Autor Wątek: Gry i filmy  (Przeczytany 8212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SickBastard

Gry i filmy
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 01, 2006, 03:19:16 pm »
dokładnie ;) również mam OSTa z sieci i też dość często katuje.

a teraz trzy pytania:
:!:  1.) nie wiem czy to prawda, tak gdzieś w sieci wyczytałem, ale jeżeli w u nas w kraju coś nie jest wydane i nikt do tego nie ma praw (u nas w kraju) to ściąganie tego z sieci nie jest przestępstwem. jak z tym jest?
:!:  2.) ktoś wie kiedy "Final Fantasy VII:AC" wyjdzie w naszym kochanym kraju na DVD? miało być na początku stycznia a tu cisza...
:!:  3.) Widział ktoś "Final Fantasy VII: Last Order"? podobało się?
osobiście uważam że to taki sobie - fajnie zrobione, ale jak dla mnie to niczego istotnego do historii Clauda nie wnosi.

gość1

  • Gość
Gry i filmy
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 01, 2006, 08:18:23 pm »
ad.3.
widzialem last order i jeszcze chyba na dysku lezy razem z ac =p stanowi ciekawy lacznik pomiedzy gra a filmem i jest zrobione w konwencji anime ^_^ a to duzy plus =D do tego ciekawa akcja i fabula. ogolnie na plus zaliczam =D

Offline Dereq

Gry i filmy
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2006, 03:49:28 pm »
Uwe zamierza zrezygnowac!alleluja!


Cytuj
Boll nie omieszkał dogryźć swemu koledze po fachu, Peterowi Jacksonowi, twierdząc, że film Halo, który produkuje reżyser Władcy Pierścieni, będzie wielką klapą.


hoho,
ale dogryzl,nie ma co.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Dr. Zoidberg

Gry i filmy
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2006, 05:48:55 pm »
Uehh, koledzy z WP mocno scieli tresc wywiadu... Tutaj jest pelny opis
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline bufaloxxx

Gry i filmy
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2006, 09:00:57 pm »
Jednak niektóre marzenia sie spełniaja :D MGS uratowany :D  :D  :D
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline DARKMAN

Gry i filmy
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2006, 07:04:23 am »
IMHO calkiem udane produkcje
- seria RE (film zbytnio nie nawiazuje do gier ale nadal przyjemnei nawet sie oglada)
- Mortal Kombat 1 (2 byla beznadziejna)
- seria Tomb Raider

Przecietne produkcje:
- Doom (swietna scena z pierwszej osoby :))

Kiczowate produkcje:
- Street Fighter
- Super Mario Bros.
- Alone in the Dark

House of the Dead nie ogladalem to sie nie wypowiem....

Dodatkowo wydano cala mase kreskowek na temat gier. Praktycznie kazdy bardziej znany bohater ma swoja kreskowke (nie uznaje ich za godne nazywania ANIME) - Sonic, Mario, MEGAMAN etc, bardzo przecietna (w koncu dla dzieci...). Poza tym sporo gier ma takze pelnometrazowe produkcje (animowane) - np. Tekken czy Street Fighter (tutaj aktualnie nie pamietam dokladnego tytulu ale jedna seria mi sie podobala). Jesli chodzi o Final Fantasy to oprocz Advent Children i Last Order nawiazujacych do FFVII, jest takze seria FF Unlimited oraz FF Spirits Within luzno nawiazujacy do serii.
 
Obecnie trwaja prace nad 2 BARDZO interesujacymi tytulami:
- HALO - jesli ktos nigdy nie slyszal o HALO to nie wiem gdzie spedzil ostatnie pare lat... rezyserem jest Peter Jackson (to ten od LOTR i King Kong'a) no i wytwornie (zdaje sie Universal i Warner Bros, ale reki se nie dam za to uciac) zaplacily kupe kasy za licencje, miejmy nadzieje ze film okaze sie przynajmniej dobry (scenariusz zostal napisany przez ta sama osobe co napisala scenariusze do gier + ksiazki HALO, ktore swoja droga polecam)
- SILENT HILL - nie mam pojecia kto to kreci, ale ostatnio widzialem trailer z "cichego miasteczka" i mam nadzieje ze oddadza chociaz w czesci klimat gry.... nadzieja to raczej zludna bo gra jest produkcja typowo japonska a film jest robiony w USA (kto nie wie o czym mowie niech obejrzy sobie japonskie RINGU i amerykanski THE RING, albo odpowiednie wersje The Grudge)...

P.S. Hideo Kojima zawsze chcial zostac rezyserem - wspomina o tym w wielu wywiadach