trawa

Autor Wątek: 2150 - CHAOS MORTAL  (Przeczytany 13707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ksuM

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2006, 03:05:41 pm »
Znasz czempionów?

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2006, 03:56:44 pm »
Cytat: "ksuM"
Znasz czempionów?


jop, na gracz.pl sa tez te same ceny, zastanawiam czy maja ktorys jakies bonusy ;)

Offline Scimitar

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2006, 04:02:22 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "ksuM"
Znasz czempionów?


jop, na gracz.pl sa tez te same ceny, zastanawiam czy maja ktorys jakies bonusy ;)

Może jak ponegocjujemy to GRACZ na da jakieś zniżki, bo sponsoruje klub ;)
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2006, 04:24:45 pm »
lekka zmiana rozpy, teraz mam gdzie caddiego trzymac :) a nawet jak stoi w lesie to go d6 S4 specjalnie nie boli.. ogolnie mocniejszy caddy kosztem muzyka i furii, IMO dobra wymiana :)


1 Chaos Lord @ 670 Pts
     Mark of Chaos Undivided; General; Chaos Armour
     Sword of Might [20]
     Enchanted Shield [10]
     Gaze of the Gods [30]
     Book of Secrets [40]

     1 Chaos Dragon @ [360] Pts

1 * Exalted Chaos Champion @ 239 Pts
     Mark of Khorne; Frenzy; Flail; Chaos Armour; Shield
     Crown of Everlasting Conquest [50]

     1 Daemonic Mount @ [50] Pts

1 Chaos Sorcerer @ 151 Pts
     Mark of Chaos Undivided; Magic Level 1; Chaos Armour; Barding
     Dispel Scroll [25]
     Dispel Scroll [25]

     1 Chaos Steed @
  • Pts


4 Chaos Knights of Khorne @ 177 Pts
     Mark of Khorne; Frenzy; Barding; Heavy Armour; Shield

5 Marauder Horsemen @ 81 Pts
     Flail; Musician

5 Marauder Horsemen @ 81 Pts
     Flail; Musician

5 Chaos Warhounds @ 30 Pts

5 Chaos Warhounds @ 30 Pts

3 Screamers of Tzeentch @ 99 Pts

5 Chaos Furies @ 75 Pts

3 Minotaurs @ 138 Pts
     Great Weapon

3 Minotaurs @ 138 Pts
     Great Weapon

3 Dragon Ogres @ 237 Pts
     Great Weapon; Light Armour

Casting Pool: 4

Dispel Pool: 6

Models in Army: 47


Total Army Cost: 2146


* a i liczba modeli fajna... 47 to prawie 69 :P  6-2 jako 1sza cyfra a 9 - 2 jako druga :P

Offline Esco

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 13, 2006, 04:03:55 am »
Sluszna zmiana. Wogole to podoba mi sie patent z Book of Secrets na Lordzie. Zawsze uwazalem, ze ten przedmiot to badziew, a w sumie nie jest taki zly jak daje DD za  40 pts.
Ja ogolnie nie stosuje Screamerow, bo wole tansze furie, no i LA bym zdjal z dogrów, bo jakos nigdy mi sie nie przydawal i gram juz zazwyczj bez niego. Ale to juz kwestia gustu.

Co do tych figurek minotaurow reapera i innych porażek, to po obejrzeniu stwierdzam, ze GW robi jednak najlepsze figurki. Przynajmniej nie wygladaja jak z dobranocki o gumisiach. Jedynie ten minosek w wersji "crete" zrobil na mnie wrazenie i przyznaje, ze przebija wszystkie krowki GW. Zazdroszcze tym co go maja w swojej kolekcji bestyjek.
img]http://rpg.take.pl/images/avatars/1933803812438cc92bc833e.gif[/img]

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2006, 09:42:38 am »
Cytat: "Esco"
Sluszna zmiana. Wogole to podoba mi sie patent z Book of Secrets na Lordzie. Zawsze uwazalem, ze ten przedmiot to badziew, a w sumie nie jest taki zly jak daje DD za  40 pts.
Ja ogolnie nie stosuje Screamerow, bo wole tansze furie, no i LA bym zdjal z dogrów, bo jakos nigdy mi sie nie przydawal i gram juz zazwyczj bez niego. Ale to juz kwestia gustu.

Co do tych figurek minotaurow reapera i innych porażek, to po obejrzeniu stwierdzam, ze GW robi jednak najlepsze figurki. Przynajmniej nie wygladaja jak z dobranocki o gumisiach. Jedynie ten minosek w wersji "crete" zrobil na mnie wrazenie i przyznaje, ze przebija wszystkie krowki GW. Zazdroszcze tym co go maja w swojej kolekcji bestyjek.


