Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 397899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2355 dnia: Grudzień 28, 2009, 06:58:29 pm »
albo ją ściągną

LOLOLOLOLO

Czego innego spodziewać się można po mangowcach?


Kto normalny kupuje gry w Polsce jak każą sobie za nie płacic po 2 miliony? Jak zamawiasz z ukej albo kenejdia to masz i taniej i lepiej. Btw. nie wiem jak ceny ale w szwecji tez mozna angielska wersje dostac. Zreszta lol, przeciez napewno na plytce bedzie mozliwos cwyboru sciezki dzwiekowej lol.


W wersji PC - TAK. W wersji na konsole - TYLKO PL (teoretycznie spowodowane objętością płyt). To samo dotyczy innych krajów w Europie. EA wydaje na konsole w stosownej wersji językowej tylko dla danego kraju. Co znaczy, że w PL będzie wersja PL, w Niemczech będą szprechać, etc. Wersja wielojęzyczna będzie wydana tylko na PC. Poza tym PCtowcy mają o tyle dobrze, że w razie czego można zakupić grę przez Steam (lub innej dystrybucji elektronicznej) w wersji oryginalnej.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2356 dnia: Grudzień 30, 2009, 01:50:29 pm »
Double post:
Batman: Arkham Asylum 17-20 zł w wersji steam. Na allegro zrobili wyprzedaż kluczy promocyjnych nVidia.

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2357 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:21:21 pm »
Niech mi ktoś poleci jakiś spoczko fps do grania po multi z pojazdami, dużymi mapami i jakimś zdobywaniem czegoś. Grałem nałogowo w UT3, ale ileż można, chciałem zacząć w Battlefield 1943 ale się okazuje że nie ma na pc i nie wiadomo kiedy będzie ani czy jest dobry. Propozycje?

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2358 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:46:12 pm »
Niech mi ktoś poleci jakiś spoczko fps do grania po multi z pojazdami, dużymi mapami i jakimś zdobywaniem czegoś. Grałem nałogowo w UT3, ale ileż można, chciałem zacząć w Battlefield 1943 ale się okazuje że nie ma na pc i nie wiadomo kiedy będzie ani czy jest dobry. Propozycje?

Hang mnie namówił na BF2 i teraz gramy czasem. Duże mapy - są. Pojazdy - są. Zdobywanie - jest xD A pakiet kosztuje teraz 50 zł. Ew. BF2142 dla SF.

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2359 dnia: Styczeń 18, 2010, 03:29:04 pm »
A masz jakieś doświadczenie z Red Orchestrą? Wygląda zacnie jak dla mnie, learning curve może i duży ale to nie problem.

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2360 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:05:14 pm »
Red orchestra nie jest zacna, jest ZAJEZACNA. Ma EXTREMELY BIG zasoby klimatyczno-realistyczne (w zasadzie to jedyna gra multiplayerowa ktora MA klimat) i jest bardzo-bardzo satysfakcjonujaca ze wzgledu na to ze trudna gra to jest. Ja polecam, ale chyba nie mozesz liczyc na jakas ogromna ilosc aktywnych graczy. Tzn. nie to ze na pubach grac sie nie da, ale jakis clan gaming to chyba odpada. Ale za dwiedychy to bardzo tak.

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2361 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:24:04 pm »
Ok, właśnie zakupiłem za 16 pln. Co jest w sumie niezbyt mądrym krokiem biorąc pod uwagę sesję.  :doubt:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2362 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:54:34 pm »
A weź nie zbijaj...
W EVE zapisałem się do fajnego alliansu, shipy gotowe na akcę, a to zaliczenia i zaraz potem sesja. :/
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline mikim

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2363 dnia: Styczeń 19, 2010, 04:10:50 pm »
Nawiązując do Red Orchestry - też mam tę grę i również bardzo mi się podoba, jednak po jakimś czasie trochę mi się znudziła. Właściwie jedynym minusem jest oprawa graficzna, wszystko inne - system rozgrywki, złożoność, walki czołgiem - miodzio :).

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2364 dnia: Styczeń 25, 2010, 04:01:21 pm »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2365 dnia: Luty 03, 2010, 06:09:17 pm »
LINK

To kto jutro się piszę na odprężający pojedynek w AvP? xD

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2366 dnia: Luty 03, 2010, 11:57:37 pm »
Akurat jadę do domu gdzie mam gorszy internet  :sad:

Offline Dziex

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2367 dnia: Luty 04, 2010, 03:39:34 pm »
Zróbmy jakiegoś survivora, brakuje mi robienia sobie na złość poprzez głosowanie na faworytów użytkowników, których nie lubimy.

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2368 dnia: Luty 04, 2010, 03:51:48 pm »
Project Needlemouse to SONIC 4! 2D gameplay z grafika 3D!

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2369 dnia: Luty 04, 2010, 07:13:54 pm »
Zróbmy jakiegoś survivora, brakuje mi robienia sobie na złość poprzez głosowanie na faworytów użytkowników, których nie lubimy.
i rzucania gromow na mangowcow, propsuje
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

 

anything