trawa

Autor Wątek: Co w 2012  (Przeczytany 60438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Co w 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 21, 2006, 08:13:53 pm »
Trzeba use the force albo przejść na ciemną strone  :p
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline 8jakis

Co w 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 22, 2006, 12:34:13 pm »
Cytat: "Sadow"
Cytuj
Ta a ja słyszałem że w 2012 przyjdzie Darth Vader i przeciągnie was na ciemną strone mocy


tzn że można sie już pakować ?

Trzeba zabrać ze sobą latarki.
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline madia

Co w 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 13, 2006, 08:06:28 pm »
No to mamy mało czasu...hehehe :D Trzeba dać czadu, żeby się milej czekało na koniec świata..:D Szkoda, że to nie jest pewne...nic by wtedy mnie nie obchodziło :D Poczekamy, zobaczymy :>
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline Radan

Co w 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 05, 2006, 03:35:33 pm »
Chciałabyś, żeby to było pewne, powiadasz... Wolisz mieć wszystko w d...ajmy na to, nosie i żyć jeszcze tylko sześć lat, czy przejmować się wszystkim i wszystkimi i dożyć, np. osiemdziesiątki? Ja wolę tą drugą opcję.

Offline Corther

Co w 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 05, 2006, 04:04:17 pm »
Przypomniałem sobie skecz w tej tematyce (niestety nie pamiętam jakiego kabaretu):
Wywiad z końcem świata (urywek):
Redaktorka: Czy to prawda że ma pan nadejść w roku 2012?
Koniec świata: A niby dlaczego?
Redaktorka: Ponieważ wtedy kończy się kalendarz majów.
Koniec świata: No cóż moge powiedzieć. Skończy się kalendarz majów, zacznie się czerwców.

Offline madia

Co w 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:24:35 pm »
Cytat: "radan"
Chciałabyś, żeby to było pewne, powiadasz... Wolisz mieć wszystko w d...ajmy na to, nosie i żyć jeszcze tylko sześć lat, czy przejmować się wszystkim i wszystkimi i dożyć, np. osiemdziesiątki? Ja wolę tą drugą opcję.


Ja wolę dożyć osiemdziesiątki i nie mieć problemów typu: czy w 2012 roku śwait się kończy. A skoro te problemy są to jednak chcę znać czarnego konia tych igrzysk.
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline Corther

Co w 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 05, 2006, 09:52:00 pm »
Według mnie, za dużo już się tych końców świata narobiło. Co rok okazuje się, że jakaś przepowiednia mówi o końcu świata w danym roku. Czy was też to wszystko zaczyna już denerwować?

Offline madia

Co w 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 05, 2006, 10:37:50 pm »
Cytat: "Corther"
Według mnie, za dużo już się tych końców świata narobiło. Co rok okazuje się, że jakaś przepowiednia mówi o końcu świata w danym roku. Czy was też to wszystko zaczyna już denerwować?


Nie...bardziej śmieszyć. Bo to w rzeczywistości bardzo zabawne...dlaczego ludzie chcą tak szybko umrzeć?? Co ciekawe nie sami...z całym światem, egoizm??Ignorancja?? :D
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline Kormak

Co w 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 06, 2006, 12:20:51 am »
Taka ciekawostka wyczytana niedawno w Psychonaucie Petera J. Carolla - pisze on tam o cyklach plam pojawiających się na Słońcu co 11 lat. Cyklom tym towarzyszą wielkie zmiany na Ziemi, raz pozytywne, raz negatywne. I tak jak pisze o pozytywnych, ma na myśli rok 1990. Teraz dodajmy 11 lat = 2001. Wiemy co się wówczas działo. Dodajmy kolejne 11 lat = 2012.

Dodać trzeba, że książka wydana w 1987 r., więc nie mógł przewidzieć co się stanie później.

Offline madia

Co w 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 06, 2006, 08:56:50 am »
Cytat: "Kormak"
Taka ciekawostka wyczytana niedawno w Psychonaucie Petera J. Carolla - pisze on tam o cyklach plam pojawiających się na Słońcu co 11 lat. Cyklom tym towarzyszą wielkie zmiany na Ziemi, raz pozytywne, raz negatywne. I tak jak pisze o pozytywnych, ma na myśli rok 1990. Teraz dodajmy 11 lat = 2001. Wiemy co się wówczas działo. Dodajmy kolejne 11 lat = 2012.

Dodać trzeba, że książka wydana w 1987 r., więc nie mógł przewidzieć co się stanie później.


A o związku takich zjawisk z plamami na Słońcu też gdzieś czytałam. Ale czy to się dzieli na pozytywne czy negatywne to już nie zwróciłam uwagi. Na pewno ma to wpływ na Ziemię jako planetę :)
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline CZys

Co w 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 06, 2006, 01:28:09 pm »
Skoro w 90 było dobrze, 01 było źle, to w 12 będzie znowu dobrze :p

Pozatym skoro takie plamy pojawiają się co 11 lat i jest to całkowicie normalne, to oznacza że kolejne takie zdarzenie wcale nie musi spowodować zagłady.


Gdzieś czytałem o chanelingach mówiących o zmianach które mają zajść w 12, ale będą to raczej zmiany o charakterze społecznym, czy kulturowym, tudzież politycznym (jak już, to się sami wykończymy :D )
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline High Elf

Co w 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 06, 2006, 02:08:21 pm »
Z tymi plamami to niezłe. Aztekowie też się nie mylili. Czyżby zbliżał się koniec :D?

Btw: to trochę zakrawa na paranoję.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Radan

Co w 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 06, 2006, 02:32:43 pm »
Dzisiaj jest 06.06.2006. Według satanistów, dzisiaj nastąpi koniec świata :shock: . Dziwne, ale jakoś wcale się nie boję. A wręcz czekam z niecierpliwością i... kamerą cyfrową :D !

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Co w 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 06, 2006, 07:18:40 pm »
Cytat: "CZys"
Gdzieś czytałem o chanelingach mówiących o zmianach które mają zajść w 12, ale będą to raczej zmiany o charakterze społecznym, czy kulturowym, tudzież politycznym (jak już, to się sami wykończymy)


Blood & Honor ?
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Co w 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 06, 2006, 07:27:46 pm »
Wlasnie...
czy  przypadkiem 2012 nie jest związany z powrotem na zimie "bogów" czy ponownym zbliżeniem sie do ziemi planety Marduk?
RIP Gildio...