Autor Wątek: Bractwo- jak się dostać?  (Przeczytany 7749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chevalier

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2005, 07:41:59 pm »
No tak, nikt by nie zaatakował kobiety wiedząc że osoba zakuta w zbroje stojąca przed tobą to kobieta.....nie ma przezroczystych hełmów...ale w sumie dla chcącego nic trudnego.....łeeeeee
Nie jesteśmy żadnym pie...... bractwem!!!"
 
Hehe, giń mroku......

Offline charsi

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2005, 11:59:38 am »
rany, czemu faceci zakladaja,ze kobiety to takie eteryczne i delikatniutkie istotki?! ja tak szczerze mowiac nie wygladam delikatnie i jakbym pocwiczyla sile ramienia to moglabym niezle trzepnac:D
no, wlasnie, gdzie w wawie dzialaja bractwa?

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2005, 02:39:11 pm »
tu traczej chodzi o to ze np na turnieju jesli bym wiedziałze walcze z płcią piękną to bym nie uderzyl !! a to by bylo dla mnei nei fer bo bym ciegi zebrał:P
ight with honor and die with honor !!

Offline Gregor

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2005, 03:42:03 pm »
Panowie, troszke zle do tego podchodzicie, oczywiscie kobieta w zbroi to cos zadko spotykanego, i jest duza przeszkoda w szramkach, jednakrze jesli kobieta chce- ja osobiscie nie widze przeciwskazan.

kobieta w zbroi, naprzeciw ciebie na turnieju- szczerze mial bym opory, ale w koncu bym trzepnal- ale tak lekko, aby zaliczyli a nie by "krzywde" zrobic... za to po walce, chetnie z taka niewiasta bym pogwarzyl

jedyny problem dla kobiety w zbroi to turniej Lilii- hehe
on scholae, sed vitae discimus

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2005, 10:32:21 pm »
moim zdaniem kobiety winny walczyć z kobietami... tak jak jest to rozwiązane w boksie.... a jakby zebrać wszystkie płatki to powstanie kwiatek i kobiet na  bitwe starczy (z nawiązką)
ight with honor and die with honor !!

Offline charsi

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 25, 2005, 12:58:12 pm »
ktos juz gdzies napisal, i ja sie z nim zgadzam, ze raczej nie widac, ze pod zbroja jest kobieta i juz ja rece swierzbia:D

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2005, 08:43:32 pm »
co was kobiety pcha zeby sie oszpecić :/ ja tego nie czaje....
ight with honor and die with honor !!

Offline Gregor

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 25, 2005, 11:05:12 pm »
nie rozumiesz tego, ze kobiety tez maja potrzeby samorealnizacji swoich pragnien- nie zakazujmy im tego a w pozadnym uzbrojeniu ochronnym  wykonanym przez specjalistow w zasadzie nic im nie grozi.

jak juz pisalem, kobieta walczaca to cos pieknego, mnie osobiscie to odpowiada, choc o zgrozo, nie chcialbym na taka trafic na turnieju tzw ,,czasowym" gdzie liczy sie tylko ten, co jeszcze wstaje....:P
on scholae, sed vitae discimus

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2005, 10:17:47 am »
dlaczego nie ?? cały czzas myślisz ze by wstawała ?? :P eh ja tetgo nie uznaje ...mój piękny kwiatuszek też jest w bractwie ale nie darowałbym gdyby walczyłą... za bardzo bym się o nią bał... tak samo nie uznaje kobiecego boksu... tylko sie kobiety tym szpecą.... i po co żeby lać sie w morde ?? eh... niech powalczą w szermierce :) tam liczy się technika ...kunszt.... :) i też walczą :)
ight with honor and die with honor !!

Offline CZys

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2005, 10:54:01 am »
Jeżeli ty lubisz się napierniczac mieczykiem, to czemu kobieta miała by nie lubiec?

Ty szowinisto ;)

Pozatym w szermierce to machasz jakimś tam drutem zakończonym kulką, a nie mieczem.... Niektórzy lubią trzymac w ręce trochę cięższy kawałek stali :D
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2005, 03:13:36 pm »
tak ciężki jak twoj resorowy miecz:P
nie jestem szowinistą... po prostu nie jestem za tym zeby kobiety lały sie po mordach jak faceci... powiedz cziss chcciałbyś miec dziewczyne któa wygląda jak andrzej gołota ?? :P
ight with honor and die with honor !!

Offline CZys

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2005, 05:18:59 pm »
Nie, wolałbym chodzi z Gołotą ;)

I powtarzam, nie mam resorowego miecza.
Uspokuj się z tym resorem bo jeszcze bezimienny albo Lord Mietek zajrzy na to forum i se coś złego pomyśli na mój temat ;)
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Gregor

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2005, 09:49:59 pm »
wiesz, sprawa ma sie tak, ze jestem liberalem, i jesli jktos cos chce - niech to robi ale niech pozniej nie placze ze cos poszlo nie tak jak myslal ze pojdzie. to raz. dwa- nie wierzysz w plac piekna- znam takie kobiety ktore by Ci miecze na glowach polamaly a ty bys dalej stal i czekal kiedy atak nastapi, wiec nie pytaj mnie czy by wstala- to kwestia ducha i odwagi- a to one maja w nadmiarze i nie nam, prostym facetom sie z nimi rownac.
on scholae, sed vitae discimus

Offline Kokos

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 30, 2005, 06:18:43 pm »
chodze do 6 klasy i z cześc "barbarzyńców" z mojej klasy gdy miała miecze ,topory i  na polu bitwy zbaczyli by taką jedną z mojej klasy to by ją albo zasieki na miejscu lub by ją torturowali 8)

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 30, 2005, 08:27:53 pm »
Dzieci do 16 roku życia nie powinny w ogole brać udziału w walce na bitwach....
młodzież do 18 roku powinna uczyć się tańców, zbierać swój sprzęt... tworzyć nowe rzeczy niezbędne do ekwipunku rycerskiego i trenować
po 18 roku tak wyszkoleni powinni na włąsną odpowiedzialność stanąć do pierwszych bitew a potem ....
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZDDDD DDDDAAAAAAAAA
na maxa :>
ight with honor and die with honor !!