trawa

Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 346032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blacksad

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #645 dnia: Maj 15, 2008, 11:30:45 pm »
"Fourty-niners" to całkiem przyjemna rzecz, moim zdaniem. Moore fajnie przedstawia  superbohaterskie początki - te postaci w tle, na trzecim i czwartym planie. Kontynuację "Top 10" i "Smaxa" mam, ale czekają na swój czas.
Chrzań się, Smirnov

Offline Raf Fariszta

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #646 dnia: Maj 16, 2008, 07:57:19 am »
mm mczyzby sie szykowal Ninja scroll i WILDcats?
Stawiałbym bardziej na "Promethea" czy coś innego z ABC, co zostanie po wydaniu "Top 10"... Chociaż być może są to tylko moje życzenia. :)
Oby się spełniły.....razem z innymi moimi i, myślę, dużej części forumowiczów: Tom Strong!
Nocy Matko Dnia

Offline Julek_

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #647 dnia: Maj 17, 2008, 09:06:01 pm »
Wystarczy życzyć ludziom z Manzoku, żeby dali radę z tym, co sobie zaplanowali. Zapowiedzi są niezłe, ale nie rewelacyjne. Miejmy nadzieję, że "Y" podzieli los rynkowy "Kaznodziei" czy "Sandmana", a nie "Żywych trupów" i nie popełni błędów Taurusa.

Szkoda tylko, że poza paroma wyjątkami Manzoku decyduje się raczej na starsze i raczej uznane serie, a boi się uderzyć w coś zupełnie w Polsce nieznanego i raczej świeżego.


Offline donTomaszek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #648 dnia: Maj 18, 2008, 02:54:06 am »
Szkoda tylko, że poza paroma wyjątkami Manzoku decyduje się raczej na starsze i raczej uznane serie, a boi się uderzyć w coś zupełnie w Polsce nieznanego i raczej świeżego.

DMZ jest malo znane i raczej swieze :)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Julek_

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #649 dnia: Maj 18, 2008, 01:59:56 pm »
DMZ - 2005, ongoing, więc trochę lat ma :) A kilku forumowiczów, już ten komiks przeczytało i raczej zaistniał w polskiej recepcji :)

Igrek - skończony w styczniu, wydawany od 2002 roku. Pewniak, o którym się mówiło od jakiegoś czasu.

Jakby Manzoku zaszalało z Crossing Midnight albo Exterminators, to by uderzyli w tytuły bardziej w Polsce nieznane. Tak myślę.

Offline graves

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #650 dnia: Maj 18, 2008, 05:01:16 pm »
Jakby Manzoku zaszalało z Crossing Midnight albo Exterminators, to by uderzyli w tytuły bardziej w Polsce nieznane. Tak myślę.
Fakt, Exterminators to by było mocne (ach, te robale) :), ja bym się jednak bardzo cieszył jakby sięgnęli po Jonaha Hexa (może już nie tak młody, 2 lata ma) - świetne historie z dzikiego zachodu rysowane przez Rosa.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kas1

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #651 dnia: Maj 19, 2008, 08:50:55 am »
Jednak lepiej, żeby zaczeli wydawać znane i uznane serie, które mogą przynieść kasowy sukces. Exterminators i Hex to niezłe pozycje ale nie chciałbym, żeby na nich umoczyli. Niech wydadzą te uznane, to będą sobie mogli pozwolić na ewentualną wtopę. Po co ryzykować juz teraz? 

Offline Robertos

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #652 dnia: Maj 23, 2008, 05:13:06 pm »
Koniec maja zbliża się wielkimi krokami a obszernego pakietu Manzoku nie widać. Czyżby kolejna obsuwa???????? Ma ktoś jakieś informacje ?????????

Offline Julek_

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #653 dnia: Maj 23, 2008, 07:08:16 pm »
pakiet majowy obstawiam na koniec lipca. a wy?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #654 dnia: Maj 23, 2008, 09:05:50 pm »
z tego co mówili telefonicznie to ma być na początku czerwca. ale kto wie...

Offline BRK

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #655 dnia: Maj 24, 2008, 02:54:26 pm »
Na jakimś forum toczytła się dyskusja jak powinien brzmieć pod tytuł przy pierwszym tomie Y - the Last man. Wypowiedz Manzoku na forum Aleii:
Cytuj
Tytuł serii "Y: The Last Man" brzmieć będzie w polskiej wersji "Y: Ostatni z mężczyzn". Tytuł pierwszego tomu: "Zaraza".

Tytuł pierwszego tomu serii "DMZ": "W strefie".

Offline Ziemniakento

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #656 dnia: Maj 24, 2008, 08:13:23 pm »
A tam...ja bym zostawił angielskie podtytuły Y the last man. ciekawe jakie będzie tłumaczenie, może kupię jeden tom dla porównania

Offline yurek1

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #657 dnia: Maj 25, 2008, 05:51:05 am »
Ygreka mam całość po angielsku i uważam, że świetnie się ten komiks w oryginale czyta. obawiam się, że polska wersja może mieć problemy z oddaniem niektórych niuansów i żartów, więc pozostanę przy tym wydaniu, które mam (chociaż pewnie Manzoku da kredę, ale ta opowieść obroni się nawet na papierze toaletowym).
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ziemniakento

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #658 dnia: Maj 25, 2008, 08:56:32 am »
Właśnie ten beznadziejny papier Vertigowski to esencja tej opowieści!

I jestem strasznie ciekawy jak Manzoku przetłumaczy moment gdzie
Spoiler: pokaż
Yorick podszywa się pod Boga cytując teksty z Pulp Fiction

Offline adro

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 25, 2008, 09:17:01 am »
W takim tempie wydawniczym, to nie wiem kiedy my sie doczekamy wydania wszystkich tomow poszczegolnych serii. Pakiet mial sie ukazac(przynajmniej jego czesc) w maju lub czerwcu. W tym momencie mamy koncowke czerwca i komiksow manzoku ani widu ani slychu. Coraz mniej mi sie to podoba.A potem jest dziwota, ze dane komiksy sie nie sprzedaja, ludzie po prostu maja dosc oczekiwania na komiksy w nieskonczonosc. Fajnie, ze manzoku ma w zapowiedziach ciekawe tytuly, ale nie wiadomo kiedy te komiksy bedzie mozna zakupic i ile trzeba bedzie czekac na dokonczenie danej serii
pozdro       
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything