trawa

Autor Wątek: Half-Life 2  (Przeczytany 22032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Esse

Half-Life 2
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 11, 2007, 10:56:47 pm »
hl2 jest świetny i tyle :P

Offline Anonimowy Grzybiarz

Half-Life 2
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:10:37 pm »
Cytat: "Esse"
hl2 jest świetny i tyle :P


Amen.

Offline HaMuLeC

Half-Life 2
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 17, 2007, 10:50:52 am »
też gram w HL2 i ciekawi mnie jedno, jak wyglądają ostatnie chwile w grze, bo przeszedłem misje z tym podzuszkowcem ( lub jak kto woli lódką ) wchodze to tej tajnej bazy, gdzie jestem skanowany, i doktorka zabiera mnie do drugiego pomieszczenia, gdzie przyjeżdza winda, i nic się więcej nie dzieje, nie moge z windy skożystać, a z pokoju tez nie mogę wyjść, CZY TO JEST KONIEC GRY??, a jak nie to czy to jest jakiś bug...

***

  • Gość
Half-Life 2
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 17, 2007, 11:16:12 am »
Cytat: "HaMuLeC"
CZY TO JEST KONIEC GRY??, a jak nie to czy to jest jakiś bug...

Nie to nie koniec ;)
Chyba miałem kiedyś podobny problem, ale nie pamiętam, co w końcu zrobiłem :oops:

Load'a zawsze można spróbować, nie zaszkodzi.

Offline HaMuLeC

Half-Life 2
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 17, 2007, 11:33:19 am »
chyba z 20 razy load'owałem i nicsię nie dzieje, już nawet brałemn skrzynie bo myślałem ze winda to podpucha i chciałęm przesoczyć przez płot ale się nie udawałeo, chciałem też przez tylną ścianie w windzie wskoczyc do szybu ale otwór troche za mały

Offline Rhobaak

Half-Life 2
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 17, 2007, 11:41:25 am »
Cytat: "HaMuLeC"
...przyjeżdza winda, i nic się więcej nie dzieje, nie moge z windy skożystać, a z pokoju tez nie mogę wyjść, CZY TO JEST KONIEC GRY??, a jak nie to czy to jest jakiś bug...

AFAIK bug tego typu występuje tylko w wersji legalnej inaczej. Rozwiązanie jest więc proste;)
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline HaMuLeC

Half-Life 2
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 17, 2007, 12:34:32 pm »
W takim razie nie liczyłbym na pomoc- N.

Offline ArtiS

Half-Life 2
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:23:34 am »
Uważam, że HL2 jest świetną grą, ale nie rewolucyjną. Nigdy już pewnie żadna cześć nie wywoła u mnie takich emocji jak jedynka. Jeszcze ten krótki dodatek. Człowiek się rozkręca a tu koniec, choć ten mankament powielają inne produkcje.
Mimo wszystko uwielbiam tę serię i czekam na kolejne części (jeśli Valve takowe planuje). A że miałem przyjemnosć grać jedynie w jeden dodatek to zawsze trochę gry przede mną ;)