Autor Wątek: Half-Life 2  (Przeczytany 22031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dereq

Half-Life 2
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 21, 2005, 06:40:04 am »
Cytat: "SquizzZ"
Cytat: "Pewnego poniedziałku, 22 listopada AD 2004, o godzinie 10.06, pewien jegomość na tym forum"
Pykam w Half-Life'a 2. Yo. Ale ta gierka ma klimat. Warto było czekać. Grafa, muza (chociaz mało), grywalnośc - miód. Spadam grać :)

Hors, zgadnij przyjacielu *kto* jest autorem tych słów... :)


ty to umiesz szybko zmieniac zdanie hors :D
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Deytonus

Half-Life 2
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 21, 2005, 06:40:44 am »
Jeśłi ktoś jest wychowany na horrorach, to Ravenholm będzie dla niego jak zabawa .
 Ale ja np. dopiero niedawno zacząłem grać w horrory (Sh1 na psone) i takie wstawki w hL2, jak zombiak wchodzący w światło latarni w rzeczonym etapie, tym bardziej, że wcześniej go nei słychać, mogą dać turbodoładowanie naszej pikawie .

Offline Dereq

Half-Life 2
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 21, 2005, 06:48:39 am »
Cytat: "Deytonus"
Jeśłi ktoś jest wychowany na horrorach, to Ravenholm będzie dla niego jak zabawa .

co do horrorow to na koncie mam SH2&3 no i pare filmow i faktycznie zabawa byla przednia choc nie powiem ze na widok Czarnych headcrabs'ow to ciarki mnie przechodzily(szybkie,male,wytrzymale grozne :evil: )  8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline horsie

Half-Life 2
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 21, 2005, 02:14:26 pm »
Cytuj
ty to umiesz szybko zmieniac zdanie hors :D

No ja nie wiem czy 3 miechy grania w grę i 3 miechy czasu na zmianę zdania o niej na podstawie dłuższego grania to jest tak mało ;)

Offline Deytonus

Half-Life 2
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 21, 2005, 02:31:26 pm »
Cytat: "Dereq"
.

co do horrorow to na koncie mam SH2&3 no i pare filmow i faktycznie zabawa byla przednia choc nie powiem ze na widok Czarnych headcrabs'ow to ciarki mnie przechodzily(szybkie,male,wytrzymale grozne :evil: )  8)[/quote]

 No i o tym piszę . Ja chyba zarzucę SH, bo te pieski mnie dobijają  ;)

gość1

  • Gość
Half-Life 2
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 22, 2005, 03:10:19 am »
ja tam sie nie znam w sumie ale swoje wtrace [;

co do klimatu - w niektorych miejscach jest w innych nie. imho najlepiej sie go odczuwa w ravenholm=p i cytadeli /chociaz tutaj to sie glownie do ogladania sprowadza O_o/

ta niby motorowka - juz kiedys to mowilem i powtorze: TO NAJBARDZIEJ DOBIJACJACY ODCINEK GRY, ogolnie pojazdy /cale dwa=/ nie sa za ciekawe, buggy jeszcze ujdzie ale to co zrobili z ta niby lodzia wola o pomste

muza niezla ale jej malo=f efekty dzwiekowe jak w kazdej 'szczelance'

multi -> jak dla mnie cs:s to parodia cs`a ale, jak juz zauwazylem na poczatku, nie znam sie na tym [; co do hl2:dm to jak mappack seplni wymagania bedzie gut /tylko szkoda fps spadajacych na necie/

zakonczenie rozczarowuje i to bardzo [; w sumie to element rownie skopany co pojazdy, ale ja sie nie znam=p

podsumowujac: sequel udany, source robi wrazenie /nie wiem czy ktos slyszal, ale powstal mod do d3 w ktorym zastosowano mozliwosci hl2 i d3 - wynik -> podnoszenie przedmiotow, niszczenie zrodel swiatla i ogolnie jakby tak zrobi hl2 to mozna by mowic ze jest rewolucyjny, szkoda tylko ze mod laczy wymagania obu gier =f/, ale czegos grze brakuje

na koniec powiem ze czekam na dodatka i tyle =p

coen - off [;

PS. dla wyjasnienia - nie, nie nudzi mi sie =p, hl2 oceniam po tym jak w niego pogralem ten tydzien i skonczylem /ZA KROTKIEEE/ czyli to bylo jakies 3 miechy temu? O_o, i najwaznejsze - nie znam sie [;

Offline Dereq

Half-Life 2
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 22, 2005, 10:19:17 am »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
buggy jeszcze ujdzie ale to co zrobili z ta niby lodzia wola o pomste


co wam sie w tej motorowce az tak nie podoba..?moim zdaniem swietna czesc gry a przyajmniej b. dobra....a buggy byl troche monotonny ale pomiedzy jazda byly ciekawe smaczki takie jak elektromagnes(rzucanie kontenerami :D )most itd.

