Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 211008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 27, 2008, 09:05:37 pm »
Ja chętnie pogram (tym bardziej, że od jutra przez 3 dni wszyscy mają darmowy dostęp do Live'a :D).
Tylko w hordę czy w kampanię?

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 27, 2008, 09:18:32 pm »
Ej chłopaki pograjcie sobie w weekend w Horde - spojrzałem własnie na allegro, Gearsy po 150, kupuję - a chciałbym przejść kampanię w Co-Op, więc moglibyśmy sobie w przyszły weekend zagrać w pełnym teamie   ; )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #512 dnia: Listopad 28, 2008, 04:22:02 am »
Ja bym mowil albo Horde albo ewentualnie siakiegos deathmatcha :) Jak wstane jutro (i pojezdze po sklepach - $10 za Rainbow Six: Vegas 2, $5 The Darkness, $10 FFXII itp) to powinienem byc online (koncze kampanie na Insane).

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #513 dnia: Listopad 28, 2008, 11:22:46 pm »
sorry 4  all - kumpel gra a  drugim pijem wodke:d
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #514 dnia: Listopad 30, 2008, 01:36:06 am »
Właśnie Force Unleashed przeszedłem  :)

 Mimo, że gra przynudzała momentami, oceniam pozytywnie, takie 8/10 - fizyka świetna, na tej roślinnej planecie ciągle machałem push tylko żeby popatrzeć jak się rośliny wyginają, duele z Dżedaj eleganckie, kamera w nich była świetna (zwłaszcza w przedostatniej walce, ja, on i kamera z boku), ciuchy momentami przebajeranckie :D Zwłaszcza ten ostatni z kapturem i vadero-podobny.

 Bardzo duży plus za fabułę, tzn za zgrabne połączenie gry z fabułą filmów - przeszedłem jasną stroną, jutro zobaczymy jak się sprawa ma po ciemnej.

 I walka z Proxym przetransformowanym w czerwonego milucha z rogami i lightstuffem pzy dźwiękach Duel of the Fates mnie baaardzo pozytywnie zaskoczyła, najlepszy duel w grze jak dla mnie :P

Muzyka świetna


Minusy? Mogli dać więcej imperial guardów/typów z lightsaberami a mniej tych irytujących wielkich szturmowców/droidów :S


 Dobre!
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 11:00:05 am wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:03:25 am »
a ja pykam ostatio w Far Cry 2 - amazing. Afryka jak zywa i mozliwosc wyboru co w danej chwili chcemy robic.
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Marek G.

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 09, 2008, 12:57:42 pm »
Wlasnie stukam w Too Human... i calkowicie odradzam! co prawda klimat swietny ( nordycka mitologia wymieszany z cyber punkiem) ale gra jest zwyczajnie nudna! do God of War xboxowym produkcjom jeszcze niestety daleko...
"Pray they don't take you alive"

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 09, 2008, 01:23:01 pm »
Hmmm porownanie Too Human do God of War jest kompletnie chybione bo to przeciez dwa rozne gatunki... Jezeli szukasz czegos w klimatach God of War to lepiej obczaj Ninja Gaiden 2 albo Devil May Cry 4....

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 09, 2008, 03:10:16 pm »
Wlasnie stukam w Too Human... i calkowicie odradzam! co prawda klimat swietny ( nordycka mitologia wymieszany z cyber punkiem) ale gra jest zwyczajnie nudna! do God of War xboxowym produkcjom jeszcze niestety daleko...


grałem ostatnio w nowego harrego pottera na ps3

produkcjom na ps3 daleko jeszcze do Gears of War...
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Harun

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:07:20 pm »
Jako zatwardziały fan ps3 (nie mylić z fanboyem), kupiłem xboxa. Konsolkę kupiłem w wersji arcade głównie by pograć w produkcje ekskluzywne dla tej platformy. Maszynkę użytkuje od jakiegoś miesiąca, i chciałem się wypowiedzieć na temat kilku kwestii.

