Autor Wątek: Gry ze świata SW  (Przeczytany 47536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« dnia: Maj 12, 2005, 09:14:58 pm »
JAKA JEST WASZYM ZDANIEEM NAJLEPSZEJSZA GRA STAR WARS ?? MOWIE TU O GRACH NA PC :)
ight with honor and die with honor !!

Offline Raven

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2005, 10:20:13 pm »
Ja tam uwielbiam Jedi Knight: Jedi Academy. Długie godziny znakomitej wesołej zabawy, z zachowanym klimatem z oryginalnej sagi :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2005, 11:32:13 pm »
wiesz ostatnio gral w to moj koplega i zwrocil uwage na pare dziwactw tej gry ktorych ne zauwazalem... mianowicie smieszne wydalo mu sie jak jakis ziom w piwnicy stworzyl miecz... potem jak przed wejsciem do swiątyni Rush użył mocy jesli mial sie jej dopiero nauczyć... itd.... choć dialogi gry są zabawne :)

JA jednek gdybym mial wybierac pomiedzy JK 2 outcasts czy academy to chyba przy tym 1 bym został :)
ight with honor and die with honor !!

Offline Thrawn

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2005, 11:47:10 pm »
KOTOR zdecydowanie i niepodważalnie. Chociaż w gatunku: strategia to da best in da damn universe jest SW: Rebellion
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Raven

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2005, 07:45:05 am »
Cytat: "Bosak"
wiesz ostatnio gral w to moj koplega i zwrocil uwage na pare dziwactw tej gry ktorych ne zauwazalem... mianowicie smieszne wydalo mu sie jak jakis ziom w piwnicy stworzyl miecz... potem jak przed wejsciem do swiątyni Rush użył mocy jesli mial sie jej dopiero nauczyć... itd.... choć dialogi gry są zabawne :)

JA jednek gdybym mial wybierac pomiedzy JK 2 outcasts czy academy to chyba przy tym 1 bym został :)
No... w sumie masz trochę racji :) :) Ale walka light staffem jest dla mnie ogromnym atutem tej gry :D Poza tym fakt,że w singlu wybierasz czy stoisz po stronie dobra czy zła, i tego typu smaczki przemawiają na jej korzyść. Choć oczywiście JK2 też jest znakomity.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2005, 10:07:34 am »
kotora 1 przeszedlem z zapartym tchem ciemną stroną...ale jakoś na jasną mnie juz nei kusiło.... - tej gry jest moim zdaniem to ze maks mozna zdobyć 20 leveli - jesli nie masz patcha.... w ogole...za oczywiste są gatki ciemnej strony i nazbyt kontrastują... np (to tylko przyklad wymyślony przeze mnie) jakis ziom kona i mowi pomożesz mi??  a ty: (jasna strona) tak oddam ci wszystkie apteczki zrobie transfuzje i zeby ci zimno nie bylo okryje cie wlasnym cialem, (ciemna strona) -tak pomoge ci nabijając twoją głowe na pal a z twojej zdjętej na żywca skóry zrobie sobie papier toaletowy... - coś w tym stylu... to co nalezy wybrać jest za oczywiste... ale przyznam ze gra jest przyzwoita i ma meeeeega klimat choc niekiedy srogo przesadzony... ale bardzo dobra ona jest trzeba przyznać... z gier SW nie wiem czy nie jest najbardziej wciagająca - jak do tej pory w co gralem...
ight with honor and die with honor !!

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2005, 10:45:40 am »
Cytuj
mianowicie smieszne wydalo mu sie jak jakis ziom w piwnicy stworzyl miecz...

a co jest w tym takiego dziwnego?

Offline CZys

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2005, 02:16:56 pm »
Gosciu miał talent i tyle (w końcu moc jest w nim silna i pomogła mu w tym)

A moją ulubioną grą jest Jk2:JO
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2005, 04:40:18 pm »
to z tym mieczem w piwnicy psuje troche klimat... nie daje takiej fajnej mroczności... jaką spowici są jedi... to tak jakby powiedzieć... chciał nauczyć się latac to skakał z budynków....
ight with honor and die with honor !!

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2005, 08:16:41 pm »
Cytat: "Bosak"
to z tym mieczem w piwnicy psuje troche klimat... nie daje takiej fajnej mroczności... jaką spowici są jedi... to tak jakby powiedzieć... chciał nauczyć się latac to skakał z budynków....

A jak myślisz gdzie Luke zrobił swój miecz? Raczej nie w fabryce. Na pewno tez nie znalazł go w grobowcu.  :roll:

Offline Thrawn

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2005, 08:39:14 pm »
Luke to wieśniak z Tatooine, który na starej zasadzie "Nie wiem co ja tu robię, ale znalazłem się w złym miejscu o złej porze i jakoś tak wyszło." rozpiernicza Imperium, naiwne do bólu. Później książki ratuj Łukaszka, ale generalnie nie znoszę tego gościa. Tak samo Jedi Outcast i Jedi Academy naiwne do bólu, ale to typowe zręcznościówki i fabuła nie taka znowu ważna. Z kolei Kotor 1 i 2 i książki cóż, jak dla mnie to w nich naprawdę czuć Moc. Gdyby nie zła część bohaterów uniwersum to nigdy Gwiezdne Wojny by się nie wybiły, zresztą nie będe się rozwijał bo o herezje posądzony zostanę i na stos ktoś mnie wrzuci ;)
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2005, 09:49:59 pm »
:/ jak luke zrobił swoj :/ ty chyba z naboo spadles :/ on przeciesz nosil mniecz swego ojca :/
ight with honor and die with honor !!

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2005, 09:55:54 pm »
Cytat: "Bosak"
:/ jak luke zrobił swoj :/ ty chyba z naboo spadles :/ on przeciesz nosil mniecz swego ojca :/

Ojojoj... starutki musisz być skoro kolorów już nie odróżniasz... lolku :lol:  :lol:

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2005, 10:49:17 pm »
czy w ep 4 nie dostał on miecza od obi wana który byl mieczem jego ojca ?? :> lolczasie..l. poza tym nie piszesz tu o filmach tylko o grach wiec nie zasmiecaj tematu... LOLKU...lolczasty....
i zrobiony miecz tak o w domu to faktycznie zalatuje tandetą...bez klimatu star warsow.... :?
ight with honor and die with honor !!

Offline CZys

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 14, 2005, 08:06:27 am »
Zauważ tylko że w ep5 Vader odrombał mu rękę razem z mieczem (niebieskim)...
A potem miał koloru zielonego....
Ty lolku ty jeden  ;)
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

 

anything