalem mu bow of loren, co okazalo sie bardzo dobrym zakupem (co ciekawe - general nie dostał ani razu rany)
- wolałbym wziąć Bladeweavera zamiast jednego maga - ale znów - wiedziałem jak wyglądają turniejowe rozpiski..
- a hot-pot wzialem dla jaj... kompletnie sie nie sprawdza... :)

sorry że przynudzam - ale tez sądzę że przydałoby się trochę świeżego powietrza w rozpiskach

pozdro dla wszystkich, dzieki za wspaniały turniej, chyba najfajnieszy jaki widzialy moje oczy

tomek kmiotek alias spazo
ie ma letko...

Offline QUASSIMODO

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 23, 2004, 09:44:37 pm »
szafa-wg mnie sa calkiem szybkie...a pieski sa:
1)zbyt slabe
2)zbyt latwo panikuja-nawet wg standardow beastow
a charioty atakujace wespol z herdem sa masakryczne...
a jak sie da w ramach wsparcia takze nurglingi(ale to upierdliwa jednostka!!) to bicie z beastami staje sie calkiem problematyczne

niedziel-w grudniu pewnie bedzie jakis lokalik...chociaz ost czasy na turnieje regularnie przychodzi 24osoby-bard zaczyna byc za maly :)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Dyd

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 02, 2004, 08:19:50 pm »
To są oddziały których mi brakuje na turniejach:

Skaven - stormvermin
Empire - Spearmen, halberdiers
Bretonnia - men-at-arm'si
Orcs & goblins - kloce pieszych orków
Chaos - chaos warriorzy, plaguebearerzy
Lizardmeni - oddziały saurusów
Dwarfy - longbeardzi
Dark elfy - black guard
High elfy - phoenix guard
Wood elfy - glade guardians (czy jak się ta piechota nazywała)
Undeadzi - kloce szkieletów (choć to chyba jedyna armia, gdzie wszystko jest wystawiane)
Tomb kings - Ushabti

Offline Dyd

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 02, 2004, 08:22:15 pm »
Chyba wypadałoby zrobić turniej, na którym trochę by się te jednostki pofaworyzowało :), tak się zbieram z zorganizowaniem jakiegoś i może to byłaby dobra myśl.
Oczywiście jest o wiele więcej oddziałów, które 95% ludzi nie wystawia, a to były przykłady (pierwsze jakie mi przyszły do głowy z obserwacji)

Offline Loremaster

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 02, 2004, 09:37:34 pm »
Pheonix Guard ?? A co to?? :)  :)
ta jednsotak się na żaden turniej najwyżej na półkę sobie postawić nie nadaje w już te wyżej są od niej o dużo lepsze 15 punktów za goscia z sv5+ A1 WS5 S4 T3 i fear i jeszcze rare chyba że organizatorzy trochę ją zmodykikują i będzie kosztowac góra 12 punktów :D  :D
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline spazo

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 03, 2004, 10:32:08 am »
dopóki na turniejach królowac będa kadry oficerskie zl,ożone z samych magów, nie będzie się widywać  oddziałów z powyższej listy...

po prostu nie starcza na nich punktów, skoro cały żołd dzielą pomiędzy siebie czarodzieje:)

ja nie ruszam się z domu bez oddziau Glade Guardów - zawsze się przydają
ie ma letko...

Offline MariuszGGG

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 03, 2004, 02:15:54 pm »
Cytat: "Dyd"

Empire - Spearmen, halberdiers


Nie zgodze sie z topba. Ja bardzo czesto wystawiam klocek spearmenow z tarczami. Gdyby miał halabardników ( paranoja - mam 60 spearmenow i 0 halabardnikow), to bym ich takze wystawial, ale z tarczami. Ale nie mam.

Pamietasz moze Dyd Warzywna inkwizycje - dobrze dobrany comp score zmusil imperialnych graczy do odkurzenia czegos innego procz 4 magow i dzial, ST i kawalerii.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Dyd

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 03, 2004, 10:41:09 pm »
nie no jasne Mariuszu, ja na warzywnej też miałem stormverminów i warpfire throwera i rat ogry nawet... ale to był turniej robiony pod takie oddziały (znaczy się chodziło by takie oddziały wystawiać) ..
W imperium też miałem spearmenów, ale popatrzmy ile takich graczy było np. na Bazyliszku ??

