trawa

Autor Wątek: Necromunda  (Przeczytany 77693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cisza

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 21, 2003, 09:31:19 pm »
Cytat: "Constructor"
Pytanie do ludzi, którzy znają zasady...

Czy możliwe jest takie połączenie skilli Fast shot, Rapid shot i Gunfighter, zaby uzyskac 12 atakow w turze? Zakladamy, ze mamy dwa takie same pistolety, speca na ten typ i nie ruszamy sie w tej turze...


Z tego co pamiętam nie można było łączyć tych 3 umiejętności na raz. Tylko kombosy Fast Shot - Gunfighter(z kazdego pistola tyla strzałów co ataków), Rapid Fire - Gunfighter (rapidujesz kazdy pistol jeśli sie nie ruszałeś - chyba, że coś teraz pomyliłem??) wchodziły w grę. Nie sądzisz, że to dziwne by było, gdybyś strzelał z fastshota powiedzmy 3 strzały i jeszcze kazdy rapidował??
Znalazłem to kiedyś na jakims faq ale nie bardzo wiem gdzie...
możliwe jeszcze, że kiedyś tio ściągnąłem i gdzies się wala na płytkach, jak znajdę to moge tu podrzucić :)
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline Vatt'ghern

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 23, 2003, 12:09:09 pm »
Cytat: "Constructor"
Odkostkowali- nie, nie mozna wybierac rare'ow. Ale nie musisz rzucac na tabeli, co akurat MOZESZ kupic, nawet z commonow.


wyjasnij co masz na mysli piszac "nawet z commonow"...

moglbys tez dokladniej wytlumaczyc jak sie teraz kupuje? jak w mordheim, ze wybierasz co chcesz i rzucasz, czy to znalazles, czy moze jakos jeszcze inaczej?

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 25, 2003, 12:10:06 am »
Jak kupowac- Kazdy gang ma teraz swoja liste ekwipunku. Przy tworzeniu gangu mozna wybiera tylko przedmioty z tej listy. Pozniej masz mozliwosc zakupienia innego sprzetu, ale jest on dla Ciebie rzadki.

Jak to jest z tymi rare'ami... Nie, nie tak jak w Mordheim. Po kazdej bitwie Twojemu szefowi oferowane jest K3 przedmiotow i sa to przedmioty rzadkie. Najpierw wiec sprawdzasz ilosc, a potem wykonujesz rzut K66 (?) - tak to sie nazywalo? - na specjalnej tabeli rzadkich rzeczy. Jesli chcesz, by zostalo Ci zaoferowane wiecej rzadkich przedmiotow, wysylasz gangerow na poszukiwania. Za kazdego wyslanego gangera do podstawowej liczby rzadkich przedmiotow, ktre sa Ci oferowane dodajesz jeden. Przyklad- wyslales 3 gangerow, wiec kupiec oferuje Ci K3+3 przedmiotow, ktore sobie losujesz na tabeli.

Przedmioty powszechnie dostepne sa, jak sama nazwa wskazuje, powszechnie dostepne. Nie musisz nic rzucac, po prostu kupujesz...

Offline q.dla.ty

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 28, 2003, 10:25:49 pm »
no to nic sie nie zmieniło w poprzedniej ed. było tak samo
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 30, 2003, 06:57:41 pm »
Doprawdy? Zdawało mi się, że nie było wtedy przedmiotów typu common. A jak ktoś chce, podeślę nowych Van Saarów. Mnie osobiście się nie podobają- wyglądają jak cyborgi.

Offline Cisza

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 30, 2003, 08:26:06 pm »
Przedmioty, które mozna było zakupić zawsze, czyli to co nazywasz commonami jeśli dobrze zrozumiałem, były.
Podeslij tych Vansarków, chetnie zobaczę :)
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline zarathos

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 02, 2003, 07:56:22 pm »
A co z redemptionistami , czy będą jakieś nowe figurki lub zasady specjalne dla braciszków?
s I walk the Earth so alone--
And when I turned, No face I saw,
For the shadow was my own.
Death Angel's Shadow.

Offline Pokpoko

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 02, 2003, 08:05:21 pm »
Cytat: "zarathos"
A co z redemptionistami , czy będą jakieś nowe figurki lub zasady specjalne dla braciszków?
figurki bedą ale musisz poczekac z roczek jak wyjdze codex:wichhunters do 40k...

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:20:27 pm »
Redempcjoniści już są, ale GW się ociąga z ich wydaniem. Figurki były gotowe już razem z wyjściem Necromunda Magazine 2, w którym znalazły się zasady do tego gangu.

Offline zarathos

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 04, 2003, 06:07:01 pm »
Ciekawe czy gw snuje jakieś plany stworzenia nowych gangów wraz z nową edycją czy wszystko pozostanie po staremu
s I walk the Earth so alone--
And when I turned, No face I saw,
For the shadow was my own.
Death Angel's Shadow.

Offline Constructor

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2003, 09:31:39 pm »
Ma być po staremu

Offline Pogodyn

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 10, 2003, 01:08:25 pm »
Haloooo!!!!!! bywa tu ktoś jeszcze może by znowu ruszyć?
Wiecie co zrobili z heavy weapon w nowym wydaniu? jak to teraz działa? Czy macie adres do jakiegoś sklepu który aktualnie ma nowy podręcznik na składzie?-najlepiej tel lub mail . :wink:
marinów z pierwszej edycji szukam , oferty na priva poproszę.

Offline ghost666

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 10, 2003, 01:11:20 pm »
a ja mam inne pytanie - czy ma ktos ten podr. z ludzi mieszkających w Toruniu? chcialbym obejrzec... i nie tylko ;)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline ghost666

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 11, 2003, 11:52:45 am »
i jeszcze jedno pytanko, niekoniecznie co do nowej necromundy, ale do necromundy jako takiej - jakie statsy ma zombiak nurgla? cos takiego dostaje za free kapłan nurglowy u kultystów w ilosci d6. Wi ktos cos o tym wiecej? chodzi mi, dokładniej mówiac, o statline, umiejski, wsłaciwosci specjalne etc.

z góry thx
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Pogodyn

Nowa Necromunda
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 13, 2003, 12:16:28 pm »
Poczekaj pare dni odbiore od kolesia necromagi tam chyba coś było ale nie pamiętam czy akurat o tym.Odezwe się jak coś.
Czy masz może zasady do ogryna najemnika wiem że były w którymś z pierwszych gang warów, jeśli tak to bardzo prosze.
marinów z pierwszej edycji szukam , oferty na priva poproszę.

 

anything