trawa

Autor Wątek: GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)  (Przeczytany 199624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2004, 10:49:55 pm »
Ej no pisac coś ludzie bo nam temat przepadnie w siną dal :D

Offline raf

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2004, 11:17:34 am »
Nikt nic nie pisze bo wszyscy, z wyjątkiem rafa, Thuriona i Christosa są na turnieju w Snocie :cry:

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2004, 11:20:12 am »
Mnie tez nie ma.... mam w tym tyg. tylko 4 sprawdziany, w tym tylko 2 z fizy... damn it! :evil:
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2004, 03:16:16 pm »
Cytat: "Raistlin"
Mnie tez nie ma.... mam w tym tyg. tylko 4 sprawdziany, w tym tylko 2 z fizy... damn it! :evil:


niektorzy maja kolowkium z matematyki...ktore jak zalicza to juz maja spokoj do sesji...i moga spokojnie bez strachu isc na Snotkon :D

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:06:35 pm »
Damn you! ....... hehe jeszcze tylko kilka testow i tez jestem wolny :D  .... moze bysmy sobie zagrali jakos pomiedzy swietami :?:  ... musze brete playtestowac :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Christos

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:18:38 pm »
No i kolejny turniej przepadł  :(  Ach te studia  :(  

Losowe łączenie w pary uważam za bezsensowne. Pojawiem sie na turniejach żeby sobie mile spędzić czas. Co to za przyjemność grać w parze z gościem którego nie znam ( bo znam niewielu tak naprawde)??? Za dużo okazji do powstawania konfliktów.  Już nie mówiąć o niedobranych armiach pod względem strategicznym.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:48:25 pm »
Cytat: "Raistlin"
Damn you! ....... hehe jeszcze tylko kilka testow i tez jestem wolny :D  .... moze bysmy sobie zagrali jakos pomiedzy swietami :?:  ... musze brete playtestowac :D


Moimi figurkami zapewne :D  Jak chcesz to ci moge pozyczyc figsy na turniej 18.XII w futrze bretke i na Wejherowo bo chlopaki maja cos zrobic przed nowym rokiem  ;)  Tylko napisz co :D

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:54:25 pm »
EEE, mam sporo podstawek i biletow z komunikacji miejskiej, ale dzieki za propozycje... pewno skorzystam :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline rty007

elo
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:57:54 pm »
skoro wszyscy sie wpisuja to i ja tez sie wpisze. uważam za wybitnie trafiony pomysł turnieju par w snocie. brawa dla pomyslodawcy, OBY ORGANIZATORZY TEZ DOPISALI
izaki górą!???.. z tym że nie koniecznie...:P

Offline thurion

Re: elo
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2004, 06:56:02 pm »
Cytat: "rty007"
skoro wszyscy sie wpisuja to i ja tez sie wpisze. uważam za wybitnie trafiony pomysł turnieju par w snocie. brawa dla pomyslodawcy, OBY ORGANIZATORZY TEZ DOPISALI


Mam nadzieje ze Blazej sie poslucha licznych glosow i zrobi regulamin na 2x 1000pkt, pary. Kim jestes rty007? lubie wiedziec do kogo pisze na forum, a ze znam duzo graczy w WFB z 3miasta to jest szansa ze ciebie rowniez znam..Jakies znaki szczegolne prosze;). Taki jestem napastliwy bo wiekszosc osob znam z tego forum a ciebie widze 1-szy raz :D

Offline rty007

no wiec
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2004, 07:17:19 pm »
anki rozpoznawcze..... mam dosc rozpoznawalna... nietypowa.... armie lizardów
izaki górą!???.. z tym że nie koniecznie...:P

Offline Christos

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 12, 2004, 07:58:45 pm »
Postulował bym za 2*1200 ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Aha mam jeszcze jeden argument za turniejem par: zapewne znajdzie sie pare osób które nie moge jeszcze wystawic armii na 2000 lub wiecej punktów. Taki turniej na 2* 1000 lub 2* 1200 to znakomita szansa zeby nowicjusze zaistnieli na turniejach. Sam znam dwóch takich kolesi.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 12, 2004, 08:42:11 pm »
Cytat: "Christos"
Postulował bym za 2*1200 ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Aha mam jeszcze jeden argument za turniejem par: zapewne znajdzie sie pare osób które nie moge jeszcze wystawic armii na 2000 lub wiecej punktów. Taki turniej na 2* 1000 lub 2* 1200 to znakomita szansa zeby nowicjusze zaistnieli na turniejach. Sam znam dwóch takich kolesi.


Mysle, ze ciezko czasowo by sie bylo zmiescic...tymbardziej, ze 2och graczy czyli w sumie 4 przy stole wolniej toczy bitwe niz 2 graczy...

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2004, 09:56:13 pm »
adrianowi oraz mi nie podoba się pomysł turnieju par... poprostu nie lubimy grać na takie małe punkty...
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 12, 2004, 10:01:34 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
adrianowi oraz mi nie podoba się pomysł turnieju par... poprostu nie lubimy grać na takie małe punkty...


Moze po prostu nie umiecie?...albo nie umiecie grac z kims w parze...albo nie macie z kim grac w parze...albo nie wiem co... :D. Ale wiekszosc osob chce turniej par. Mi to wisi i powiewa, bo jak Adrian nie chce to nie mam pary ;)  wiec wiesz...Tylko denerwujace jest to ciagle Mi, Jemu, Nam i wszyscy w tym klubie tak mysla, nie ma zrobmy cos zeby bylo dobrze dla WFB, dla klubu, dla ogolu tylko ja,on itp. itd....