trawa

Autor Wątek: Batman Begins  (Przeczytany 15443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Batman Begins
« dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:15:51 am »
Oficjalnie juz wiadomo, że nowym Batmanem zostanie Christian Bale a reżyserować film będzie Christopher Nolan. Film ma szanse dorównać przynajmniej dwóm pierwszym czesciom przygod ostrouchego i z niecierpliwoscia bede wyczekiwal zdjec i przeciekow na jego temat.

N apoczatek moze jakies wasze typy co do przeciwnikow/fabuly/obsady itp. itd... :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kormak

Batman Begins
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:24:00 am »
Oooo.... Bale jako Batman? Bomba! Chris Nolan? Druga bomba!

Z przeciwników najchętniej zobaczyłbym Scarecrow'a, to dobry motyw do sfilmowania przez Nolana. Szkoda też, że Bane pojawił się w ostatnim filmie, i to kompletnie spartolony.

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:41:18 am »
Aha, przypomnialem sobie, ze film ma opowiadac o wczesnych latach Batmanowania przez Bruca Wayna, cokolwiek mialo by to oznaczac...
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kormak

Batman Begins
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:46:02 am »
To może zrobią jak Batman chodzi do liceum? Takie "Smallville" albo "Beverly Hills 90210"? :D

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:52:22 am »
Tak przy okazji to robia wlasnie takiego Flasha ;o) W stylu "No Tights, No Fights". Bedzie ratowal ludzi i posiadal umiejetnosc cofania sie w czasie, cos jak "Misja w Czasie" z Polsatu ;-D
Pozdrowienia,
Marek

Offline dawidos

Batman Begins
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:22:13 am »
Ja czytałem ,że fabuła Batmana 5 oparta będzie na komiksie Year One - wydany dotąd tylko w USA i rzeczywiście będzie to jakby prequel dla filmów Tima Burtona. Z tego co kojarzę , Batman zmaga się tam z własną naturą, nie ma doczynienia ze znanymi nam z komiksów arcyłotami. Batman 5 ma ukazać głębię psychologiczną Bruce Wayna. Co do Christiana Bale'a strzał w dziesiątkę. Idealnie nadaje się do tej roli i czuje mroczne klimaty.

Pozdrawiam
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:49:51 am »
Batman Year One to mial byc zupelnie inny projekt.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Azel

Batman Begins
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2003, 12:04:34 pm »
tak oto przedstawia się sytuacja według www.filmweb.pl

Christian Bale został wybrany do roli Batmana w nowym filmie opowiadającym o przygodach Mrocznego Rycerze, którego reżyserii podejmie się znany z "Memento" Christopher Nolan. Taką informację podał do publicznej wiadomości szef studia Warner Bros. Jeff Robinov.
Prace na planie filmu rozpoczną się na początku 2004 r. Scenariusz do projektu napisali David S. Goyer i Christopher Nolan. Fabuła obrazu ma się koncentrować na młodości Batmana i opowiadać o początkach jego kariery. Tym razem głównym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza będzie Jonathan "Strach na wróble" Crane, byłym doktorem psychologii, który wykorzystuje swoja wiedzę, aby terroryzować ludzi.
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Mav82

  • Gość
Batman Begins
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:00:16 pm »
obilo mi sie kiedys o uszy ze scarecrowa ma zagrac marylin manson ...

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:05:10 pm »
Oby to byla tylko plotka ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:18:31 pm »
Od razu podam kilka plotek:
Co do tytulu, to pojawiaja sie dwie wersje albo "Batman: Intimidation" albo "Batman: Intimidation Game" choć zadna nie jest pewna.

Poczatek prac nad filmem do luty 2004. Miejsce krecenia filmu to Londyn.

Oprocz Scarecrowa przeciwnikiem Batiego bedzie Ras Al Ghul.

To tyle na razie nie chce mi sie szukac wiecej, jak cos bedzie to napisze :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline dawidos

Batman Begins
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:20:05 pm »
Cytat: "surmik"
Batman Year One to mial byc zupelnie inny projekt.


Rzeczywiście pomyliłem się i taką samą wiadomość wyczytałem na www.film.wp.pl. Co do Scarecrowa - mogłem się tego spodziewać ,jest to jeden z ciekawszych szwarcharakterów, człowiek o silnej osobowości, a jednocześnie wariat jakich mało. Surmik drugiego przeciwnika nie kojarzę, a komiksów z Batmanem przeczytałem sporo. Może coś więcej powiesz ?
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 13, 2003, 07:07:10 am »
Oto link do strony mu poswieconej:
http://www.unstable.com/whoswho/rasalghu.htm

Dodatkowo wyczytalem gdzies, ze Russel Crowe w ktoryms z wywiadow powiedzial ,ze w planach ma jakas role "u tego kolesia od Memento", wiec moze chodzi wlasnie o to? Ale to informacja tak samo pewna jak przepowiednie Nostradamusa...
Pozdrowienia,
Marek

Mav82

  • Gość
Batman Begins
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 13, 2003, 09:33:34 am »
znaczy sie Ras Al Ghula ? bo na Alfreda lub Stracha to racej nie pasuje...

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 13, 2003, 09:45:38 am »
Nic nie wiadomo ale penie tak...
Pozdrowienia,
Marek