Autor Wątek: pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2  (Przeczytany 122474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vodecki

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« dnia: Październik 22, 2005, 06:40:52 pm »
temat do kontynuowania rozmów o problemach wszelakich związanych z zasadami  ;)



Offline Possessed

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2005, 09:20:38 pm »
Co sie dzieje gdy rozwalimy pojazd któremu zablokowaliśmy wyjście - co się dzieje z typami co siedzą w środku :?:
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Michaelius

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2005, 09:26:05 pm »
Jesli nie moga sie wystawic w promieniu 2" od wyjscia to gina.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline jachu_ka

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2005, 03:06:18 am »
ofkors przy zachowaniu wszystkich odpowiednich zasad, tj nie w terenie impassable, co najmniej cal od wroga i tego typu bzderki ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Dikins

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2005, 11:08:47 am »
glupie pytanie, ale ni w zab nie wiem ja je rozwiazac - oddzial - tomb spyder (monstrous creature) i kilka swarmow (size 1) stoja za czyms co blokuje los do wysokosci (size 1)  ktos mi do tego strzela, widzi tylko pajaka, ale w oddziale sa tez maluchy - na jaki T powinien rzucac, ktore save'y powinienem rzucac (kloci mi sie majority z zabijaniem tylko rzeczy w los)

Offline Yedli

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2005, 11:35:28 am »
Na zdrowy rozum, to winno sie liczyc tylko te modele, na ktore mozna przydzielac trafienia (czyli te ktore widac i ktore sa w zasiegu), ale wyraznego zapisu w kontekscie Majority sobie nie przypominam.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline krzywy

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2005, 08:15:36 pm »
a może by jednak odlepić, bo teraz w 1280x1024 widać JEDEN temat, który nie jest przyklejony (już kiedyś o tym wspominałem :P i jachu na priva chyba kazał pisać w podobnych sytuacjach, ale może jakoś się wyłgam)
rw,dw,da

Eman

  • Gość
pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2005, 08:19:52 pm »
Heyka !!!
Cytat: "krzywy"
a może by jednak odlepić, bo teraz w 1280x1024 widać JEDEN temat, który nie jest przyklejony (już kiedyś o tym wspominałem :P i jachu na priva chyba kazał pisać w podobnych sytuacjach, ale może jakoś się wyłgam)

Zmniejsz sobie czcionke w przegladarce (np. w IE jest to "Rozmiar Tekstu" w menu "Widok") - ja na rozdzialce 1152x864 widze z 50 tematow.
Cze !!!

Offline jakubek

Calliduska
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2005, 08:58:52 pm »
witam, mam pytanie czy calliduska dostaje dodatkowy atak w walece wrecz za c'tan sword i poison blades  , :?:

Offline Possessed

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2005, 09:08:55 pm »
Nie, C'tan Swordem walczysz normalnie w hth a z Poison Bladów używasz pod koniec hth dodatkowo do swoich ataków...
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Asmodean

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2005, 09:10:27 pm »
nie, bo nosi jeszcze Neural Shredder, który jest Assault
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline el_piszczu

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2005, 09:42:30 pm »
Cytat: "Eman"
Zmniejsz sobie czcionke w przegladarce (np. w IE jest to "Rozmiar Tekstu" w menu "Widok") - ja na rozdzialce 1152x864 widze z 50 tematow.
Cze !!!
A potem, żeby coś przeczytać zwiększ ją na powrót  :roll: Nie każdy ma sokoli wzrok, a tematów przyklejonych rzeczywiście się rozmnożyło  ;)

Offline Kris

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2005, 09:59:40 pm »
Cytat: "Fabitru"
Mam male pytanko, ktore mnie dzisiaj ciut zaskoczylo i zbilo z tropu. Warp spiderzy w fazie assaulty moga odskoczyc na 2d6 cali w wybranym kierunku. A teraz pytanie. Czy jesli wyrzuce zalozmy 7 oczek to oznacza ze musze sie ruszyc 7 czy moge ruszyc sie 7 i mniej ?
Do tej pory gralem ze moze to byc tyle ile wyrzucilem lub mniej ale w codexie nie zostalo to okreslone :/

Odpowiadam na pytanie jakie zadał Fabitu w zamkniętym obecnie temacie:
Pająki muszą odskoczyc dokładnie tyle ile wyrzucili na kościach. Nie ma wyboru.
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline jachu_ka

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2005, 10:17:17 pm »
Cytat: "Eman"
Tekstu" w menu "Widok") - ja na rozdzialce 1152x864 widze z 50 tematow.
Cze !!!


eeee? ja mam 1280x1024, monitor 19" i widze dwa nieprzyklejone tematy. odklejam FAQ v. 2.0- doswiadczenie pokazuje ze ten temat i tak sie trzyma u gory. na wszelki wypadek wrzucilem linka do nowego tematu w ostatnim poscie w starym.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Fabitu

pytania wszelakie czyli FAQ cz. 2
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2005, 11:12:54 pm »
Cytat: "Menshad Korum"

Pająki muszą odskoczyc dokładnie tyle ile wyrzucili na kościach. Nie ma wyboru.

Ehh i tak dlugo zylem w niewiedzy i tyle osob zwalowalem :/ Wielkie sorry odemnie :/