trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 396592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2115 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:54:05 pm »
Forza 3 - trochę bardziej arcadowo? I dobrze, dobieranie ciśnienia w oponach w dwójce to nie było to. Coś mi się wydaje że zanim Sony w końcu wypuści swoje GT5, już będzie pozamiatane.


Olać, ma muzykę Pendulum w trailerze, ja czekam : )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 11:04:16 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2116 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:14:34 pm »
JEZUSIE NAZAREJSKI, W KOTOR MMO KAŻDA POSTAĆ BĘDZIE MIAŁA KWESTIE MÓWIONE, TOŻ TO REWOLUCJA


Bioware, co ty odpierdalasz

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2117 dnia: Czerwiec 02, 2009, 02:04:37 am »
MS rozpoczal swoja konferencje z grubej rury - Paul McCartney i Ringo Starr prezentujacy najnowszego Rock Banda!
 
Hmmm nikt nie wspomnial nic o Natal (no i Milo!!!)? Sterowanie blade'ami korzystajac z ruchu rak i glosu? Hell yeah. Gry wygladaja na znacznie bardziej skomplikowane niz te z Eye Toy'a.

Polskie realia sa zupelnie inne niz tutejsze tak wiec ogloszenia o Facebook'u (zdaje sie na poczatku tego roku przekroczyli 150 milionow uzytkownikow) czy Twiterze (trzecia najwieksza strona social networking w USA - po Facebook i MySpace)  nikogo raczej nie obchodza. Z wiadomych przyczyn podobnie ma sie sprawa z Last.FM... Jednak mieszkajac gdzie mieszkam musze powiedziec ze te nowe funkcje mi sie jak najbardziej podobaja (Twittera nie uzywam to mi kolo pupy, jednak zintegrowanie z Facebook'iem jest zajebiste), ciekawe kiedy dodadza MySpace :)

Pokazywane gry owszem byly OK (Crackdown 2, Forza 3 czy tez nowe produkcje Bungie), jednak IMHO widac bylo, ze priorytetem w MS jest teraz rynek graczy casual i IMHO nie najgorzej im to wychodzi. Zobaczymy co pokaze jutro Sony/Ninny... Osobiscie wydaje mi sie ze Sony bedzie nastawione jednak bardziej na gry niz social networking (chociaz kto wie moze w koncu cos z robia z Home) no i pewnie polowa bedzie o PSP GO, zas Ninny... Powiem tak - jest pare fajnych gierek na Wii ale na dluzsza mete ich produkt po prostu wypada blado przy produktach konkurencji...

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2118 dnia: Czerwiec 02, 2009, 03:57:36 pm »
Bioware, co ty odpierdalasz
oni zawsze byli c**jowi niestety
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2119 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:38:47 pm »
Po co wy ogladacie te konferencje? Przeciez 3/4 czasu to ci goscie pieprza farmazony i nawet przy tym kłamać nie umieja. Porusza mnie ich zachwyt nad chlebem powszednim reklamowego bełkotu. Serio, nie lepiej przeczytać to wszystko skupione w pigułce na jakims kotaku?

Ale dobra, obejrzalem jeszcze pare gier z e3 i troche poprawily moj stosunek do tegorocznej edycji.
Saboteur zrobiło na mnei dobre wrażenie. Wyglada troche jakby tarantino mieszał w tym wszystkim i jak tylko nie bedzie to bezmozgie bieganie po scianach to bedzie spoko. Napieli by biceps popkulturowy i bym bral w ciemno. Aha, mozna tez jezdzic (wreszcie, po tylu latach od premiery legendarnego urban chaos) na kablu od internetu!!!!!!!!!!
Trailer Assasins Creed 2 tez mi sie podobal dopoki gosciu nie odezwal sie po angielsku albo dopoki nie zaczela sie walka (nie pamietam co bylo pierwsze). Ladne krajobrazy! W sumie bardziej mi sie to podobalo od nowego splinter cella ale stosunek mam maxymalnie obojetny z lekkim plusikiem : ).

aha, czekamy na BG&E2!

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2120 dnia: Czerwiec 02, 2009, 07:50:16 pm »
No, aż się nie mogę doczekać jutra, 20:00. Co SONY wyciągnie z rękawa...
Wyciągnęło PSP Go....


...które ma kosztować tyle co normalna konsola. Nothxk i brawa za politykę cenową - w Stanach 249$, w Europie 249 euro :\


 Uncharted 2 świetny, MAG szykuje się fajnie, ale wtf typ biegał po PUSTEJ MAPIE i pokazywał lvl - ta gra ma obsługiwać 256 graczy, niech pokażą, jak to się sprawuje!


 I to wszystko z fajnych rzeczy, potem zaczęli gadać o Hannah Montana na PSP  :p



O O O WYSZEDŁ KOJIMA

edit - i pokazał trailer MGSa na PSP xO
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 08:09:59 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2121 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:09:04 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=pKqySBEDOtM

Ten Natal to sroga rzecz. W filmiku z reala widać parę niedociągnięć, np. nieznaczne opóźnienie ruchów i niedokładność, ale robi cacko wrażenie.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2122 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:53:23 pm »
drugie wii

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2123 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:14:27 pm »
Natal jako pokazowy projekt - super.

 Ale jako rzecz, którą miałbym sobie kupić - nie dzięki, nie potrzebuję wirtualnych przyjaciół.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2124 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:51:13 pm »
Krova - chyba chodzi Tobie o Milo... IMHO Natal ma w sobie bardzo duzy potencjal i nie zdziwilbym sie gdyby aktualnie zmienil na zawsze jak oddzialywujemy z nasza konsola...

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2125 dnia: Czerwiec 02, 2009, 11:16:35 pm »
Dokładnie jak Darkman - pomieszałem, chodziło mi o Milo, Natal to świetny pomysł, gry pewnie będą beznadziejnie casualowe, ale


 PORUSZANIE SIĘ PO DASHBOARDZIE RUCHAMI RĄK JAK W RAPORCIE MNIEJSZOŚCI

SUUPEEER
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2126 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:14:40 pm »
To samo mowili przy wii! To samo!

Nikomu po chwilowym zachłyśnieciu sie nie bedzie sie chcialo machać łapami bo milion razy wygodniej i precyzyjniej jest po prostu wcisnac przycisk na padzie.

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2127 dnia: Czerwiec 03, 2009, 04:52:04 pm »
Niby tak a jednak troche inaczej - Wii (podobnie jak PS3) nadal wykorzystuje kontroler przy Natal to my jestesmy kontrolerem. Prawdopodobnie srodze sie zawiode na tym bo mam wysokie nadzieje, ale trzeba byc optymista :)

Zobaczymy jak precyzyjne to jest - w koncu mamy full body tracking z depth perception, face i voice recognition...

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2128 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:07:19 pm »
A eyetoy to czasami nie bylo to samo?

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2129 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:24:54 pm »
Eyetoy miał tylko jedną kamerę, Natal ma trzy, dzięki temu widzi stereoskopowo i interpretuje ruchy w trzech wymiarach. No ale ciekawe jak sobie poradzi z różnymi ubraniami (np. spódnica albo rozpięta koszula  :D ) i różnym światłem.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

 

anything