Offline crusader

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 04, 2004, 10:19:35 am »
Właśnie. Na ważywnej inkwie grałem z kolesiem, który rano dowiedział się od kumpla, że jest turniej i nie znając zasad pojechał na niego. Wystawił troszeczke gorszy standard goblinski bomiał tylko 4 fanoli :D reszta podobna. Ja wtedy wystawiłem warzywka, dostałem max za comp, a gościa i tak pojechałem solidem. Teraz cały czas planuje jechać klimatem na turnieje, tzn. monster truckiem (v beta, gdzie każdy unit oprócz skinków jest inny).
pzdr
rawdziwą stolicą Polski jest Gniezno

Offline bless

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 04, 2004, 11:01:57 am »
Cytat: "crusader"
Teraz cały czas planuje jechać klimatem na turnieje, tzn. monster truckiem (v beta, gdzie każdy unit oprócz skinków jest inny).
pzdr


Crus, ten Twoj Monster Truck z GT byl naprawde w porzadeczku. Ani nie slaby, ani przegiety, na pewno oryginalny. Ale do dzis nie moge sie pogodzic z tym, ze te bitwe przegralem, bo rozegralismy tylko 3 tury.... :(
Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys na siebie trafimy.  8)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline Schtrasny

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 04, 2004, 09:31:45 pm »
Monster Truck - super klimat! potwierdzam!
I zadziwiająco wysoka lokata na GT!

Offline KOOBA.84

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 04, 2004, 11:39:26 pm »
Gosc na Carnosaurze sni mi sie do dzis po nocach... sam zabil mi z polowe rycerstwa :) Bitwa byla o wiele trudniejsza niz jakbym na jakies southlandy na magii trafil...

Tylko biegacz jakis cienki... od Errantow sie odbija  :badgrin:  :badgrin:
iech zyje krol!


Offline QUASSIMODO

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 04, 2004, 11:53:16 pm »
dyd odnosnie oddzialow saurusow-za cholernie nie chca mi sie zmiescic na rozpe na 2k...ale juz od 2200 sie pojawiaja w ilosci przynajmniej 2 oddzialow(niby 200pkt tylko a jakie zamieszanie 8) )-wczesniej sa wypieranie przez kawalerie,stegusie,skink shield,stegusia i takie tam duperele
fenix gwardia-kumpel nawet na GT z nimi pojechal(ma ze 20 figsow juz)i byl z nich zadowolony choc miejsce odlegle...
orcze piechoty-zapraszam do katowic-tam je znajdziesz...
spearmeni i halabardnicy-pojawiaja sie...choc na GT to byla rzadkosci-tam wszelkie rozpiski imperialne mozna podzielic na 2 gl grupy-generalnie z wyj 1(jak mni epamiec nie myli) wszystkie byly podobne do siebie
Ushati-na 2k ich nie ma(koszt punktowy spory-oplaca sie od 4 sztuk a to juz 240pkt) ale na 2200+sie regularniepojawiaja(spostrzezenia z mych stron rodzinnych)
Glade Guardia-tez wystepuje w przyrodzie....i wbrew pozorom nie sa tacy beznadzielni
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline KOOBA.84

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 05, 2004, 12:00:03 am »
Cytat: "QUASSIMODO"
za cholernie nie chca mi sie zmiescic na rozpe na 2k...ale juz od 2200 sie pojawiaja w ilosci przynajmniej 2 oddzialow(niby 200pkt tylko a jakie zamieszanie  )-wczesniej sa wypieranie przez kawalerie,stegusie


Nie wydaje mi sie, zeby stedzio byl lepszy od porzadnego kloca Saurusow, a kawaleria Lizakow to IMO totalna pomylka... choc kloc moze budzic respekt na papierze, to jednak slabo sie sprawdza w bitwie.
iech zyje krol!


Offline Cyel

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 05, 2004, 06:55:07 am »
Oddział kawalerii Saurusów z Banner of Huanchi (? ten k6 ruchu w fazie magii) śni mi sie po nocach w roli koszmaru... :o kumpel (Xartes z Black Company) zrobił mi nim w tylu bitwach tyle przykrych rzeczy, że głowa mała...

 

anything