Cytat: "Deathscythe aka coen"
ZA KROTKIEEE


ostatni wiekszosc gier udawalo sie przejsc 1-2 dni(SOF2,COD,SW:JK2 itd)
ta gra i tak jest dluzsza(lecz mogla byc troche jeszcze...porzucalbym samochodami za pomoca ulepszonego Grav guna :D )
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline SickBastard

Half-Life 2
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 22, 2005, 11:37:20 am »
wypowiem się, bo już grałem jakiś czas temu, a nie mialem okazji powiedzieć co o niej myśle. IMHO HL jest lepszy... już piszę dlaczego.

po pierwsze zbytnie odejście od klimatu jedynki... otwarte lokacje są super i np. bitwy z tymi 3 nogimi robotami są eXtra, ale jakoś bardziej oczekiwałem łażenia w mrocznych korytarzach, przedzieraniu się przez coraz to kolejne magazyny, fabryki... ehh, za dużo otwartej przestrzeni jak dla mnie.
AI pomocników nadal kuleje, mogłoby być dużo lepiej.
Fabuła jakoś mnie nie porwała. spodziewałem się zupelnie czegoś innego. czegoś bardziej... hmm... zrozumialego.
mogliby jeszcze zastosować coś podobnego ja w Red Fraction (czy jak się ta gra na Marsie dziejąca nazywałą)... ze można byłoby niszczyć ściany i robić sobie w nich przejścia... czasem aż się o to prosiło.

moim zdaniem wodolot to jeden z lepszych pojazdów z gier fps. Buggi tez zły nie jest, troche za często lądowałem na dachu..., ale misje z pojazdami zostały wkomponowane b. dobrze i w odpowiednich momentach schodzi się z pojazdu, by otworzyć przejście, przejżeć jakieś pomieszczenie itp. są lepsze niż np. te w CODzie albo CHROMIE. nie były strasznie typowe... są o wiele bardziej dynamiczne. muza akurat pasuje do tych misji. odpowiednio podnosi adrenalinę ;)

klimatem najbardziej podobały mi się misje we więzieniu.

ogólnie HL2 jest OK. ale raczej nie wrócę do niego 5 razy jak do jego poprzedniczki.

Offline Darth_Revan

Half-Life 2
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 05, 2005, 10:22:42 pm »
Half Life 2 jest piękne. Również uważam że troche za krótkie. Ale ostatnia misja gdzie chodzi się tylko z gravity gunem daje naprawdę wiele zabawy.
PS - polecam jeszcze chronicles of riddick

Offline Deytonus

Half-Life 2
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 06, 2005, 06:58:43 am »
D R > do kronik to poproszę o tuning kompa :P HL2 ma niższe od nich wymagania.

Offline Dereq

Half-Life 2
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 06, 2005, 07:35:51 am »
juz nie dlugo dodatek do HL2: Lost Coast bodajze jesli nie przekrecielem czegos. podkrecony silnik(mam nadzieje ze nie zabardzo ;) ) no i dalsze losy bohaterow.akcja rozpoczyna sie zaraz po wydarzeniach z dwojki. jesli dadza sie pobawic wzmocnionym grav gunem na miescie to bedzie ostro!
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Dinki

Half-Life 2
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 31, 2005, 04:35:07 pm »
Bawił się ktoś jakims modami do HL2 i czy mógłby coś polecić?

Offline Marten

Half-Life 2
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 31, 2005, 05:05:57 pm »
Cytat: "Dinki"
Bawił się ktoś jakims modami do HL2 i czy mógłby coś polecić?


Póki co ambitniejsze mody są dopiero w powijakach. Był znakomicie zapowiadajcy się mod umiejscowiony w realiach serialu Stargate SG-1, niestety jego twórcy napotkali problemy natury prawnej i projekt został zawieszony :?

Najlepiej zapowiadającym się obecnie modem do HL2 jest Black Mesa: Source.

Istnieje natomiast multum fajnych modów do HL1, które nadal dają kupe radochy. Szczególnie warte wzmianki są tu Poke 646, Azure Sheep oraz They Hunger.

W fazie produkcji znaduje się jeszcze mod Nightwatch na podrasowanym silniku HL1.

Offline 5zyCh4

Half-Life 2
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 06, 2005, 08:57:42 pm »
Moim zdaniem HL2 to gra marzenie... Może przesadzam ale gra jest naprawde świetna.

Grafika i fizyka po prostu wymiata!

A koniec gry po prostu budzi we mnie niecierpliwość czekania na dodatek  :D . Takowy ma podobnoż pojawić sie za w jakiejś nieodległej przyszłości... Będzie można wcielić się w Alyx  :shock: (mam nadzieje że tak to się pisze  ;) ).
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline Deytonus

Half-Life 2
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 12, 2005, 08:56:30 am »
Gram sobie teraz w to cudo i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy wy też widzicie czasami postacie, które szybko znikają, gdy tylko na nie się spojrzy? O ile zauważyłem, te isttoty noszą walizki ...

 

anything