Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Już nawet dzienniki piszą o grach

<< < (2/4) > >>

Dr. Zoidberg:
Lepiej ASG =D Polecam www.wmasg.pl

Raven99:
Co do hełmów, grałem kiedyś w Duke Nukem 3D (widać że dawno :D) i całkiem fajnie, tyle że cięzkie bydle było (i oczywiście drogie).  Ale pamiętam czytałem kiedyś o całym takim fotelu z czymś w rodzaju Dual Shocka (nie napiszę że z wibratorem, bo źle mnie może ktoś zrozumnieć :D). A co do erotycznych bajerów, był artykuł o takich "gadżetach" podłączanych do neta; że dwie osoby odmiennej (?? :P ) płci łączą się przez net a te urządzonka... działają :)

Raven:
A tak swoją drogę, bo nigdy jakoś nie miałem okazji zapytać, a zawsze mnie to gnębiło. Czemu okularki i hełmiki 3D straciły na popularności?? Pamiętam jak kiedyś panowała na to ogromna moda. Mozna było w dużych sklepach się pobawić takim sprzętem, i łatwo można było go kupić.-

SquizzZ:

--- Cytat: "Raven" ---Czemu okularki i hełmiki 3D straciły na popularności??
--- Koniec cytatu ---

Były drogie, niepraktyczne na dłuższą metę (ból i łzawienie oczu), prawie żadna gra tego nie obsługiwała, akceleratory graficzne pozwoliły na o wiele lepsze efekty na ekranach kompów...
Przynajmniej tak wyczytałem tu i tam... :)

Jednym słowem... nigdy nie wykroczyły poza status zabawki...

horsie:
Ale to się zmieni Bracia, powiadam Wam :mrgreen: Myślę, że prawdziwa era hełmów 3D dopiero nadejdzie wraz z pełną interakcją. Jolo, Ojcze Nasz, wyobraź sobie np. pojedynek, wcielasz się w Drizzta i walczysz z Entrerim gdzies w głębokim Podmroku, MIÓD :mrgreen:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej