Autor Wątek: komiks WILQ  (Przeczytany 200607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #570 dnia: Listopad 10, 2009, 08:53:13 am »
Przepraszam cię, ale skoro jest napisane, że po 11 będzie dostępny w jakiejś cenie, to chyba znaczy (nie wiem, może się mylę), że będzie dostępny. Nieprawdaż?

Teraz trzeba tylko sprawdzić, do kiedy jest przedsprzedaż. Jeśli do 11, to znasz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli do kiedyś później, no to nie jesteś pewien.

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #571 dnia: Listopad 10, 2009, 09:06:53 am »
Popraw mnie jesli sie myle, ale ten komiks mial byc dostepny tylko w przedsprzedazy...

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #572 dnia: Listopad 10, 2009, 09:23:45 am »
Widać był to chwyt marketingowy, by sprawdzić zainteresowanie. Skoro zainteresowanie jest duże - a jest, bo zobacz, że z dwóch sklepów go zamawiających zrobiło się bodajże sześć - to nic dziwnego, że chcą jeszcze na nim zarobić.
Podobnie jak godai nie uważam tego za problem, choć owszem - lekką niekonsekwencję. Mi tam zależy, by dany komiks mogło kupić jak najwięcej osób. :) Sytuacja, gdy nowy fan komiksu musi sprzedać nerkę, by kupić "Preachera", czy limitowanych "Mistrzów" od "kolekcjonerów" na allegro jest śmieszna.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #573 dnia: Listopad 10, 2009, 09:36:43 am »
Niekonsekwencja? Chwyt marketingowy? Dawniej mowilo sie prosciej: dymanie klienta.

Rozumiem, ze na chwile obecna stan pojedynku klienci vs sklepy jest jeden do jednego? :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 09:43:19 am wysłana przez global »

godai

  • Gość
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #574 dnia: Listopad 10, 2009, 09:44:45 am »
No tak, tak, przepraszam, masz zupełną rację. Sytuacja, w której wychodzi się naprzeciw zapotrzebowaniu i odpowiada na popyt, aby jak najwięcej osób mogło cieszyć się dobrym komiksem to jest wręcz podręcznikowa definicja "dymania klienta" jak to raczyłeś określić.

Czy raczej dymania "kolekcjonerów", jak to ładnie Verminard raczył nadmienić. Nie będą mogły biedaczki z 300% przebiciem sprzedać "frajerom", bo zły imperialistyczno-kapitalistyczny wydawca postanowił sam sprzedać tyle, żeby nikomu nie zabrakło. Czy czegoś nie rozumiem? Bo może nie rozumiem, bo mi wisi, czy komiks, który mam ja mam milion Polaczków, czy też jedynie prócz mnie 999 Polaczków.

Offline Mefisto76

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #575 dnia: Listopad 10, 2009, 09:50:27 am »
Nie można, bo nie wygrałeś, Macieju.

Buuuuuu!  :evil: Chyba na złość wszystkim odmrożę sobie nos!  :evil: :evil: :evil:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #576 dnia: Listopad 10, 2009, 09:54:02 am »
@godai

Nie zmienia sie zasad w trakcie gry.

Glupoty wypisujesz. Znowu.


godai

  • Gość
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #577 dnia: Listopad 10, 2009, 09:58:36 am »
Pfff, zasad. Podpisałeś z nimi umowę, że będziesz miał limitowaną edycję? Powiedz mi najpierw, czemu krzyczysz - bo cię boli serce kolekcjonera, czy z jakiego powodu? A potem mów o głupotach. Które sam wypisujesz. Też nie pierwszy raz, jak już sobie personalnie dosłownie jedziemy.

Żal ci, że inni też mogą kupić? Odmawiasz innym prawa do nabycia Wilqa? Chcesz ograniczyć sprzedaż i dostępność komiksu? Dla mnie się to TYLKO do tego sprowadza. Identyczna sytuacja, jak z tymi jęczącymi, że ojezuojezu niewolnowznawiać mistrzówkomiksu!

Ogarnij się. "Zasady gry"? Od kiedy prywatny przedsiębiorca sprzedający swoje dzieło to jakaś gra i jakieś zasady? Zmiana zasad to by była, jakbyś kliknął za cenę 79 a naliczyliby ci 179.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #578 dnia: Listopad 10, 2009, 10:21:06 am »
Ale o czym Wy mowicie? Ten komiks nigdy nie mial byc limitowany, po prostu cena w przedsprzedazy miala byc nizsza i tyle.

Jak ktos sie burzy, to widac, ze nie jest czytelnikiem, tylko spekulantem a tacy musza sie liczyc z zawodowym ryzykiem wdupienia.

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #579 dnia: Listopad 10, 2009, 10:26:00 am »
Pfff, zasad. Podpisałeś z nimi umowę, że będziesz miał limitowaną edycję? Powiedz mi najpierw, czemu krzyczysz - bo cię boli serce kolekcjonera, czy z jakiego powodu? A potem mów o głupotach. Które sam wypisujesz. Też nie pierwszy raz, jak już sobie personalnie dosłownie jedziemy.
Po co mam pisac? Ty juz to za mnie zrobiles. Jestes przeciez nieomylny. Rozumiesz, ze to jest celowe wprowadzenie ludzi w blad? Mam pisac kolorowa czcionka zebys to pojal?
Cytuj
Żal ci, że inni też mogą kupić? Odmawiasz innym prawa do nabycia Wilqa? Chcesz ograniczyć sprzedaż i dostępność komiksu? Dla mnie się to TYLKO do tego sprowadza. Identyczna sytuacja, jak z tymi jęczącymi, że ojezuojezu niewolnowznawiać mistrzówkomiksu!
Gdzie tak napisalem? Znowu glupoty i bzdury wypisujesz.
Cytuj
Ogarnij się. "Zasady gry"? Od kiedy prywatny przedsiębiorca sprzedający swoje dzieło to jakaś gra i jakieś zasady? Zmiana zasad to by była, jakbyś kliknął za cenę 79 a naliczyliby ci 179.

Czy sprzedawaca ma prawo dy**c klienta? Jesli zamowie Wilq 1234 to policze sobie strony, bo rownie dobrze moze sie okazac, ze objetosc komiksu tez ulegla zmianie (okladka nie bedzie "twardsza" tylko "lekko sztywniejsza; kolory beda, ale tylko 2; nadal dostepne tylko w 2 ksiegarniach?) :)

godai

  • Gość
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #580 dnia: Listopad 10, 2009, 10:49:13 am »
Po co mam pisac? Ty juz to za mnie zrobiles. Jestes przeciez nieomylny. Rozumiesz, ze to jest celowe wprowadzenie ludzi w blad? Mam pisac kolorowa czcionka zebys to pojal?Gdzie tak napisalem?

Jasno i klarownie wynika z twojej wypowiedzi.

Znowu glupoty i bzdury wypisujesz.Czy sprzedawaca ma prawo dy**c klienta?

Odp:
Ale o czym Wy mowicie? Ten komiks nigdy nie mial byc limitowany, po prostu cena w przedsprzedazy miala byc nizsza i tyle.

Jak ktos sie burzy, to widac, ze nie jest czytelnikiem, tylko spekulantem a tacy musza sie liczyc z zawodowym ryzykiem wdupienia.

kolory beda, ale tylko 2; nadal dostepne tylko w 2 ksiegarniach?) :)

Czyli kolory będą. Chyba, ze dla ciebie, "kolorowy komiks" to "komiks z minimum 16 kolorami". Nie rób z siebie głupca. Tym bardziej, że było WYRAŹNIE powiedziane i pokazane - jakie te kolory będą. Widziały gały co brały.

"Tylko w 2 księgarniach" - o bożeboże, stała się rzecz niedopuszczalna, komiks będzie dostępny w większej ilości sklepów. Wydawca ZŁAMAŁ ZASADY. Wydawca nas WYdy**ł. Wydawca udostępnił komiks w szerszej dystrybucji, trzeba Minkiewiczów publicznie polać benzyną i spalić na rynku w Krakowie najlepiej, bo nas WYdy**li! Jak śmieli rozszerzyć dystrybucję i ułatwić zycie potencjalnemu czytelnikowi. Za wychodzenie na przeciw odbiorcy i ułatwianie zycia czytelnikowi komiksu w Polsce powinna być dozgonna kara zakazu publikacji.

Och bożeboże, kończę tę dyskusję, bo gadać do ciebie, to jak gadać do pasa startowego (jeśli jesteś na tyle bystry, żeby wyłapać tę inwektywę).

A gdyby, GDYBY! OBNIŻYLI CENĘ! To też byś dał się, że cię WYdy**li? W końcu tak samo "złamali zasady gry"...

EOT

Cytat za Tomkiem Lisem się aż prosi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 10:58:06 am wysłana przez godai »

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #581 dnia: Listopad 10, 2009, 11:05:24 am »
Ale o czym Wy mowicie? Ten komiks nigdy nie mial byc limitowany, po prostu cena w przedsprzedazy miala byc nizsza i tyle.
Cytuj
UWAGA! ALBUM DOSTĘPNY TYLKO W INTERNETOWEJ PRZEDSPRZEDAŻY! @imago
Uwaga! Album dostępny tylko w internetowej przedsprzedaży! @incal
Po tym okresie, jeżeli z limitowanego nakładu coś zostanie, Wilq 1234 Album będzie sprzedawany po wyższej cenie, a byś może nie będzie sprzedawany w ogóle. @imago
Cytuj
Jak ktos sie burzy, to widac, ze nie jest czytelnikiem, tylko spekulantem a tacy musza sie liczyc z zawodowym ryzykiem wdupienia.
Rozumiem, ze chodzi o mnie, tak? Napisz, prosze ile to ja komiksow sprzedalem i ile sie na nich nazarabialem. Na gofra starczy? Wychodzi na to, ze komiksowy spekulant i spekulant to dwie roznie osoby.
Bzdury, bzdury, bzdury
Cytujesz moja wypowiedz razem ze smilem na koncu a potem marnujesz swoj czas (moj zreszta tez) i sam sie nakrecasz. To byl zart, rozumiesz? Glupka z siebie zrobiles. Dociera do Ciebie, ze mozesz sie mylic? Zachowujesz sie jak gowniarz i internetowy napinacz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 11:10:39 am wysłana przez global »

godai

  • Gość
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #582 dnia: Listopad 10, 2009, 11:16:30 am »
Rozumiem, ze chodzi o mnie, tak? Napisz, prosze ile to ja komiksow sprzedalem i ile sie na nich nazarabialem. Na gofra starczy? Wychodzi na to, ze komiksowy spekulant i spekulant to dwie roznie osoby.Cytujesz moja wypowiedz razem ze smilem na koncu a potem marnujesz swoj czas (moj zreszta tez) i sam sie nakrecasz. To byl zart, rozumiesz? Glupka z siebie zrobiles. Dociera do Ciebie, ze mozesz sie mylic? Zachowujesz sie jak gowniarz i internetowy napinacz.

Umiesz czytać? To zobacz, że ja tego nie powiedziałem.

Żart, mówisz? Nie zauważyłem. Nie próbuj teraz kota ogonem odwracać, bo gówno to było, a nie żart.

Prosi się albo klasyka polskiej literatury, albo cytat z króla Hiszpanii.

A teraz ciskaj się dalej, jak masz za mało kawy w organizmie. Koniec, k**wa, EOT. Nie da się rozmawiać z debilami (bo dyskusja to to nie jest). W prezencie zostawiam ci ostatnie słowo, jakby durne nie miało być.

Jak masz problem z "internetowym napinaczem" to pogadajmy na żywo - każdy ci mnie palcem pokaże na dowolnym spotkanie, gdzie bywam. Przyjdź i wyłuszcz mi swoje poczucie humoru, bo jest na tyle niecodzienne, że warto je zbadać.

Offline global

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #583 dnia: Listopad 10, 2009, 11:27:59 am »
Umiesz czytać? To zobacz, że ja tego nie powiedziałem.
A ty umiesz? Kogo cytowalem? Ciebie czy uzytkownika o nicku xionc
Cytuj
Żart, mówisz? Nie zauważyłem. Nie próbuj teraz kota ogonem odwracać, bo gówno to było, a nie żart.
:):):) - rozumiesz juz? _Z_a_r_t_. Po to dalem smila na koncu, ale Tobie by to do glowy nie przyszlo.

Reszty nie komentuje. Szkoda czasu.

Offline Jarek Obważanek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #584 dnia: Listopad 10, 2009, 11:44:53 am »
Popraw mnie jesli sie myle, ale ten komiks mial byc dostepny tylko w przedsprzedazy...
Nieprawda - patrz wywiad z Bartkiem.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything