Autor Wątek: Mordheim na Falkonie 2005  (Przeczytany 20918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 19, 2005, 06:02:35 pm »
Motor, falkon zaczyna się w piątek i kończy w niedziele. Może gdyby osoby przyjezdne pojawiły sie powiedzmy w piatek albo z samego rana w sobote dało by sie jakoś ten turniej rozpocząc wczesniej.

Wiem, najpowazniejszym kontrargumentem jest to ze moze ta sala byc wcześniej zajeta. Ale pomysł do przemyślenia.

Offline Motorek

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 19, 2005, 06:35:48 pm »
W sobotę są turnieje LOTRA, WFB Konfrontacji- właśnie w tej sali którą będziemy zajmować organizuje mythos, który daje nagrody na konwencie jeżeli uda ci się coś z tym zrobić to całuję po stopach. Wiem na czym stoję dlateog kombinuję jak moge zeby zdobyc wiecej czasu. A dużych sal jest mało dlatego wynajęte będą 2 szkoly. Jak znasz troche realia organizowania czegokolwiek i tego ze trzeba pogodzic ze soba rozne rzeczy to wiesz o czym mowie , nie mamy monopolu na mordheim na falkonie, gdybysmy go mieli to gralibysmy 3 dni turniej.

Offline Wercyngetoryks

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 19, 2005, 07:08:01 pm »
Cytat: "Kretek"
...a na bazylu jakoś długo trwało ustalanie par jak dla mnie i ludzie wolno robili rowoje etc...


Na Bazylu to tyle trwało, bo raż, że komp był piętro niżej...a dwa był jeden na pare systemów, i zazwyczaj najpierw czekaliśmy w kolejce z demence kilkanaście minut, aż się zwolni, albo ktoś łaskawie nam ustąpi na 5 minut:/

Jak będziecie miec kompa to luzik, bo nie trzeba czekać aż wszyscy oddadzą karty i dopiero wtedy szukac kompa...tylko można wprowadzać wyniki na bierząco.

Offline sir_stafford

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 19, 2005, 08:20:20 pm »
no ja miałem problem z wyrobieniem sie w czasie....

Uważam, że to chory pomysł... nie da się zdążyć....

Czy to że nikt mnie nie wyśmiał znaczy, że mógłbym przeprowadzić ocenę malowania, czy że chcecie przemilczeć moją propozycję? :D
Jeśli macie mnie za plewa walcie śmiało nie obrażę sie :D
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 19, 2005, 08:41:54 pm »
Dla mnie mógłbyś oceniać.. - nie olewamy Cię!
Kamil. (miszczu)

Offline CHESUS

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 19, 2005, 11:14:14 pm »
niewiem jak malujesz sir stratcoś (sorki za błąd) wiem natomiast ze w lublinie jest koleś ktury maluje zajebiście i dzisiej sie dowiedziałem ze kiedys malowal dla GW czy jakos tak wienc pewnie on bendzie ocenial ale jak reszta sędzów sie zgodzi to możesz to zrobić razem z nim niema problemu

co do kompa to w ostateczności mógłbym zrobić to ja ale to by była wielka ostateczność i jak bym go przywiuzł to niestety musielibyście słuchać punk rocka hihihi (motor tego nie lubi)

co do sali mysle ze dalo by rade na korytazu (potrzebne by byly tylko ławki) ale ten pomysl musi być zkonsultowany z orgami
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Mad Hamster

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2005, 07:47:59 am »
malowanie figurek i konwersje bedzie ocenial Michal Purc, znakomity malarz i wielokrotny sedzia. nie musicie miec obaw, ocena napewno bedzie sprawiedliwa.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline mecenasik

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2005, 08:30:54 am »
hmm..rozpoczecie turnieju w piatek o 18 wykluczy mozliwosc dojazdu osob pracujacych a majacych do Was jakies 200km..ja,chocbym lecial pozniej samochodem,nie wyrobie sie od 16(z zalozeniem ze wyjde po 8h z pracy)do Was..pewnie znalazlo by sie jeszcze kilka takich osob.
z drugiej strony,tak jak pisal Miszczu,5 bitew od 13 jednego dnia moze bolec..ale od czego jest noc:)
a moze czesc w niedziele by sie jakos dalo?
w kazdym razie ja sie na to pisze i jesli swiat sie nie zawali to bede
pzdr

Offline CHESUS

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 20, 2005, 09:45:04 am »
sprobojemy cos pokombinowac moze sie lotrowców przegoni :D hihihi jeszcze jest troche czasu
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Motorek

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 20, 2005, 10:09:59 am »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Cytat: "Kretek"
...a na bazylu jakoś długo trwało ustalanie par jak dla mnie i ludzie wolno robili rowoje etc...


