trawa

Autor Wątek: Najbardziej przyciągające FPP  (Przeczytany 12021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horsie

Najbardziej przyciągające FPP
« dnia: Listopad 14, 2004, 06:19:55 pm »
Niniejszym rozpoczynam watek o Waszych ulubionych grach FPP. Na mnie największe wrażenie biorąc pod uwagę klimat, fabułę i grafikę (jak na ówczesne czasy) zrobił Half-Life, gra absolutnie dla mnie kultowa i niedościgniony wzór w singlowych FPSach. Dalej będzie Quake 2 za mroczny klimat i rewelacyjne giwery oraz Medal of Honor, które pomimo najszczerszych chęci nadal jest dla mnie milion razy lepsze niż Call of Duty :) Zapraszam do dyskusji.

Offline Gashu

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2004, 06:34:30 pm »
Przede wszystkim Half-Life, ale także RTCW oraz "NOLF 2" (solidna dawna humoru), dawniej stare "Doomy", "Wolfensteiny", ostatnio "Doom 3".
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Jolo

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2004, 06:42:54 pm »
Rainbow Six - jakoś kręci mnie ten klimat AT. Mozna było momentami poczuć się jak prawdziwy "dobry" walczący z tymi "złymi" :D
No i ta akcja odbijania samolotu na lotnisku w Rogue Spear. Do dziś pamiętam jak wielokrotnie ją przechodziłem (na różne sposoby) i czajenie sie w krzaczorach ze snajperką tuż przy płycie lotniska :)
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline Dr. Zoidberg

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2004, 06:51:08 pm »
Hmm, znowu Deja Vu... ;)

Najbardziej przyciagnal mnie "Medal of Honor", NOLF i oczywiscie "Half-Life", stwierdzam tak, poniewaz konczylem te gry przynajmniej dwukrotnie (co juz wskazuje na duza moc =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Deytonus

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2004, 07:02:02 pm »
CoD - ale tylko misje radzieckie . USA są ok, ale brytyjskie już  :bite:
CoD UO - tutaj znowu brytyskie dały ciała, ale za to reszta to po prostu majstersztyx .

 Kurcza, miałem ci ja kiedyś HL, ale nie przeszedłem  :wall:  trzeba będzie nadrobić  :(

Offline horsie

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2004, 07:25:47 pm »
Cytat: "deytonus"
Kurcza, miałem ci ja kiedyś HL, ale nie przeszedłem hit wall trzeba będzie nadrobić sad

uuu, to faktycznie musisz nadrobić, ale w sumie młody jesteś, a gierka już dość leciwa :P Ale polecam, poza tym dodatki są bardzo fajne do HLa, szczególnie Opposing Force, choć Blueshift tez daje radę :)
Dr Zoidberg--->nie, wydaje Ci się :)

Offline SirAlexander

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2004, 07:19:42 am »
medal of honour i call of duty ;-)

a o klasykach to nie wspominam bo bym się zapętlił  :D
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Raven99

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2004, 07:20:32 am »
Half-Life i System Shock 2 :)
Ale dodatki do HL to już nie to samo, inna bajka zupełnie (choć OF jest niezły; ale BS cieniutki).
PS: Też mam Deja Vu --> MAtrix wprowadza zmiany  :D
ar never changes...

Offline Raven

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2004, 01:07:20 pm »
Doom i Doom 2 :) Duke Nukem 3D też było wyjechane w kosmos. A z nowszych produkcji to AvP2, Jedi Knight 2 i Jedi Academy. Po prostu uwielbiam te dwie ostatnie gierki! Mógłbym przechodzić je w kółko:)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline SickBastard

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2004, 01:54:22 pm »
Bardzo wciągnął mnie Half-Life, Alien vs. Predator 2 pod względem fabularnym. Wszystko mi się tam właściwie podbało. Był tam scenariusz, który zmuszał gracza do ciągłego siedzenia przy kompie.

Quake 2(mam wszystkie oficjalne wydane singleplayerowe dodatki i swojego czasu to się tylko w niego zagrywałem), którego przechodziłem kilka razy. Na najwyższym poziomie trudności jest super :D

System Shock 2... który oferuje 3 klasy postaci i tak jakby 3 różne mozliwe przejścia gry.

ostatnio pykam w R6: Raven Shild. to mój pierwszy kontakt z tą grą i bardzo mi się spodobała. wciąga :)

Call of Duty i ostatnio COD: UO, którego męcze na hardzie (czy jak to tam się zwie). Najbardziej realistycznie zrobione IMHO gry o IIWŚ.
Medale mnie tez wciągnęły... ale więcej miodności miały te z PSXa :) np. ta z PieCa, gdzie akcja działa się w Afryce to ogólnie poracha :)

i dla mnie król FPS z PS2 "Time Spliters 2", gdzie w samemu można się było zagrywać godzinami...

Offline High Elf

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2004, 07:17:48 pm »
Rainbow Six - za tłuczki terrorystów, skradanie się, kolejne misje, żal po straconych cżłonkach drużyny
Solider of Fortune - aż do misji której nie mogę przejść jest boski, swietny, wywalisty
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline SquizzZ

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2004, 11:14:45 pm »
Najlepsze i najukochańsze... (kolejność alfabetyczna :D )

DeusEX - długi, ze świetną fabułą, nieliniowy (jak na FPSa), ogólny feeling teorii spiskowych i dość ponura wizja przyszłości, świetne dialogi, świetne lokacje i NPC... gra doskonała...

System Shock 2 - klimatyczny... straszny... wciągający... świetna i niebanalna fabuła... strach i poczucie zagrożenia... sugestywność... poziom trudności... doskonale wplecione elementy RPG... g-e-n-i-a-l-n-y dźwięk... cała masa różnych smaczków...! gra jeszcze doskonalsza... :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Deytonus

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2004, 06:20:10 am »
I ty mówisz, że UO to najbardziej realistyczny z dostępnych FPS ? sorry bardzo, ale jeśli żołnierz na veteranie przeżyje tam 3-4 kule, skryptowane pociski i bomby uczą sekwencji F5-F9, a żołnierze, którzy zginęli są natychmiastowo zastępowani nowymi, to o czym my tu rozmawiamy ?
 Czekamy na MoH : PA i BROTHERS IN ARMS !!!

Offline SickBastard

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2004, 08:56:29 am »
Może źle się wyraziłem.... Najlepiej oddaje realia II WŚ - chaos i ciągłą akcje na polu bitwy. Chodziło mi również o podstawowego CoDa.
co nie zmienia faktu że bomby rzeczywiście są troche irytujące :) Zresztą na weteranie ginie się czasem też od pierwszej kuli ( :) ). Nie chcę się sprzeczać, ale IMHO MoH:AA i SH wypadają słabo w porównaniu z CoDem.

Offline zim

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 16, 2004, 09:10:14 am »
poki co TYLKO Half-Life
dzis premiera 'dwojeczki' zobaczymy co tam nam przygotowali Valvowcy :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'