trawa

Autor Wątek: NOWOŚCI!!! - ciężkie granie  (Przeczytany 2506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dinki

NOWOŚCI!!! - ciężkie granie
« dnia: Grudzień 04, 2004, 02:43:08 pm »
UWAGA!!!
Zanim napiszesz przeczytaj dokładnie temat. Zwróć uwagę na słowo nowości. Przeczytaj dokładnie ponownie temat i przemyśl czy kapela którą chcesz wpisać to stary odgrzewany kotlet czy świeża polędwiczka na rynku muzycznym. Jeżeli juz zdecydujesz się coś napisać......przeczytaj jeszcze raz wszystko :D
KONIEC UWAGA


Isis - Panopticon

Z początku przeraziła mnie przeciętna długoś każdego utworu - 8 minut. A to z doświadczenia źle wróży muzyce.

Ciężkie granie niepodobne do standarowych mrocznych metalowych kapel ani "metalu" z mtv. Nie mamy tu pół godzinnych solówek ani standardowych zagrywek jakim raczą nas typowe kapele metalowe. I co dla mnie najważniejsze nie grają na hasło "im szybciej napieprzasz w perkusje tym lepiej".

Kawał dobrego grania metalowego, a już się bałem, że ten gatunek zmierza do marnego końca.

A tu trochę do poczytania o kapeli i mała próbka ich grania.

Offline surmik

NOWOŚCI!!! - ciężkie granie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2004, 01:29:09 pm »
Bardzo fajna plyta. Choć nie wiem czy etykietka metal nie jest dla niej krzywdzaca ;o) Mi sie bardziej kojarzy z Ewa Braun i noisem, zreszta w jednym z wywiadow ktos urzyl dziwnego ale dosyc trafnego okreslenia Epic Noise :D Tak czy inaczej, zwal jak zwal , gorąco polecam!
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kmicic

NOWOŚCI!!! - ciężkie granie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2004, 08:00:28 pm »
Z nowości polecam słoweński death metal - Supermacy.
Ich płyta "Through Endless Torment" powala z nóg ciężarem, motoryką riffów i melodią gdzieś w tym wszystkim ukrytą. Fajne w tym są solówki - jest ich mało i każda tappingowa :P Fajnie to wyszło - ciekawy pomysł.
Polecam tę płytkę maniakom Cannibal Corpse i szeroko pojętego death metalu :!:
ORONA 1973 KIELCE