Na Bazylu to tyle trwało, bo raż, że komp był piętro niżej...a dwa był jeden na pare systemów, i zazwyczaj najpierw czekaliśmy w kolejce z demence kilkanaście minut, aż się zwolni, albo ktoś łaskawie nam ustąpi na 5 minut:/

Jak będziecie miec kompa to luzik, bo nie trzeba czekać aż wszyscy oddadzą karty i dopiero wtedy szukac kompa...tylko można wprowadzać wyniki na bierząco.
Komp to raczej luksus na Falkonie będzie najprawdopodobniej w Red Roomie- pokoj organizatorow, a my bedziemy grac w drugiej szkole , czyli trzeba by z jednej do drugiej biegac z pietra na pietro i jeszcze do kompa sie dopchac, albo bedizemy robic wszystko recznie albo Jezus przyniesie kompa, nie wiem jeszcze jak to bedzie.
Cytat: "sir_stafford"
Czy to że nikt mnie nie wyśmiał znaczy, że mógłbym przeprowadzić ocenę malowania, czy że chcecie przemilczeć moją propozycję?
Tak jak napisał Jezus nie wiemy jak malujesz, a figsy bedzie ocenial Michał Purc wg mnie fachowiec pierwsza klasa widzialem jego modele.
Cytat: "CHESUS"
co do kompa to w ostateczności mógłbym zrobić to ja ale to by była wielka ostateczność i jak bym go przywiuzł to niestety musielibyście słuchać punk rocka hihihi (motor tego nie lubi)
Bierz kompa i puszczaj muzykę jaką chcesz byle nie punk rock  :!:  :!:  :!:
Cytat: "mecenasik"
hmm..rozpoczecie turnieju w piatek o 18 wykluczy mozliwosc dojazdu osob pracujacych a majacych do Was jakies 200km..ja,chocbym lecial pozniej samochodem,nie wyrobie sie od 16(z zalozeniem ze wyjde po 8h z pracy)do Was..pewnie znalazlo by sie jeszcze kilka takich osob.
z drugiej strony,tak jak pisal Miszczu,5 bitew od 13 jednego dnia moze bolec..ale od czego jest noc:)
a moze czesc w niedziele by sie jakos dalo?
w kazdym razie ja sie na to pisze i jesli swiat sie nie zawali to bede
Jest i opcja z niedziela, tyle że boję się , że jak komuś będzie słabo szło to weźmie za przeproszeniem 4 litery w troki i sobie pojdzie, tak już bywało na lubelskich turniejach, chociaz z drugiej strony to nie bedzie mialo wiekszego wplywu na klasyfikacje koncowa, pomyslimy i nad niedziela;)

Offline CHESUS

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 20, 2005, 10:37:49 am »
motor jak wezme kompa to bendzie lecial punk rock no ewentualnie jakas muza pasująca do bitewniakow ale to musicie mi ją przynieść
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline mecenasik

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 20, 2005, 10:49:19 am »
jakby sie zaczynala zabawa w sobote o 13 to mam idelany autobsik do Was rano..a i z powrotem niedzielnym nie bylo by problemu

muze kazda przetrawimy..przywioze sticka a na nim Mandaryne:)..chyba ze chcecie Mietka Fogga

Offline Motorek

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 20, 2005, 10:54:48 am »
Cytat: "mecenasik"
jakby sie zaczynala zabawa w sobote o 13 to mam idelany autobsik do Was rano..a i z powrotem niedzielnym nie bylo by problemu
Polecam Big Star Bus 21 zł w obie strony dla studentów , tak do Wawy jechaliśmy ;)

Offline mecenasik

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 20, 2005, 11:44:45 am »
ech...studentem byc..kiedy to bylo..qrcze juz nie pamietam..eee..kiedy to ja ta legitymacje musialem oddac?..:) ale to dziwne ze 21 studencki jak normalny w PKSie kosztuje 24 do Lublina..
(ja juz nie taki mlody jestem:)
w kazdym razie,bez wzgledu na koszty(pewnie i tak bardziej bedzie sie oplacac autkiem)jade..czekam tylko na info czy sam czy w wiekszym gronie

Offline Wojtek_Krz

Mordheim na Falkonie 2005
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 20, 2005, 11:45:34 am »
Taaaa Lotrowcy pójda zdobywac mordor gdzie indziej, reszte sie upchnie na schodach a mordheim zawładnie światem  :evil:  :badgrin: (szkołą)