trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline melee

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2355 dnia: Marzec 30, 2014, 08:50:00 pm »
locke & key jest fajny, ale wiecie, że to młodzieżowy komiks ;) dla trochę wyrośniętych fanów harry'ego potter'a

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2356 dnia: Marzec 31, 2014, 06:25:44 am »
locke & key jest fajny, ale wiecie, że to młodzieżowy komiks :wink: dla trochę wyrośniętych fanów harry'ego potter'a
Mnie zachęciłeś!  :biggrin:

Offline bosssu

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2357 dnia: Marzec 31, 2014, 11:38:47 am »


W każdym razie nigdy nie zrozumiem jak komuś może nie podobać się Skład główny, lub w Poszukiwaniu Piotrusia Pana. Wiem, że może, ale nie pojmuję dlaczego.
Włączę się w dyskusję .
O ile "Skład Główny" uważam za komiks świetny- klimat, małomiasteczkowość, świetny kredkowy rysunek (to inne dzieła Loisela już mi tak nie podeszły).
"W poszukiwaniu Piotrusia Pana" Cosela to inna bajka- rysunki z innej epoki, lekka "drętwota" kreski, komiks ma ratować klimat, który wszyscy zachwalają. Niestety ja tego klimatu tak nie czuję.
Jak to mówią: Gdzie 2-ch Polaków to...3 partie" tak samo jest z gustami komiksowymi.
Pozdrawiam

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2358 dnia: Marzec 31, 2014, 12:38:50 pm »
locke & key jest fajny, ale wiecie, że to młodzieżowy komiks :wink: dla trochę wyrośniętych fanów harry'ego potter'a
Mnie zachęciłeś!  :biggrin:
A mnie nie zniechęciłeś.  :biggrin:

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2359 dnia: Marzec 31, 2014, 01:40:47 pm »
Ma to wydać Taurus, który z cenami jest raczej mocno racjonalny więc ja się nie martwię.
Generalnie chodzi mi o to, że jest to komiks który chciałbym mieć, ale nie muszę mieć. Jeśli Taurus zdecyduje się na HC, to cena będzie musiała być naprawdę atrakcyjna, żebym się skusił.

Offline Vesol

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2360 dnia: Kwiecień 06, 2014, 06:45:34 am »
Czy ktoś wie jak ma się sprawa z 3 tomem Żywych Trupów ?  Widzę, że już było 2 wydanie tego tomu i nie wiem czy jest szansa na dodruk czy szukać na allegro. 

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2361 dnia: Kwiecień 10, 2014, 07:33:33 pm »
ponoc taurus ma wydac lazarusa, super info. W sumie na razie niewiele jest do wydania, ale takie wiadomosci lubie :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2362 dnia: Kwiecień 11, 2014, 10:57:53 am »
Poza tym, XIII, Valerian i Largo Winch będzie od innego wydawcy.

Dokładnie jednego - Taurus Media.
Z tego co usłyszałem to Valerian (zbiorczy, ale nie wiem ile tomów) jeszcze w tym roku. 'XIII' uzależnione od wydawania 'XIII Mystery'.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2363 dnia: Kwiecień 11, 2014, 10:58:59 am »
A nie Słyszałeś czy zdobyli już tę zapowiadaną licencję na "Bouncera"?

Offline bosssu

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2364 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:48:43 am »
ale XIII od jakiego punktu???...tylko dokończenie tego co zostało (w sumie kilka numerów) czy wznowienie Egmontowskich wydań (14-19) czy całkiem polecą od początku???.....I w jakim formacie- miękka, HC, czy integral??..Stawiam na miękką- jeśli chcą zainteresować szersze grono-najniższa cena, choć mogą w takim samym wydaniu jak Siedmioróg i Egmont to by mnie najbardziej uradowało. Jak padnie hasło to zaraz znikną z allegro te komplety po 13tomów za 139zł.
Osobiście uważam van Hamme za najlepszego scenarzystę komiksowego i łyknę wszystko co wydadzą.
może by tak dokończyli Władców Chmielu??

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2365 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:04:15 pm »
Bosssu, przecież jak przeczytasz odpowiedzi na Alei, to znajdziesz odpowiedzi na swoje niektóre pytania.

Offline bosssu

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2366 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:28:25 pm »
Odpowiedzi czytałem ale na te pytania  nie znalazłem- może ktoś ma jakieś informacje. Egmont się odciął od tych serii stanowczo

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2367 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:47:41 pm »
Cytuj
Władcy Chmielu van Hamme- zostało 3 tomy do wydania - coś może w tym temacie??? - Pytam bo Egmont dużo wydaje van Hamme.
Nie wydamy".
  :smile:

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2368 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:28:57 pm »
A nie Słyszałeś czy zdobyli już tę zapowiadaną licencję na "Bouncera"?

Nie usłyszałem potwierdzenia, ale przyznam się, że się o to nie pytałem, a w rozmowie nie wyszło.

ale XIII od jakiego punktu???...tylko dokończenie tego co zostało (w sumie kilka numerów) czy wznowienie Egmontowskich wydań (14-19) czy całkiem polecą od początku???.....I w jakim formacie- miękka, HC, czy integral??..Stawiam na miękką- jeśli chcą zainteresować szersze grono-najniższa cena, choć mogą w takim samym wydaniu jak Siedmioróg i Egmont to by mnie najbardziej uradowało. Jak padnie hasło to zaraz znikną z allegro te komplety po 13tomów za 139zł.
Osobiście uważam van Hamme za najlepszego scenarzystę komiksowego i łyknę wszystko co wydadzą.
może by tak dokończyli Władców Chmielu??

Z tego co pamiętam, to te nie wydane u nas i najpewniej HC, aby się nie różniły od tych wydanych wcześniej.

Offline Grzesiek744

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2369 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:43:33 pm »
Fajnie, a już myślałem, że i ten komiks podzieli los tak wielu nie dokończonych serii. XIII, Valerian i jak tu nie lubić Taurusa? :smile: