Autor Wątek: Necromunda  (Przeczytany 77702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mart

Necromunda
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2003, 05:56:26 pm »
Uwaga dzisiaj pojawiła się nowa edycja Necry (nowy podręcznik+figurki HOUSE ORLOCK i GOLIATH do pozostałych gangów będą wychodzić póżniej). Z wyglądu Orlock wyglądają jak piraci (dosłownie ) ,a Goliath mimo że nie wszyscy mają jasia na głowie to wyglądają jeszcze bardziej punck'owo. To tylko pierwsze wrażenia alę są one chyba(napewno ładniejsze od starych).

Offline Mart

Necromunda
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 22, 2003, 09:32:30 pm »
Uwaga niespodzianka wróci gorka morka ,ale jako seting do necromundy  ,a nie samodzielna gra (tak jak mordheim będzie bazować na rulebook'u z podstawki)

Ps Sorry że drugi post ale dpiero doczytałem a chciałem się podzielić.
Ps2 Jeszcze jedno z firmowej strony można pobrać część zasad (w tym nowe templejty,wyciąg zasad,czynności po bitwie i aktualne dane broni)

Offline Rufus

Necromunda
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 22, 2003, 10:24:47 pm »
Na stronie GW ukazala sie nowa wersja Necromundy pod tytulem Underhive ...

Offline Mart

Necromunda
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2003, 04:33:30 pm »
No kupiłem dzisiaj w komisie swoje pierwsze figurki do nekry (Van saar box z gangiem).Co do podręcznika zawiera roolebook + underhive(zasady podstawowe+ zasady walki w mieście)już zapowiadane są dodatki(setingi gorka morka,ash wastes i inne jak w mordheim) następnie zostaną wydane gangi pozostałych domów(po goliath i orlock).

ps.Czekam na plastikowych cadian (po konwersjii będą za gangsterów Van saar )

Offline Vatt'ghern

Necromunda
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2003, 10:42:42 am »
fajnie, ze wyszla nowa edycja, ale w polsce raczej sie nie ukaze. nie jest to bowiem normalny, sklepowy obieg, tylko drugi, fanaticowy. wiekszosc malych sklepikow u nas raczej nie bedzie ryzykowala kupna podrecznika... szkoda, pozostaje allegro albo mail order

Offline Janek Pietkiewicz

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2003, 03:30:17 pm »
W internetowym sklepie Games Workshop pojawiły się: nowa podstawka, jakaś makietka oraz nowe figurki, na razie dla domów Goliath oraz Orlock. W związku tym chciałbym wam zadać dwa proste pytania, wiążące się z moim ewentualnym zamiarem rozpoczęcia bitew w PodUlu:
1. Wiecie może, czy w ogóle trafi to do Polski?
2. Czy sądzicie, że ktokolwiek będzie w to u nas grał (mam na myśli grupę wynoszącą *ponad* 5 osób :))?

Offline Mart

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2003, 08:08:32 am »
Więc chętni do gry będą (ja ),a co do tego kiedy się pojawi odpowiem gra(nowe wydanie) w tej chwili jest dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii (i UKonline store) ,a na pytania na oficjalnym forum kiedy pojawi się w USA i reszcie świata odpowiedzieli ,że od stycznia przyszłego roku :cry: (może pare tygodni wcześnij na gwiazdke).

PS.Prawdopodobnie to wydanie jest testowe(na świat zostnie wydany reprint po korekcie) dodatkowo przed wydaniem na świat zostaną odkurzone pozostałe gangi podstawowe

Offline Vatt'ghern

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2003, 11:33:39 pm »
ojojoj, a ja juz wypowiedzialem siena ten temat gdzie indziej. no nic, powtorze i przepraszam, za zasmiecanie (tak poza tym, to ten temat powinien sie znalezc w innym forum, tym o reszcie gier bitewnych, ale cicho sza).

otoz moze i zostanie to wydane nie tylko w GB, ale do nas raczej nie dotrze
a to dlatego, ze przedsiewzieciu patronuje fanatic, wiec underhive pojawi sie najprawdopodobniej tylko w oficjalnych sklepach. nawet jesli nie, to i tak pewnie nasze male sklepiki raczej nie beda ryzykowac z czyms trafiajacym w dosc waskie gorno odbiorcow.

Offline Rufus

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 10, 2003, 07:54:31 am »
A w W-wie mozna ja kupic u Faberow ...

Offline Vatt'ghern

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 10, 2003, 10:26:24 am »
dzizas, wiec wrocek to po prostu zascianek...

co pawda o underhiva pytalem sie jakies dwa miechy temu, wiec moze od tego czasu cos sie zmienilo, ale sprzedawca w sklepiku powiedzial mi, ze sa dwa obiegi, ten zwykly i ten fanatikowy. wychodzi na to, ze ten drugi nie jest dostepny tylko dla oficjalnych sklepow... za wprowadzenie w blad przepraszam

Offline Janek Pietkiewicz

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 10, 2003, 06:18:21 pm »
Cytat: "Vatt'ghern"
blah blah blah do nas raczej nie dotrzea to dlatego, ze przedsiewzieciu patronuje fanatic, wiec underhive pojawi sie najprawdopodobniej tylko w oficjalnych sklepach blah blah blah

Mordheim i Warmaster też są grami Fanatica, a nie mają w Polsce żadnych problemów z dostępnością.

Co do umiejscowienia tego tematu - celowo wybrałem dział 40K, ponieważ odwiedza go około dziesięć razy więcej użytkowników niż forum GGB  :roll: .

Offline Młodszy Nieduży Brat

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 10, 2003, 08:00:24 pm »
Cytat: "Janek Pietkiewicz"
Mordheim i Warmaster też są grami Fanatica, a nie mają w Polsce żadnych problemów z dostępnością.


Tak.
Aktualnie materiały są w ogóle niedostępne.
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Mart

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 10, 2003, 08:43:23 pm »
Figurki i materiały z fanatika są w Polsce dostępne,ale tylko podstawowe podręczniki i figurki z podstawowych gangów,armii(np.można zdobyć podstawowe gangi z Mordheim ,ale takich pit fighter'ów ,czy kislewitów do Warmastera dużo trudniej zdobyć).

Zaskakujące jest że w UK nowa edycja już jest dostępna natomiast w USA nie(gdziś już pisałem że tam ma trafić do sprzedaży w styczniu).

Wyszły nowe boksy z figurkami do pozostałych gangów nie są to nowe wzory ,ale reedycja starych (wygląda na to że niektóre wzory które były tylko w dodatkowych blisterach trafią do pudełek).

Ps.Nie mógł by się ktoś dowiedzieć jak u  Faberow znalazł się ten podręcznik (czy np. sami sprowadzili przez Online , gdy pytałem się w moim najbliższym sklepie czy będzie w sprzedaży odpowiedzieli ,że jeżeli będzie w ofercie na Polske to sprowadzą).

Offline Vatt'ghern

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2003, 12:38:37 pm »
nie dam glowy, ale zdaje sie, ze fanatic dostaje w swoje lapki mordhaimy dopiero po wygasnieciu oficjalnej promocji, tzn kiedy materialy do tej gry przestaja sie pojawiac w WD, a zaczynaja np w town cryerze.

ponadto beda nowe figurki. na pewno sa juz orloki i goliaty, bo na stronie GW sa zdjecia nowych modeli. czy lepsze...? na pewno ma byc do kazdej duzo opcji, cos jak w ramkach do kolesi z ash waste. co do goliatow to nie mogli byc gorsi od starych, ale orlokow uwazam mimo wszystko za deczko gorszych.

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2003, 08:43:40 pm »
Pytanko do Warszawiakow: Czy bedziecie cos zamawiac przez mail order? Ja niestety nie mam karty kredytowej, wiec nie moge. Jesli ktos jest z Wawy i zamierza cos zamawiac, niech da mi znac na skrzynke. Tez kupilem Underhive'a. Milo, ze zmienili pare rzeczy. Zdaje mi sie, ze "odkostkowali" odrobine traiding post...

 

anything