Autor Wątek: Pomyłki  (Przeczytany 21272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diabeu

Pomyłki
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 10, 2005, 02:58:07 pm »
Wczoraj obejrzałem film jeszcze raz. Statek to rzeczywiście nie Exekutor. W zasadzie to kształty ma jak nieimperialny niszczyciel, a satateczki obol przelatujące to nie Tie- fightery. Tylko że ten mostek jest identyczny jak na egxekutorze i dla tego myślałem że...

Offline freshmaker

Pomyłki
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 10, 2005, 09:57:45 pm »
najlepsza scena to jak han lapie leie za piers w rotj
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline radaner

Pomyłki
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 11, 2005, 07:34:50 pm »
A mnie najbardziej w tych filmach rozwala to ze Jedi tracą łapy jakby ktoś ich w tyłek klepnął - co najwyżej mozna usłyszeć "auu". Anakin traci łape przez dooku i sobie leży, potem jak joda co nieco rozwiązał sprawe to wstaje jakby czekał na ten moment :? . scena nr 2 - anakin  walczy z dooku i jednym cięciem odcina mu obie łapy - znowu zerowa reakcja, nawet zgrzytu bólu na twarzy hrabiego. Sceny ze starych części niezabardzo pamiętam ale tam było troche więcej realizmu - Luke nawet wrzasnął a Vader po raz trzeci traci ręke-lol   i.... nie pamiętam już
 
dodaktowo dziwi mnie postawa anakina w 3 EPisodzie. Miał WIELKIE wątpliwości czy dołączyć do palpatina - ale jeśli już to tylko dla ocalenia Padme. Sam wydaje Kanclerza Radzie Jedi (tu znów mały babol - palpatine po jednym cięciu rozwala każdego z 'miszczy' ale master windu juz prawie go zabil!!!!), a potem ratuje go przed śmiercią. Ratuje go przed taką samą śmiercią jaką sam zadał w tym samym filmie hrabiemu dooku (mówił ze nie moze go zabić bo jedi nie zabijają jeńców itd. i pod wpływem kanclerza jednak to robi - zaś nie dał Windu zabić tego chrzanionego sitha!!!)
i mimo tego ze troche mieszam w tym poście :) to  dodam ze anakin TYLKO dlatego dolaczyl do palpatina bo chciał ocalić padme, zaś gdy ona umiera to logicznym zachowaniem Vadera byłoby  skopanie tyłka Palpatinowi za niedotrzymanie obietnicy/zrobienie z niego takiego wraka człowieka ze sam zabil swoją zone!!!!!!!!!!!!

I jak Obi wan odciął mu 3 członki :shock: ??????
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Offline Ribald

Pomyłki
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:25:41 pm »
Co do braku bardziej drastycznych reakcji po odcinaniu członków przez miecze świetlne, po części może tłumaczyć to fakt, że po takim cięciu rana od razu się zasklepia

A Anakin to Anakin ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Maladie

Pomyłki
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:37:28 am »
Mnie zdziwiły poważnie 2 sceny. Gdy Obi Wan leci dobrać się do tyłka Dooku atakują go roboty. Anakina strzela do nich i rozwala Obiemu skrzydło, po chwili ogień gaśnie, a Obi Wan spokojnie ląduję...
Druga to moment kiedy Greevius ucieka. Rozbija szybe. Próżnia wsysa wszystko. Nagle szybkie przejście i... Jedi już ida sobie po pokładzie. Później widać jeszcze mostek na którym walczyli. Szyba jet cała  :?

A własnie. No jeszcze w trakcie walki z Dooku, Obi Wan zostaje przygnieciony przez taki kawał żelastwa. Wyglada to wręcz komicznie!

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Elektra

Pomyłki
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:46:08 am »
Cytat: "Maladie"
Druga to moment kiedy Greevius ucieka. Rozbija szybe. Próżnia wsysa wszystko. Nagle szybkie przejście i... Jedi już ida sobie po pokładzie. Później widać jeszcze mostek na którym walczyli. Szyba jet cała  :?

Zauważ, że bardzo szybko zamyka się coś w rodzaju 'żaluzji'. Przy lądowaniu widać, że tamto okno cały czas jest zasłonięte tym czymś (patrząc od dziobu statku po lewej).
)

Offline Maladie

Pomyłki
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:55:43 am »
Może oglądałem trefną wersje filmu, ale później Anakin stał przy tej szybie! A poza tym nie było sceny gdy ta żaluzja zamykałaby się... Po prostu wsysa ich... nagle cyk i już sobie idą...

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Elektra

Pomyłki
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 15, 2005, 10:00:04 am »
Hm... ja się przyjrzałam dokładnie (przy drugim oglądaniu) i jestem pewna, że 'żaluzja' się zamknęła i przy lądowaniu było ją widać. A Anakin mógł stać przy innej szybie, tam prawie dookoła były szyby. ;)

A  może rzeczywiście oglądałeś jakąś trefną wersję  :p
)

Offline Maladie

Pomyłki
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2005, 10:03:57 am »
Z tym, ze zaluzje widać z zewnątrz statku to się zgodze. Jednak po drugiej stronie jest taka sama... Od wewnatrz ni cholery jej nie było widać. A Anakin stał w tym samym miejscu gdzie walczył z cyborgiem.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Darth_Revan

Pomyłki
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 30, 2005, 10:31:28 pm »
Ludzie nie sprzeczajcie sie o jakies żaluzje. To jest juz takie szukanie na siłe błędów w dziele lucasa.
Ja tam na zemsty sithów nie mam żadnego poważnego zarztu. A to że być może żaluzja sie zasuwa czy nie to mnie zupełnie nie obchodzi. Gdyby każdy tak chciał wskazywać na błędy w filmach to każda produkcja byłaby totalną kichą. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Offline Ribald

Pomyłki
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 01, 2005, 06:37:06 am »
Ale właśnie na życzliwym wytykaniu pomyłek ten temat polega
Wątpię żeby Lucas się obraził, że nie uprawiamy czołobitności

 :roll:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Beast

Pomyłki
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 08, 2005, 11:15:09 pm »
Cytat: "Christos"
Ciekawi mnie jednek fakt że Obi-Wan w Nowej Nadzieji nie kuma w ogóle tych robotów. Mówi nawet do Luka: "Nieprzypominam sobie żebym kiedykolwiek miał robota" A przeciez na pewno musiał skojarzyc R2. Takich robotów mogło byc tysiace ale przeciez R2D2 był "osobistym ochroniarzem" Padme i astronawigacyjnym robotem Anakina.


W tym momencie filmu jest pewna aluzja. W tej scenie kiedy R2 jest w tej jaskini i ukrywa się przed Obi-Wanem a Luke leży pół przytomny, Obi mówi do R2 hello. W ep III Kiedy Obi-wan pojawia się przed Grievousem na tej pustynej planecie (zapomniałem nazwy  ;) ) Rłównież wita się zwrotem Hello.
Wiem że to może nie mieć związku ale uważąm że takie włąsnie było przeslanie Lucasa.

Offline Maladie

Pomyłki
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 15, 2005, 06:49:12 am »
Ja mam takie małe pytanko. Nie wiem gdzie to wsadzić, a może to byc pomyłka więc wrzucam tu.

Jak to jest z Anakinem i Owenem? Tzn? Ile oni mają lat gdy stają na przeciw siebie w Ataku Klonów? Wyglądają na rówieśników, a przecież to niemożliwe, gdyż są przyrodnimi braćmi. Poza tym jeśli Owen jest młodszy od Anakina to czemu te 20 lat później wygląda już na 50-parolatka?

I jeszvcze jedno? Jaka jest różnica wieku pomiedzy Anakinem a Padme?

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Gil-Galad

Pomyłki
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 15, 2005, 09:01:37 am »
Między Anakinem a Padme jest 5 lat różnicy na niekożyść Anakina  :D

Offline Elektra

Pomyłki
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 15, 2005, 09:05:07 am »
Cytat: "Maladie"
Jak to jest z Anakinem i Owenem? Tzn? Ile oni mają lat gdy stają na przeciw siebie w Ataku Klonów? Wyglądają na rówieśników, a przecież to niemożliwe, gdyż są przyrodnimi braćmi.

Owen i Anakin nie byli krewnymi, Owen nie był synem Shmi. Gdy jego ojciec ożenił się z matką Anakina, oboje mieli dzieci, dlatego też Owen mógł być starszy.

Cytuj
Poza tym jeśli Owen jest młodszy od Anakina to czemu te 20 lat później wygląda już na 50-parolatka?

Może ciężkie życie na pustyni tak na niego wpłynęło? ;)
)

 

anything