Autor Wątek: Popularność WH40K  (Przeczytany 10485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pokpoko

Popularność WH40K
« dnia: Kwiecień 20, 2003, 05:18:35 pm »
heh? taak...Pokorny nie jest najbystrzejszy... :oops:
BTW: tak se porównałem i jedno mię dziwi:mianowice czemu w polsce jest WHB bardziej popularny? na liście Battla 7 steron a tu 2wie..?tak sie tylko pytam

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2003, 07:16:39 pm »
hehe- najliczniejszy turniej 40K- 32 osoby (tegoroczny Pyrkon) najliczniejszy turniej battla- na pewno ponad setke :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline krawat

Popularność WH40K
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2003, 08:03:12 pm »
Cytat: "jachu_ka"
hehe- najliczniejszy turniej 40K- 32 osoby (tegoroczny Pyrkon) najliczniejszy turniej battla- na pewno ponad setke :)

do tego wystarczy sie popatrzec na liczbe postow,tematow itp WFB na forum i porownac z 40-ka -bez komentarza  :roll:
ZAPINAMY

Offline Corey

Popularność WH40K
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2003, 07:43:28 pm »
moze wh40k jest mniej problemowa ?? :D 8)
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline war2bone

Popularność WH40K
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:01:35 pm »
Cytat: "krawat"
Cytat: "jachu_ka"
hehe- najliczniejszy turniej 40K- 32 osoby (tegoroczny Pyrkon) najliczniejszy turniej battla- na pewno ponad setke :)

do tego wystarczy sie popatrzec na liczbe postow,tematow itp WFB na forum i porownac z 40-ka -bez komentarza  :roll:



ta true true..... sam gram  w WFB i chcialem zobaczyc wasze forum .... malo postow macie moze i malo graczy ale MACIE DUZY WYBOR  FIGUREK ( kazda armia ma batalion [ nie wiem jak sie to nazywa w WH40 [) a 60 % kazdego WD jest poswiecone wlasnie tej grze ... moze dlateg o jest miej niejasnosci
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline MiSiU

Popularność WH40K
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:30:31 pm »
Myślę, że kwestia wyższej popularności WFB w Polsce wynika przede wszystkim z tego, iż 40k'a dużo później się zaczęła. Wystarczy popatrzeć:
- WFB - obowiązująca edycja VI
- 40K - obowiązuje edycja III
Powolutku się to wszystko rozkręca. Na ubiegłorocznym Krakonie grało 8 osób!! W tym roku mieliśmy jush 16. Jest nas coraz więcej, ale jesteśmy po prostu o te kilka lat do tyłu i zanim to nadrobimy to trochę czasu minie.
Swoją drogą pamiętam pierwsze turnieje w których grywałem, na zasadach 2 edycji, w których brało udział po 4 osoby. To był czad (pozdrowienia dla Commandera Matthiusa :) )

Offline Janek Pietkiewicz

Popularność WH40K
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:32:07 pm »
(pozwoliłem sobie utworzyć nowy temat  :lol: )
Jest faktem, że na Zachodzie Warhamer 40.000 jest systemem dużo bardziej znanym i rozpowszechnionym niż WFB - stąd większy oficjalny "support" Games Workshop. Według mnie Fantasy zawdzięcza w naszym kraju swoją popularność WFRP, który był przez bardzo długi czas jedynym dobrym systemem RPG wydanym w Polsce i po polsku...

Offline Finfarin

Popularność WH40K
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:00:36 pm »
A może polacy wolą po prostu fantasy od hmm, gotyckiego science-fiction? Takie uwarunkowanie narodowe :wink:
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline war2bone

Popularność WH40K
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:15:58 pm »
ja tam kocham moje kosciotrupy ....... ladnie pukladane w klocki ...... a w WH40 mam jakas okragla podstawke  a te male oddzialy co wy wybiliscie juz wszytkich i niedobitki tam tylko sa i walcza dalej ????????
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Eman

  • Gość
Lekko off-topic
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:16:51 pm »
Heyka !!!
Nie patrzecie na liczbe stron i postow - pozwalam sobie od czasu do czasu na usuniecie starych i nie uzytkowanych juz tematow ;) A na forum Batlowym nikt tego nie robi ... mysle, ze gdybym nie usuwal, to 40cha bylaby tylko lekko w tyle.
Cze !!!
Eman, the mod-erator

Offline war2bone

Popularność WH40K
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:22:48 pm »
watpie bo jak wy tu piszecie 5 nowych postow to na konkurencji jest juz z 25
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Pokpoko

Popularność WH40K
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:26:33 pm »
size doesn't matter :D

Offline jachu_ka

Popularność WH40K
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2003, 10:41:38 pm »
z drugiej strony listy dyskusyjne na yahoo- wh40K-pl i wfb-pol maja mniej wiecej tyle samo czlonkow a miesieczny rekord postow na liscie battlowej to niecale 1600 postow, podczas gdy na czterdziestkowej jest ponad 2500... :)
co nie zmienia faktu, ze battle jest bardziej popularny od czterdziechy- ja tam w sumie na to nie narzekam :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Todi

Popularność WH40K
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 21, 2003, 10:43:34 pm »
a mi to wisi - może być bardziej w Polsce popularny - może być mniej - dal mnie ważne żebym miał dostęp do figurek i mail ordera (na co w kraku nie moge narzekać) -a reszta to spox :)
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline SoCiu

Popularność WH40K
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 22, 2003, 12:05:52 am »
W mojej miejscowości z koleji na odwrót ...Kiedyś było nas 12 do gry w Warhammera 40.000(nie całe 1.5 roku temu) ,teraz zostało nas 2...kolega z tyranidami i ja z moimi orkami .Większość przeszła na WFB(w tym ja czego nie żałuje bo bardziej mi odpowiada szybkość gry.W Wh40.000 zanim przesuneło się wszystkie figurki to można było iść na obiad :).Ale klimat jednak czterdziestkowy bije wszystko na głowe nie ma jak ponura wizja przyszłości...Ogólnie  w warszawie ostatnio wydaje się że 40-stka umiera jednak nie mogę dopatrzeć się tego przyczyn...
ww.s.p.glt.pl