Autor Wątek: GODZILLA!  (Przeczytany 29146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inquisitor Qminator

GODZILLA!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2005, 06:25:28 am »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Japońska Godzilla to istny cud kinematografii, ludzie przebarni za potwory, burzący styropianowe miasta zostawiają niezapomniane wrażenia.

Człowieku... co ty mówisz jak widziałem pierwszą japońską Godzillę to potem długo zasnąć nie mogłem, co prawda miałem chyba z 5 lat ale jeszcze pamiętam ten ekran telewizora oglądane przez palce i przymknięte oczy i te dreszcze... chyba żadnego potwora się tak w życiu nie przestraszyłem jak swego czasu Godzilli no może po za Buką z "Muminków" :D :D :D ;)
Wolę Polskie gówno w polu,
niż fijołki w Neapolu"
Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Offline Rzuf

GODZILLA!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2005, 06:54:00 am »
Buka z muminków wymiata ale trzeba pamiętać że jest jedna a hatifnatów [?!] tysiąąceee....

A pierwsza godzilla, ta z pierwszych filmów wyglądała mnie/więcej jak ludzka kupa, zresztą uwzględniając plastycznośc owego materiału to całkiem możliwe że japończycy użyli tego tworzywa do produkcji.

A pierwszy film o godzilli to wypożyczony miałem i 3 razy pod rząd obejrzałem. ; P
img]http://www.danasoft.com/sig/Cain_sdz.jpg[/img]

Offline Angelus

GODZILLA!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2005, 11:22:36 am »
Kurosawa sie w grobie przewraca jak słyszy takie teksty o swej rodzimej kinematografii!Ludzie!Litości!Jak ktoś nie ma pojęcia o danym temacie to lepiej niech sie nie odzywa bo mi słabo :(

Japończycy nie zrobili nic dobrego?Ratunku!Chyba pójdę sie napić bo na trzeźwo tego nie przetrawię... :evil:

Pozdrawiam :!:
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

GODZILLA!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2005, 12:10:05 pm »
zastanawialas sie kiedys zeby nie podchodzic do wszystkiego co przeczytasz w taki nadpobudliwy sposob?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

GODZILLA!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2005, 12:40:42 pm »
Cytat: "Clayman_"
zastanawialas sie kiedys zeby nie podchodzic do wszystkiego co przeczytasz w taki nadpobudliwy sposob?


Z reguły podchodzę do wielu spraw bez większych emocji ale jak widzę głupotę ludzką, to coś we mnie pęka...
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Vallarr

GODZILLA!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2005, 01:02:07 pm »
Czesto cos musi w Tobie pekac...
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Clayman_

GODZILLA!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 14, 2005, 01:36:57 pm »
Cytat: "Angelus"
Cytat: "Clayman_"
zastanawialas sie kiedys zeby nie podchodzic do wszystkiego co przeczytasz w taki nadpobudliwy sposob?


Z reguły podchodzę do wielu spraw bez większych emocji ale jak widzę głupotę ludzką, to coś we mnie pęka...

to moze nie wchodz w takim stanie na forum bo obrywa sie przez to niewinnym osobom:((
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

GODZILLA!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 14, 2005, 01:42:45 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytat: "Angelus"
Cytat: "Clayman_"
zastanawialas sie kiedys zeby nie podchodzic do wszystkiego co przeczytasz w taki nadpobudliwy sposob?


Z reguły podchodzę do wielu spraw bez większych emocji ale jak widzę głupotę ludzką, to coś we mnie pęka...

to moze nie wchodz w takim stanie na forum bo obrywa sie przez to niewinnym osobom:((


Niewinnym?Czytałeś mam nadzieje tego posta o beznadziejności japońskiej kinematografii?Moja reakcja byla naturalna dla kogoś, kto ma przynajmiej mgliste pojęcie na temat japońskich produkcji więc wybacz, ze ośmieliłam sie wyrazić swoje oburzenie.
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

GODZILLA!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2005, 01:54:23 pm »
oburzenie oburzeniem

natomiast teksty o czyjejs glupocie to juz wies
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Pawłow

GODZILLA!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 14, 2005, 08:48:26 pm »
Do Angelus
Z tymi japończykami którzy nie potrafią nic dobrego nakręcić to miał być chyba żart.

Do Clayman_a
Jak ktoś wypisuje farmazony to musi się liczyć z tym że go za głupiego będą brali.
shit happens

Offline Clayman_

GODZILLA!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 14, 2005, 09:09:09 pm »
Cytuj
Jak ktoś wypisuje farmazony to musi się liczyć z tym że go za głupiego będą brali.
i to niby usprawiedliwia chamskie zachowanie?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline sa7o

GODZILLA!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 14, 2005, 09:39:47 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
Jak ktoś wypisuje farmazony to musi się liczyć z tym że go za głupiego będą brali.
i to niby usprawiedliwia chamskie zachowanie?

i kto teraz robi wielkie halo? :lol:  :roll:
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Clayman_

GODZILLA!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2005, 09:41:04 pm »
Cytat: "sa7o"
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
Jak ktoś wypisuje farmazony to musi się liczyć z tym że go za głupiego będą brali.
i to niby usprawiedliwia chamskie zachowanie?

i kto teraz robi wielkie halo? :lol:  :roll:
ja,co z tego?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline jachu_ka

GODZILLA!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2005, 07:46:26 am »
Cytat: "Clayman_"
obrywa sie przez to niewinnym osobom:((


ludzie dziela sie na skazanych i tych, ktorym jeszcze niczego nie udowodniono :lol:
moze wrocmy do godzilli, co? ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Angelus

GODZILLA!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2005, 10:11:27 am »
Cytat: "Kormak"
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Japończycy, generalnie nie wyprodukowali dużo dobrych filmów (nie licząc Anime oczywiście)

Proponuję tą wypowiedź nominować do Najgłupszej Wypowiedzi Miesiąca Na Forum Gildii (NWMNFG)


Do Claymana:
Nie przypominam sobie abym to ja nazwała kogoś głupim ale jak widać moderator to zrobił i nikt sie go nie czepia.
Nie uważam też aby moje zachowanie można było nazwać ,,chamskim".Rzadko zdarza mi sie kogoś obrazić ale jeśli autor nieszczęsnego posta na temat japońskiej kinematografii poczuł sie urażony to myślę, ze wylącznie z własnej niewiedzy, iz popełnił gafę.A jednak nie wypowiedział sie w tej kwestii dlatego zastanawiam się dlaczego tak bardzo bierzesz go w obronę?Podejrzewam, ze jest to działanie złosliwe wynikające wyłącznie z Twojej antypatii wobec mojej osoby albo poprostu masz taki charakter.
Mam jednak nadzieję, ze temat ten został wyczerpany i pozwolisz innym wypowidać sie dalej na temat Godzilli zamiast łapać innych, w tym mnie, za słówka i wprowadzać zamęt i niezdrową atosferę.

Pozdrawiam i przepraszam innych za tą przykrą wymianę zdań ale jak zauważyliście Clayman bardzo lubi mnie prowokować do dyskusji, która z reguły do niczego konstruktywnego nie prowadzi, zatem postaram sie ignorować w przyszłości takie zaczepki. ;)
Nigdy nie pijam... wina"