trawa

Autor Wątek: Kommisja 2005- i zabawne motywy:)  (Przeczytany 11410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2005, 09:37:30 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "timof"
a co do wizyty rosjan i innych związanych z kommisją to przepraszam nie widziałem.


Wiesz, ja też nic nie wiem, zgaduję tylko, domyślam się, domniemuję, kombinuję, jaki sens może mieć coś, co karol określa jako rzecz bez sensu.
Przecież ja się nie znam...


ja nie okreslam
ja sie zastanawiam
i w dalszym ciagu
widze jedynie wycieczke do moskwy

ale ja sie nie znam


przeraza mnie to ze juz mnie to nie smieszy a wrecz przeciwnie :roll:

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2005, 10:20:00 pm »
Cytat: "karol_konw"
ale ja sie nie znam

przeraza mnie to ze juz mnie to nie smieszy a wrecz przeciwnie :roll:


też się nie znam

dlatego ci co się znają jadą razem do moskwy :badgrin:

Gilbaert

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 21, 2005, 05:31:06 am »
Cytuj
też się nie znam

dlatego ci co się znają jadą razem do moskwy

celna riposta!

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 21, 2005, 01:58:51 pm »
Zastanawiam sie, dlaczego nie kpiliscie sobie tak, gdy delegacja MFK byla w Angouleme. Moze to wyda sie smieszne, ale my chcemy nasza impreze rozwijac miedzynarodowo. I takie wyjazdy temu sluza.
Dlaczego Warszawa albo Krakow nie zorganizowaly sobie takiego wyjazdu do Moskwy? Po to, aby ponarzekac w sieci, ze ktos inny wyjezdza? Pozazdroscic, ze beda pic ruska wodke? Ech...

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 21, 2005, 02:03:00 pm »
ehh
zadne kpiny
powazna sprawa

z jednej strony dziennikarz profesjonalsita do ktorego pewne rzeczy nie docieraja


z druggiej
dzialacze na wycieczce:)
ja sie tylko pytam czemu dzialacze chcac promowc komisk eni zabrali ze soba/nie zabiora kogos kto w komisiji wystepowal...
startowal walczyl etc:/
ale jak mowie jezli to prywatny wyjazd
to mi nic do tego
 
jak nie to znowu...
jak zwykle
polska

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2005, 02:21:57 pm »
Cytat: "karol_konw"
ja sie tylko pytam czemu dzialacze chcac promowc komisk eni zabrali ze soba/nie zabiora kogos kto w komisiji wystepowal...
startowal walczyl etc:/

Liste tych, co sie jada dobrze zabawic napisales w pierwszym poscie - pytaj wiec, bo wiadomo kogo.

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 21, 2005, 02:38:31 pm »
Cytat: "Waltari"
Liste tych, co sie jada dobrze zabawic napisales w pierwszym poscie - pytaj wiec, bo wiadomo kogo.


moge jedynie Ciebie:)
autorzy komisjini zostaja w domu
dzialacze jada
to dranzic moze
jesli nie jest prywatnym wyjazdem
menis takie imprezy sponsoruje
jesli jest prywatnym to
mam w powazaniu:)

moze ktos bedzie na trachu zobaczymy mzoe bedzie kogo pytac
co rozumiesz przez warszawa/krakow nie zorganziowaly sobie wyjazdu?
przeciez kazdy moze wakacyjnie do moskwy pojechac
w czym problem?
a "zorganizowac" w inny sposob czyt. postarac sie o kase to mi soobiscie przez mysl by nie przeszlo
w kazdym razie nei dla siebie
to bezczelne by bylo...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2005, 03:00:36 pm »
Cytat: "karol_konw"
moge jedynie Ciebie:)

Przyznam, ze nie mam zbyt duzej wiedzy o tym wyjezdzie, bo nie jestm w niego zaangazowany. Dzialam na innym froncie zwiazanym z festiwalem.
Cytat: "karol_konw"
a "zorganizowac" w inny sposob czyt. postarac sie o kase to mi soobiscie przez mysl by nie przeszlo, w kazdym razie nei dla siebie, to bezczelne by bylo...

Przepraszam, ale jesli staram sie o dotacje z UE dla siebie, to tez bezczel jestem?
Na organizacje i promocje MFK staramy sie o kase w roznych instytucjach i firmach. I jezeli dostajemy ja na wyjazd do Moskwy, to z niej korzystamy. Co w tym zlego? Dzialam w instytucjach pozarzadowych od poczatku lat 90. i na wiele projektow kulturalnych te pieniadze dostalem.
Co jakis czas przez media przewijaja sie informacje, ze Polacy musza iles kasy oddac do UE, bo nie potrafili z niej skorzystac.

Offline turucorp

Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 21, 2005, 08:32:46 pm »
eee tam, nikt nic nie wie a szum robia :roll:
trzeba bylo przygotowac wystawe i cykl prelekcji i zglosic sie z tym w odpowiednim terminie np. do mnie albo do Tomka Marciniaka a nie teraz plakac na forum Karolu :roll:
jada ci, ktorzy byli zainteresowani zrobieniem wystawy i dogadali sie z Rosjanami (nie wnikam w sklad osobowy, bo to nie moja sprawa :roll: )
jak ktos jest zainteresowany na przyszly rok to prosze bardzo, na zyczenie wysylam maila kontaktowego do ludzi z Biganta i prosze sie dogadywac :roll:
Adam Radon podjal sie tego w tym roku i dobral ludzi, z ktorymi to robi, "jego pole i jego buraczki".
jak ktos uwaza, ze zrobi to lepiej to prosze bardzo, udostepniam wszystkie kontakty i prosze sie samemu dogadywac.
i zeby nie bylo, w tym roku ludzie z Biganta zwracali sie do kilku osob o zorganizowanie tej wystawy i tylko "Mamut" sie tego podjal, bez zadnych rozgrywek personalnych itp., wiec sorry, ale jak dla mnie to jego sprawa a nawet prawo doboru z kim i po co jedzie :roll:

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 21, 2005, 08:41:19 pm »
ok
ide sobie
faktycznie nie wiedzialem  :roll:

Offline turucorp

Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 21, 2005, 09:19:56 pm »
trzeba sie bylo zapytac :roll:  (przeciez ja teraz do tego glowy nie mam :? )
acha, udanego Tracha wszystkim zycze! (:cry:)

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2005, 10:07:12 pm »
Cytat: "turucorp"
trzeba sie bylo zapytac :roll:  (przeciez ja teraz do tego glowy nie mam :? )
acha, udanego Tracha wszystkim zycze! (:cry:)


dzikei za tracha
a glowe miej spokojna
trzymam kciuki:D
i nei tylko ja
za jak najlepsze rozwiazanie ....sprawy 8)

Offline pszren

Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 22, 2005, 04:14:23 pm »
Cytat: "turucorp"
udanego Tracha wszystkim zycze!

rozglądałem się dziś za karolkonwem i timofem, ciekawe czy dotarła broszurka o niuni. ale jeszcze jest jutro rano ;)

Anonymous

  • Gość
Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 22, 2005, 09:11:33 pm »
Cytat: "pszren"
Cytat: "turucorp"
udanego Tracha wszystkim zycze!

rozglądałem się dziś za karolkonwem i timofem, ciekawe czy dotarła broszurka o niuni. ale jeszcze jest jutro rano ;)


mnie już nie ma. a ciebie rozpoznałem z daleka - jedyny w garniturze - ni to prawnik ni akwizytor komiksowy :roll:

a wracając do tematu: rozumiem, że mfk dostało kasę z określonego źródła na mfk z poleceniem wydania jej w moskwie? bo jak nie to proponuję nie lecieć w kulki i nie dośpiewywać fałszywej ideologi dla ślepych i głuchych oraz umysłowo doświadczonych.

Offline turucorp

Kommisja 2005- i zabawne motywy:)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 23, 2005, 11:12:40 am »
Cytat: "timof"

a wracając do tematu: rozumiem, że mfk dostało kasę z określonego źródła na mfk z poleceniem wydania jej w moskwie? bo jak nie to proponuję nie lecieć w kulki i nie dośpiewywać fałszywej ideologi dla ślepych i głuchych oraz umysłowo doświadczonych.


nie, zle rozumiesz
MFK to MFK a Kommisja to Kommisja, kasa na Moskwe to zupelnie inne zrodlo i dostaje ja ten kto jedzie do Moskwy i robi tam wystawe NIEZALEZNIE OD TEGO KIM JEST I SKAD SIE WZIAL :roll:
a zreszta, co to za kasa? :roll:
MSZ zwraca koszta przejazdu a konsulat RP zalatwia zakwaterowanie i tyle, cala reszta (jedzenie, transport w miescie, robienie samej wystawy etc.) idzie z wlasnych kieszeni (przy wystawie pomagaja ludzie z Biganta).
Timof, jezeli Ciebie to oburza, to powtarzam;
przygotuj wystawe i grupe kompetentnych osob (znajacych jezyk), dostaniesz namiary, dogadasz sie z ludzmi z Moskwy, z MSZtem i konsulatem w Moskwie, skonsultujesz sie czy ktos przypadkiem nie robi w kraju tego samego i jesli robi to sie z nim dograsz i gotowe :roll: (skoro uwazasz, ze ktos w tym przypadku robi jakis walek to odpowiadam ci, ze nie, w tym konkretnym przypadku nie ma zadnego walka, jada ludzie, ktorzy sami wyszli z taka inicjatywa i sie dogadali z organizatorami imprezy, KAZDY MOGL TO ZROBIC :roll: )