Autor Wątek: W co fajnego ostatnio grałeś/aś?  (Przeczytany 107086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2006, 12:38:43 pm »
A ja wczoraj cały, w załorzeniu naukowy, dzień spędziłem grając kampanię w hegoemonię: legions of Iron :shock:
scągneła mi się własnie, to stwierdziłem, że na chwilę odłorzę książki i zobaczę z czym mam do czynienia a zeszło mi do 3 w nocy :?
Gierka jakaś taka trochę senna, wszystkie te ruchy w kosmosie powolne, takoż rozwój techniczny, ale zdecydowanie dobrze wpływa to na klimat :) No i kiedy trzeba przelecieć dwa układy gwiezdne, żeby dotrzeć do tego zaatakowanego, albo przeciąganie bazy bojowej przez kilka korytarzy gwiezdnych, żeby wreszcie uchwycić przyczółek w systemie wroga - boskie :D
W dodatku genialnie rozdwiązane pod względem fabularnym. Pierwsze  kilka misji to konflikt między kolonistami w układnie słonecznym a tymi z ziemii. Następnie po zwycięstwie jednej ze stron odkrycie technologii skoków miedzygwiezdnych i pierwsze próby zasiedlania sąsiednich układów, walki z piratami. itd. Potem pierwszy kontakt z pozaziemską formą życia w postaci... wielkiego bezmyslego różowego gluta (cholerstwo rozwaliło mi dwie eskadry zanim podciągnąłem resztę wojsk :P ). Potem, po ustabilizowaniu sytuacji, unieszkodliwieniu wiekszości piratów rozciągamy nasze imperium na sąsiednie systemy, kolonizując kolejne planety i planując wyruszenie na podbój dalekiej przestrzeni. W tym momencie zaczynajacą się właśnie sielankę przerywa nam atak obcej cywilizacji która w szybkim tempie zajmuje 2 z 4 kontrolowanych przez ludzkość sektorów i zagraża dwóm pozostałym (w tym układowi słonecznemu) . Musimy obronić te dwa, wyprzeć obcych z trzeciego, w którym kontrolują kilka planet i wreszcie przerowadzić szturm na całkowicie przez nich zajety, ostatni system :)
Co dalej? Nie wiem, bo moje oddzialy które zdobyły wrewszcie przyczułek szykują się własnie do ataku na ostatnią z kontrolowanych przez nich planet :D

Gdzieś tam w tle mamy kolejne smaczki w postaci innej dziwnej cywilizacji (chyba?) niedokońca jeszcze znanego działania korytarzy międzysystemowych itp.

POLECAM :]

(i sorki wszystkich którym to przeszkadza za ten spoiler powyżej - nie moglem się powstrzymać  :oops: )

Offline Faith

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2006, 01:41:31 pm »
to znowu ja chodzilo mi oto ze mozna "niemcof" pozabijac na zagranincznych serwerach a  to ze sa  terro i ct to raczej wiem xD

___________________________________
:|
...
:x
- Norsefir
___________________________________ _


nie pisze sie takich postow ktore nawet nie zawieraja słowa :P

A później się dziwicie, że się wam dopisuję w postach :p Jak napiszę krótkiego posta, to od razu afera się robi ;) - Norsefir
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Grand Admiral Thrawn

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2006, 06:25:04 pm »
Cytat: "Cholek"
to znowu ja chodzilo mi oto ze mozna "niemcof" pozabijac na zagranincznych serwerach a  to ze sa  terro i ct to raczej wiem xD




Sądze że będzie lepiej jeśli wstrzymasz się z pisaniem tego typu komentarzy.



Wracając do tematu to jest jeszcze jedna gierka w którą miałem przyjemność znowu pograć. People's General ze stajni SSI. Miodzio gierka, małe wymagania (1998 rok wydania) no i fajnie tak podbić niemały kawałek Azji Wietnamen. Co jak co ale Generałowie są jedną z najbardziej udanych serii na peceta.


ibera!es -->no ja batonem nie umiem dlatego dla mnie to był powód by pobawić się prodem  :lol:
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline dejwut

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 15, 2006, 06:39:29 pm »
IBER - nie pale fajki - to tylko rekwizyt do sesji zdjeciowej.

pozdro
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline ibera!es

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 15, 2006, 07:29:21 pm »
Smutne. :(
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline antos

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 15, 2006, 07:48:25 pm »
Ja ostatnio prowróciłem do fajnej gierki Bitwa o Śródziemie II... Kozacka gierka tylko krasnoludy przepakowali troche :/

***

  • Gość
W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 15, 2006, 09:03:54 pm »
Krasnoludy? Ja bym raczej powiedział, że elfy (jako jednostki) -> łucznicy z ulepszonymi strzałami koszą wszystko co się rusza... To co się nie rusza (czyli budynki ;)) też :? ( :D ).

A tak w ogóle, to zapraszam do tematu: Bitwa o Śródziemie II :)

Offline Nehan

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 16, 2006, 07:48:32 pm »
Daggerfall \m/

Wreszcie udało mi się go dorwać. Po długich poszukiwaniach, wielu nieudanych próbach. W demo grałem dziewięć bodajże lat temu. Dopiero dziś zagrałem w pełną wersję. Gierka jest super. Choć nauka ataku zabrała mi dobre pół godziny (przez 10 minut nie mogłem szczura zabić :shock: ).

Offline madia

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 17, 2006, 02:28:22 pm »
Kult Królestwa Heretyków. :)
Pomimo, iż grafika nie powala to jednak strasznie podoba mi się pomysł ze światem snów w którym, można "zabijać" duchy i inne zjawy ale też otwierać skrzynie, drzwi których normalnie nie dało się otworzyć. Nieźle jest się też schować tam przed wrogiem ;);) Zadania jak w typowym rpg: zrób to, idź tam, przynieś to...ale ogólnie przyjemna :D
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline Idaan

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 17, 2006, 09:09:12 pm »
Cytuj
Daggerfall \m/
Genialne. Tylko mi się po pewnym zasie bug zrobił i nie mogłem awansować na wyższe poziomy ani zakończyć questów związanych ze zbieraniem przedmiotów :? . Nazwa "Buggerfaul" jak najbardziej zasłużona, a szkoda. A system walki fajowy, i nawet łatwy IMHO. Może kiedyś zreinstaluję go i znowu zagram.

Offline Ribald

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 17, 2006, 10:49:59 pm »
Ja zaś w nielicznych wolnych chwilach pogrywam w dwa gwiezdnowojenne symulatory dostępne w wersji freeware:

Battle of Endor i Battle of Yavin. Obie dostępne pod poniższym adresem:
http://www.klasyka.org/index.php?akcja=szukaj&gatunek=Remake

W sumie stwierdzam że wielu więcej rzeczy do dobrego polatania mi nie potrzeba. Jest w miarę dobra grafika(myśliwce i okręty przypominają siebie ;) ), jest orginalny williamsowski dźwięk(cud miód pierogi), grywalność także. A że miałem sporą przerwę jeśli chodzi o ten gatunek to z miłą chęcią przekrzywiam się przed monitorem razem z moim X-wingiem :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Grand Admiral Thrawn

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2006, 10:57:20 pm »
Być może już niedługo będzie z tej serii Batle of Hoth. Ale z tego co pamiętam to już dłuuuugo to trwa....z rok jeśli nie dłużej  :(
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Ribald

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2006, 11:05:18 pm »
W sensie latania snow speederem?
Byłoby ciekawie.
Choć ten wątek byl już nieźle przedstawiony w Shadows of the empire
(czemu ja nigdzie nie mogę dostać tej gry...)

W BOE odkryłem właśnie możliwość kampowania-latanie pod niszczycielem i czekanie na wylatujące czwórki myśliwców. Na dłuższą chwilę zawisają w próżni nie robiąc uników :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 18, 2006, 12:18:41 am »
Pogrywałem przed chwilą w Battle of Endor i wypas gierka, wam powiem! Polecam ściągnąć (dzięki Ribaldzie! :D).
Można sobie wspaniale pocinać X-Wingiem, przypuszczać samobójcze ataki na te kulki, co to są ponoć polem siłowym dla tych srogich, imperialnych statków i w ogóle - pyszna zabawa!

Cytat: "[color=red
spoiler[/color]"]Ej, na końcu filmu ta wielka kula i tak wybuchła :shock:

Offline Zielony

W co fajnego ostatnio grałeś/aś?
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 18, 2006, 11:57:40 am »
glupie jest sterowanie bo jak klikam myszką to mi caly czas do windowsa wychodzi :x
szkoda ze nie mam dżoja! :shock:
IMP  :O