- minoski GWowe juz zamowione ;)

- screamery sa, bo co 2 unity lataczy to nie jeden... na nowa edycje jakbym mial sie zdecydowac to tez bym wzial furie, z racji relacji koszt / US 5

- dogry jak juz maja ten scaly skin.. to grzechem byloby nie dac im tego LA.. zawsze to na rzeczy do sily 5 jakis save..

Offline bless

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2006, 09:48:36 am »
Thurion, bardzo mocna rozpa. Mialbym z nia duze problemy jakakolwiek armia bym nie gral. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie nam grac rewanzu w najblizszym czasie, bo bym chyba poplynął... ;)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline QUASSIMODO

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 13, 2006, 09:57:42 am »
mocne...
dla mnie jednak jak caly chaos-zabawa w zlap smoka w miare bezbolesnie...co w praypadku moich zielonych jest nieslychanie ciezkie do wykonania
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 13, 2006, 01:24:09 pm »
Cytat: "bless"
Thurion, bardzo mocna rozpa. Mialbym z nia duze problemy jakakolwiek armia bym nie gral. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie nam grac rewanzu w najblizszym czasie, bo bym chyba poplynął... ;)


jak nie bedziesz w bydgoszczy to pewnie troche czasu minie zanim bedziemy mieli okazje ;)

Cytat: "QUASSIMODO"
mocne...
dla mnie jednak jak caly chaos-zabawa w zlap smoka w miare bezbolesnie...co w praypadku moich zielonych jest nieslychanie ciezkie do wykonania


guzka zalatwil mi smoka w ostatniej bitwie tak:

bound -1 LD... (co prawda mial 4rech shamanow, 2razy to z I i 2 razy stope... wiec mialem co dispellowac.. a wszsytkie czary mu na casta wychodzily, wiec...)

potem odpalil pipy, a ja na LD8 z rerrolem 2x polalem test... do wylecenia za stol potrzeba bylo ok 13 cali, oczywiscie tyle rzuciilem :)


we wczesniejszych bitwach, gogol odpalil pipy tak ze udalo mi sie pozdawac najwazniejsze rzuty... i bylo 20-0 :)

a kolejny przeciwnik nie zdazyl odpalic :P (nie zauwayzl ze furie moga zrobic samobojcza szarze... pod tytulem zabijmy maga na 1W (wczesniej dostal z miscasta...)


ale nie zgodze sie ze jak nie ma smoka to po ptakach... czinczowym za 800pkt, udawalo mi sie po stracie calego modelu wyciagac ten remis, ew. male... mysle ze tutaj nie byloby tak tragicznie :)  choc oczywiscie smoka na klopy i dziala wystawial nie bede zeby to sprawdzic :P

Offline Scimitar

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 13, 2006, 03:06:04 pm »
Jak znalazłbyś czas to chętnie bym przed Bydgoszczą zagrał z Tobą. Jakaś środa w klubie lub dzień w którym mam wolne (weekend lub pon, czw). Nie wiem jaki ty masz plan, ale może troszkę czasu się znajdzie :D

A nad rozpą pracuję - pewnie bydzia to jeszcze WE będą.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline lorgoth

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 17, 2006, 11:03:04 am »

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 17, 2006, 07:07:25 pm »
wyraze sie PGemersko...

a co z WYSIWYGiem ?  nie ma GWeaponow...

Offline lorgoth

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 19, 2006, 09:11:14 am »
A tam taki imperialny piechociaz moze robic za gw. A tak powaznie tez o tym mysle bo wlasnie kupuje sobie minoski a bede potrzebowal kolo 12 do mojej nowej armi boch. Doszedlem jednak do wniosku ze wole miec kazda figurke inna niz pelny wyswyg, zwlaszcza ze z dwurakami sensowne sa  tylko figurki gw ktorych wzorow jest raptem 3.

Apropo dyskusji gdzie po podwyzkach najtaniej to chyba na bitewniaki.pl.
Pozdrawiam,

Offline Norvid

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 19, 2006, 02:27:55 pm »
Znalazłem jeszcze jednego minosa, którego chyba nikt nie przylinkował:
(szafa zanim klikniesz ten link zamotaj sobie kubełem bo na 100% sie spuścisz  :D ) :

http://www.gildianajemnikow.pl/index.php?d=produkt&id=253

Zajefajny :D I Zajedrogi :(

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 19, 2006, 03:39:37 pm »
Cytat: "Norvid"


Zajefajny :D I Zajedrogi :(


ale za to ma GW :D