Autor Wątek: El Chupacabra  (Przeczytany 83562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katecheta666

El Chupacabra
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 06, 2003, 07:14:03 pm »
Człowiek? Tak. Faktycznie mamy niesamowitą siłę, ostre kły i pazury. :)

Offline Guildenstern

El Chupacabra
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 09, 2003, 04:41:21 pm »
W sumie może i masz rację, Ble. Krew ludzi jest lepsza od krwi zwierząt. Ale przecież trudno stwierdzić, dlaczego to coś wybiera takie a nie inne ofiary... Może ma powody.
Ja dalej obstaje przy tym, że to jakaś manifestacja astralna.
rasnoludy mawiały "dziś jest dobry dzień by umarł ktoś inny"

Offline Dinki

El Chupacabra
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 09, 2003, 09:12:18 pm »
Skąd masz wiadomości że krew ludzka jest lepsza od krwi zwierzęcej?

Offline Krzysio

El Chupacabra
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 10, 2003, 12:39:28 am »
Robiło się już tak ciekawie o tych mutacjach. A teraz zaczynacie zchodzić na bzdury o wampirach. Za dużo fantastyki się naczytaliście.
oszukiwanie sensu przez człowieka to podstawowa siła w jego życiu.

Viktor E. Frankl

Offline S&M

El Chupacabra
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 23, 2003, 10:48:37 am »
Mam jeszce jedna teorię na temat Chupy. W tajemniczej Wyspie Verne'a był człowiek którego porzucono na niedalekiej wyspie. Przez lata zezwierzęcił się z powodu samotności. Może Chupa też jest takim porzuconym przez kolegów Alienem który z samwoności zwariował i stał się wampirem, a może Ziemia jest miejscem zsyłek alienów chorzych psychicznie? Kompletna fantastyka...
o androids dream of electric sheeps ?

4602826

Offline Kormak

El Chupacabra
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2003, 07:30:20 am »
W jakimś stopniu ciekawa teoria... taki szarak może posiadać przedziwne właściwości i błyskawicznie (wg naszej rachuby) wykształcić zdolności potrzebne do przetrwania... pure SF! :D

Wyobraźcie sobie, jak groźna mogłaby być taka forma życia...

Offline Pokpoko

El Chupacabra
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 11, 2003, 06:09:09 pm »
idąc dalej drogą fantastyki...chupa to gatunek nietoperka który ewoluował w stronę zwierzęcia lądowego...kolce/błona=zdeformowane/recesywne srzydełka...picie krwi=a nietoprze wamipry(nie pamietam nazwy naukowej)...a że nie pije ludzi...za duże?czegos nam brakuje we krwi?..a dlaczego ewoluował...bo ja wiem..żeby wypełnić nisze ekologiczną?..a dlaczego jeszcze nieodkryty...a kto powiedział ze nieodkryty...może ludnośc miekscowa znała go od dawna ale emigranci o nim nie wiedzą i stąd nieporozumienie..albo rząd USA ukrywa jego istnienie(nie wiem dlaczego mieliby to robicaler cusz...)

Offline Kormak

El Chupacabra
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 12, 2003, 12:00:29 am »
Chupacabra najwyraźniej nie jest niczym dziwnym dla miejscowych ludzi...
Ale wątpię, żeby to był bardzo stary fenomen, właściwie słyszymy o niej od jakichś 10, 15 lat? Mogę się mylić, ale wcześniej ten temat albo nie istniał w ogóle, albo nie był nagłaśniany.

"Niedawność" tego fenomenu wskazywać by mogło na teorię o genetycznej manipulacji (złowieszcza armia USA) - wydaje mi się, że to co teraz znajduje się w laboratoriach wyprzedza naukę o kilka, kilkanaście (kilkadziesiąt lat). Chodzi mi o prototypy, wynalazki, niedopracowane oczywiście.  Pomyśleć, że samoloty Blackbird i niewykrywalne dla radarów istniały (na deskach kreślarskich itd.) w latach 60-tych!
Dlatego nie zdziwi mnie, jeśli Chupa to uciekinier z amerykańskiego laboratorium :D

Offline Gollum

El Chupacabra
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 12, 2003, 08:42:40 am »
Cytat: "Kormak"
to co teraz znajduje się w laboratoriach wyprzedza naukę o kilka, kilkanaście (kilkadziesiąt lat).

Mniej wiecej o 25 lat. Rozmawiałem niedawno z koordynatorem podprojektu Polska 2020, który mówił, że takie jest wyprzedzenie.

Offline lwk48

El Chupacabra
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2003, 11:11:08 am »
Chyba to coś zmajstrowali kosmici. Głodzili, to wyssało swoich. Nie nauczyli obsługi kosmolotu, to musiało zostać. Nie pije ludzkiej krwi, bo może nie lubi promili. :-)
Tylko dlaczego nic takiego nie ma u nas? Jeden autobus z Emelcina i parę kręgów w zbożu to za mało być dojść do Europy (o Ameryce nie wspomnę).
 poważaniem.

Offline Kurczaczek

El Chupacabra
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 14, 2003, 01:36:08 am »
To, że atakuje różne zwierzęta, a ludzi nie, to normalna sprawa- jest wiele drapieżników (jak choćby wilki), które wolą inną zdobycz od ludzkiej= mniejsze ryzyko, że Cię koza postrzeli z dubeltówki, niż jakis kolo w sombrero.

Zwierzęta dzikie generalnie unikają ludzi- dziwnie śmierdzimy, mamy różne świecące i hałasujące rzeczy...
...

Offline Tchrax

El Chupacabra
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 26, 2004, 05:40:52 pm »
Jak zapewne wszyscy wiedza ssaki, ptaki itd pochodzą od gadów. Ewolucja zaklada ze zawsze istnieją jakieś formy przejściowe, więc czemu taka chupacabra nie moze byc forma posrednia miedzy gadami a ssakami, która jakimś dziwnym trafem dotrwała do naszych czasów? Za takowym wyjasnieniem przemawia miedzy innymi owa "pletwa", byc moze bedaca kostnym wyrostkiem pomagajacym magazynowac energie cieplna(hipoteza ta mialaby sens tylko wtedy gdyby chupa byla zmiennocieplna, na co niestety nie wskazuje futro...)
Państwo kończy się tam, gdzie zaczyna się człowiek"  Nietzsche

"-Myślałam, że...
-Nie myśl, bo ci to nie wychodzi!"

Offline Jacek

El Chupacabra
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 26, 2004, 09:02:41 pm »
Ostatnio na stronie Centrum Badań UFO i Zjawisk Anomalnych pojawił się ciekawy news, dotyczący rzekomej polskiej chupacabry. Co o tym sądzicie?
http://ufo.internauci.pl/

Offline login

El Chupacabra
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 27, 2004, 06:34:10 pm »
jak dla mnie rewelacja. Co prawda przychodzą mi to głowy tysiące innych interpretacji- np. że pijani alpagą rolnicy sami zagryźli te kozy. Wydaję mi się to kompletnie nierealne, ale to i tak wspaniała informacja. Najwyraźniej coś się jednak zmienia na lepsze w tym kraju ; ]
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Karry

El Chupacabra
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 03, 2004, 10:21:09 am »
Brakuje nam jeszcze polskiego Yeti, fajnie by było.. chociaż kiedyś coś i o tym mi się obiło o uszy...

Nie sądzę, żeby Chupa był eljenem. A to dla tego, że niewierzę w odwiedziny ufo na Ziemi, z wielu powodów. Bardziej przekonuje mnie już teoria z mutacjami genetycznymi. Ale równie dobrze to może być tylko spreparowany dawno temu odzukańczy materiał którego nikt nie zweryfikował a potem już się wszystko samo zrobiło... może Chupa jest po prostu wymyślony.
Na wsi w której spędzam wakacje ludzie gorąco wierzą w tzw. "dziewiątkę"- robaka który ma dziewięć nóg a po ugryzieniu umierasz- po dziewięciu dniach. Są na to "dowody" itp. oni sie na serioserio boją dziewiątki.
ewność siebie wynika z niewiedzy.

Children of Bhaal