Po pierwsze polityka Microsoftu czyli "Kup pan xboxa". Jako człowiek spokojny jestem w stanie przyjąć na siebie naprawdę wiele i mało co potrafi mnie zdenerwować, ale to co z cenami wyczynia m$ jest karygodne. Na pierwszy ogień pójdzie pad. W pudełku dostałem pada bezprzewodowego ale co. Nie ma akumulatorów tylko baterie akumulatory trzeba wraz z kabelkiem kupić osobno. Nie jest to moim zdaniem szczególnie denerwujące ale 67 zł nie chodzi piechotą a po drugie jak dają pada, to akumulatorki mogli by do niego dać w standardzie tak jak to robi sony. Druga sprawa to podpięcie maszynki do internetu. Jeśli chodzi o kabel ethernet to wszystko ładnie, pięknie (wejścia nie trzeba dokupować :P) ale co innego jeśli ktoś korzysta z routera wifi i nie ma go w pokoju. Nie wiem czy ktoś z m$ był chory czy się nie wyspał ale 350 zł za adaptor wifi jest już naprawdę przesadą. Trzecia sprawa dyski twarde. Tu przyznam się bez bicia, sprawę sam zawaliłem kupując wersję arcade bez dysku ale sorry 179 zł za dysk 20gb jest naprawdę przesadzoną ceną i nijak się ma do cen dysków 2,5 cala które bezproblemowo wchodzą do ps3. Kończąc ten wątek m$ traktuje klienta z wyższością a dopasienie podstawowej wersji xboxa jest bardzo, ale to bardzo kosztowne. Dysk i akumulatorki do pada jeszcze jakoś jestem w stanie przełknąć, ale kupno wifi jest po prostu nieopłacalne.

Przejdę teraz do oceny samej maszynki. Wygląd jakoś niespecjalnie robi wrażenie no ale kto tam na to patrzy, ot biała obudowa i tyle. Bardziej denerwuje mnie hałas podczas odczytu gier z dvd. Niestety przy całej mojej wybujałej wyobraźni nie jestem sobie w stanie wyobrazić gry na xboxie w takie tytuły jak Dead Space czy Bioshock. Wycie napędu zniszczy cały klimat i napięcie budowane w tych grach i tytułach podobnych. Również wydaje mi się że funkcjonalność XMB w ps3 jest nieco lepsza niż menusy w maszynce m$ ale to tylko subiektywna opinia bo dla innej osoby może być zupełnie odwrotnie. Co do sławetnego pada który nadaje się najlepiej do gier fps mogę wyrazić nieco bardziej stonowaną opinię. Fakt analogi rozmieszczone są bardzo dobrze, ale nie wiem czy moje się jeszcze nie wyrobiły, ale manipuluje się nimi ciężej niż w sixaxisie. Na koniec zasilacz czyli element konsoli dosłownie doprowadzający wszystkich do uśmiechu. Nie dość, że ogromny to jeszcze ma wielką diodę, która daje naprawdę silne światło. efekt jest taki że po zgaszeniu światła w pokoju za telewizorem powstaje pomarańczowa lub zielona poświata :P

Konsolkę kupiłem z pierwszymi Gearsami. Co tu dużo mówić gra wciąga i już mam w planach zakupienie GoW 2.

Myślę, że jako druga konsola Xbox się sprawdzi. Ma swoje mankamenty ale też i mocne strony a poza tym gwarantuje pogranie w ciekawe tytuły które na ps3 się nie ukażą.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:53:08 pm »
Jak sie pewnie pare osob spodziewa musze to skomentowac :)

Kontroler -> Nintendo nie daje nawet do kontrolera nunchuka (wymaganego do sporej czesci gier) nie wspominajac o bateriach... Z moich doswiadczen kupujac jakiekolwiek bezprzewodowe kontrolery praktycznie nigdy nie przychodza one razem z ladowarka (z zakupionych przeze mnie - gitara z GH3, instrumenty w Rock Band 2, kierownica; zdaje sie, ze bezprzewodowe mikrofony do Lips'a takze sa bez kabla). Sony daje kabel w standardzie -> spoko, ale jest to wyjatek potwierdzajacy regule...

Dyski twarde -> niby tak, ale wszystko zalezy od punktu siedzenia. Zgodze sie, ze podejscie Sony jest lepsze, ale kto szuka ten znajdzie - obecnie Circuit City ma promocje ze dostajemy 20GB dysk + cos tam jeszcze (chyba sluchawki) za cale $40...

No i odnosnie wypasienia konsoli zapomniales, ze MS daje Ci w standardzie kable Component - Sony tylko Composite....

Glosnosc konsoli jakos nigdy mi nie przeszkadzala i zupelnie nie mialem z nia problemu grajac we wspomniane tytuly. Od ostatniego update'a WSZYSTKIE gry mozna calkowicie zainstalowac na dysku twardym...




Offline Harun

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 09, 2008, 08:06:22 pm »
Cytuj
No i odnosnie wypasienia konsoli zapomniales, ze MS daje Ci w standardzie kable Component - Sony tylko Composite....

No w wersji arcade był tylko compsite. Ale wiesz kabelek HDMI to tylko te 50 zł. Więc porównanie raczej mało trafne. Tym bardziej że sony daje dysk teraz chyba 80 gb, no i ps3 ma darmowe wifi, nie wspominając o padzie który ma akumulatorki od razu.

Cytuj
Dyski twarde -> niby tak, ale wszystko zalezy od punktu siedzenia. Zgodze sie, ze podejscie Sony jest lepsze, ale kto szuka ten znajdzie - obecnie Circuit City ma promocje ze dostajemy 20GB dysk + cos tam jeszcze (chyba sluchawki) za cale $40...

No tak ale wysyłka ze stanów wyjdzie mnie jeszcze drożej. No ale jakoś tą polską cenę za te 20gb przełknę.

Offline Ermidius_

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 09, 2008, 08:30:14 pm »
Tym bardziej że sony daje dysk teraz chyba 80 gb, no i ps3 ma darmowe wifi, nie wspominając o padzie który ma akumulatorki od razu.


u ps3 jest 2 razy drozsze


Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:32:03 pm »
Nie wiem jaki kabelek HDMI kupiles za 50zl ale za taka kase taki kabelek jest do... Kabelki Monstera zaczynaja sie od $79... Podobnie nie mam pojecia czemu brales wersje Arcade - za $100 roznicy masz 60GB dysk i 2 gry (zdaje sie na swieta w Europie maja pare ciekawych zestawow). No i zdawalo mi sie, ze w wersji Arcade X360 przychodzi z tym samym kablem co wersja zwyczajna (czyli koncowki zarowno Composite jak i Component)....

Darmowe wbudowane wifi - spoko, osobiscie mam tak podlaczone Wii i powiem tak - moje polaczenie moze nie jest jakies tam super szybkie (tylko 1.5MB, teraz bede chyba sie w koncu przerzucal na 6MB przy sieci G) ale poki co ja wole kabel do X'a w szczegolnosci ze robie streaming z Netflix'a/PC.

------------------------ EDIT -------------------------
Grrrrrrrrrrrrrrr............ wlasnie dostalem moje Too Human prosto od MS ($10) ale goopia poczta po prostu zanihilowala mi pudelko do gry. Interesujace jest to, ze plyta byla w idealnym stanie a widac jakby ktos sobie poskakal po przesylce... Heh walczyc z poczta o pudelko do gry raczej sie nie oplaca to mowi sie trudno, grunt ze gra cala.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 03:32:09 pm wysłana przez DARKMAN »

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #524 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:51:30 pm »
Gearsy


suuupeeeer :eek:

 Przeszedłem trochę kampanii, jako że jestem skillowy człowiek gram sobie na hardzie i chyba bardzo dobrze, bo jest tak, że się nie nudzę, ale bez wielkich problemów, po sieci strasznie lamię, dostaję ciągle po dupie, ale Horde świetny :D Wstępnie piątek wieczorem w Horde popykać, anyone?
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything