trawa

Autor Wątek: Necromunda  (Przeczytany 77704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline q.dla.ty

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2003, 12:50:55 pm »
co znaczy odkostkowali? można sobie wybierać rary czy jak? opisz jesli możesz
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 04, 2003, 07:06:36 pm »
Odkostkowali- nie, nie mozna wybierac rare'ow. Ale nie musisz rzucac na tabeli, co akurat MOZESZ kupic, nawet z commonow.

Offline Nanker Demirtir

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 05, 2003, 02:40:59 pm »
A ogólnie zasady zmieniły się bardzo?? bo słyszałem że to bardziej kosmetyczne zmiany
img]http://img223.imageshack.us/img223/8898/holdthelinemr9.jpg[/img]

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 05, 2003, 03:26:06 pm »
Tak po prawdzie to nie zauwazylem wielu zmian w zasadach... Trudno mi je w tej chwili wymieniac, bo podrecznik lezy u kumpla. Za to ja zapytam: czy posada ktos zapisane w pdfie necromunda magazines albo gangwary?

Offline Nanker Demirtir

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 05, 2003, 11:32:35 pm »
Mam Pit Slaves i Ash Nomads jeśli chodzi Ci o gangi
img]http://img223.imageshack.us/img223/8898/holdthelinemr9.jpg[/img]

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 06, 2003, 03:50:33 pm »
To ja mam wiecej... Chodzi mi konkretnie o gazety necromundowe, a nie o gangi...

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 13, 2003, 11:15:36 am »
Ludzie, co tak cicho... nikt nie gra w necre? Nikt nie zamierza? Wiem, ze ten post powinien znalezc sie gdzie indziej, ale co mi tam, wyciagamy temat ;-)

Nie ma ktos moze ochoty sprzedac gangu do Necromundy? Najlepiej z Wawy- bo mozliwy odbior osobisty.

A jakies propozycje na konwersje figurek z 40, zeby wygladaly jak gangerzy z necry?

Pozdrawiam,
Constructor

Offline Xeratus_pl

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 18, 2003, 05:37:10 pm »
Cytat: "Constructor"
Ludzie, co tak cicho... nikt nie gra w necre? Nikt nie zamierza? Wiem, ze ten post powinien znalezc sie gdzie indziej, ale co mi tam, wyciagamy temat ;-)

Nie ma ktos moze ochoty sprzedac gangu do Necromundy? Najlepiej z Wawy- bo mozliwy odbior osobisty.

A jakies propozycje na konwersje figurek z 40, zeby wygladaly jak gangerzy z necry?

Pozdrawiam,
Constructor



Strzalka,

A czy w Warszawie jest juz book do nowej Necromundy?
xeratus+

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 18, 2003, 05:51:02 pm »
Jest u Faberów, jeśli wiesz gdzie ten przybytek się mieści. Ja kupiłem już z miesiąc temu.

Offline Xeratus_pl

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 18, 2003, 05:53:56 pm »
Cytat: "Constructor"
Jest u Faberów, jeśli wiesz gdzie ten przybytek się mieści. Ja kupiłem już z miesiąc temu.


hmmm i ile kosztuje?
xeratus+

Sancho

  • Gość
Nowa Necromunda
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 18, 2003, 06:04:58 pm »
wiek toś gdzie można ściągnąć podręcznik z 2E w pdf itp?
słyszałem że gdzieś na necie taki istnieje :roll:

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 20, 2003, 07:45:34 pm »
Hmm... U Faberów zapłaciłem za podręcznik bodajże 126 złotych. Ale i tak było warto. Co do podręcznika 2E, to można znaleźć go na eMule. Plik nazywa się Warhammer 40K Core - Necromunda 2e. Ten podręcznik to chyba jedyna szansa na zdobycie angielskojezycznej wersji Outlandersów z sieci. Druga, jaką znalazłem, to wersja hiszpańska.

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 20, 2003, 07:51:25 pm »
Pytanie do ludzi, którzy znają zasady...

Czy możliwe jest takie połączenie skilli Fast shot, Rapid shot i Gunfighter, zaby uzyskac 12 atakow w turze? Zakladamy, ze mamy dwa takie same pistolety, speca na ten typ i nie ruszamy sie w tej turze...

Offline Nanker Demirtir

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 20, 2003, 08:48:09 pm »
Co się astało z flamerami ?? już nie podpalają ????
no to jak działa hot shot amunicj???   :?
img]http://img223.imageshack.us/img223/8898/holdthelinemr9.jpg[/img]

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 21, 2003, 01:58:18 pm »
Flamery i zapalajaca amunicja do shotgunow dziala tak jak w starej Necromundzie. Bylo to wyjasniane na oficjalnym forum przez ludzi z GW. Flamery i powyzsza amunicja podpalaja na 4+ jesli ofiara dostanie choc jednego wounda. Podpalony koles biega 2D6 cali w losowo wyznaczonym kierunku (chyba, ze ma frenzy- wtedy dalej walczy normalnie), ponadto w kazdej turze dostaje trafienie z sila flamera. Co ture rzucaj tez dla podpalonego kolesia D6. Jesli wypadnie 6, plomienie wygasaja.