trawa

Autor Wątek: "Warzywne" oddziały na turniejach  (Przeczytany 8625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyel

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 08, 2004, 06:00:16 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "Cyel"
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "QUASSIMODO"
kiedys champion+bsb+zwykly kawalerzysta wpadli z przodu w 16 dark elfickich spearmenow....zlamali elfy w szarzy)


WOW! POWAZNIE! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
9 ataków z S5 i 3 z S4 pokonalo 3 ranki banner i outnumber?


Ty się nie smiej... pamiętasz naszą jedyną grę i moją szarże piatką Chosenów na twoich warriorów? ilu wtedy zabiłem pamiętasz? ;)

A ty się dziwiłeś, że oprócz Chosenów szarzuję jeszcze regiementem marauderów w ich bok dla pewności...:P



 Nie zapomnę wyrazu twarzy z jakim powiedziałeś; żadnego. Połączenie skrytej irytacji i jakby zawstydzenia. Ale Break Test zdałeś, a pod koniec partii nawet ten oddział złamałeś.


A nie rechotałem przy tym jak głupek ...:D? Mnie to bawi aktualnie a nie stresuje...zresztą źle pamiętasz tą sytuację. Żadnego brake nie zdawałem, tylko Ty zdawałes i oblałeś... przygotowany na to co się może stać razem z Chosenami zaatakowałem wtedy regimentem Marauderów z Exalted championem...Nawet sie dziwiłeś, pytałeś, czy nie przesadzam...:) jak się okazało moje planowanie było słuszne ... wbrew pozorom byłem przygotowany na sytuację, że Choseni uwalą sprawę ;) A tu prosze...nie zabiłem żadnego a i tak wygrałem walkę :P

JJ

  • Gość
"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 08, 2004, 07:22:06 pm »
Cytat: "Cyel"


A nie rechotałem przy tym jak głupek ...:D? Mnie to bawi aktualnie a nie stresuje...zresztą źle pamiętasz tą sytuację.



Chyba rzeczywiście lepiej pamiętasz posunięcia w tamtej partii.
Ale na pewno nie rechotałeś jak głupek, grałeś bardzo elegancko i miło. :)
Oj, kurcze, zapomniałem o naszej odwiecznej nienawiści :oops: , przepraszam, w następnym poście coś wymyślę, na razie!  

P.S. Mój Lord i Smok nawet nie zranili Championa Halfinga, więc na te swoje +3 do CR nie narzekaj.....

Offline oczko

"Warzywne" oddziały na turniejach
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 11, 2004, 05:38:41 pm »
do "warzywnych " oddzialow mozna chyba dodacpikinierow wood elfickich(12) ktorzy w wyjatkowym napadzie szczescia pogonił 6 szarzujacych chosenow
Chwala zwyciezonym"