Autor Wątek: 2150 - CHAOS MORTAL  (Przeczytany 13660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Norvid

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 19, 2006, 04:25:40 pm »
Bardzo great :D czekam na react szafy  :lol:

szafa@poznań

  • Gość
2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2006, 10:08:06 pm »
o my f**king mothaf**ked shit!!! co za minos, ja smole, masakra...JA CHCE JA CHCE! jakby tylko nie kosztowal setki to od razu bym łykał...ale chyba zmienie priorytety finansowe na najblizszy czas :P

Offline Norvid

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 20, 2006, 10:43:26 pm »
A nie mówiłem? :D

Offline ksuM

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 20, 2006, 10:46:16 pm »
Woaa ładny!

Offline lorgoth

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 21, 2006, 10:32:55 am »
ano tylko ta wiekosc - 8cm w porownaniu do standardu 4-5 troche bedzie sie wybijal a jeszcze jest zgarbiony :P A i na jakiej podstawie piszesz ze ma gw :P ja tam widze 1h weapon :) Na tej zasadzie wystarczy powycinac modelom z 2h weaponami po 1 i kazdy badzie mial gw.

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 21, 2006, 05:01:39 pm »
Cytat: "lorgoth"
Na tej zasadzie wystarczy powycinac modelom z 2h weaponami po 1 i kazdy badzie mial gw.


gratuluje za wielka przenikliwosc i inteligencje tego posta...

popatrz sobie jeszcze raz na figurke i przyjrzyj sie trzonkowi topora.. widisz miejsce na 2ga lape? ja widze nawet na jeszcze 2 lapy...

nie kazda figurka uzbrojona w GW musi kurczowo obiema rekoma takowa trzymac... moze byc np heroiczna postawa model utrzymajacego przeogramniastego machera w jednej rece...


howgh !!

Offline QUASSIMODO

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 21, 2006, 06:09:26 pm »
sluchaj Thuriona bo dobrze prawi...
 8)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Norvid

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 21, 2006, 08:25:40 pm »
Zresztą ten topór jest pewnie wielkości orka więc jak najbardziej jest great  :lol:

Ziemko

  • Gość
2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 21, 2006, 09:08:33 pm »
Thurion rozpa naprawde powera ma mocnego... Dawno nie widzialem tak wygietego chaosu i to na tak male pkty ... Co masz zamiar dorzucac na 2250 albo na 2500 ?


Odnosnie minosow 1wszy fajny , 2gi taki sobie , 3eci POWALA , ZAJEBISTY :) , gdybym gral bestiami to pewnie zrobilbym sobie oddzial z takich i co z teog , ze 300 bym wydal ;) Pieprzniety ze mnie momentami hobbysta taki , ze GK drednota za 240 zl wzialem :)

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 21, 2006, 09:12:34 pm »
mozna z niego zrobic giganta 80mm styka :D

dochodza dwa spawny slaanesha i dopakowuje rycerzy/ scinam przedmioty/ muzykow itp itd

generalnie dochodza 2x spawny + korekty

(spawny sa naprawde mega.. szczegolnie z 3k6, idealne do chwytania spowalniaczek itp.. zaluje ze mi sie na Twoj turniej nie mieszcza :( )

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 24, 2006, 12:01:59 pm »
w moim temacie  moje najnowsze przerobki :P czyli zrob 7mo edycjny WYSIWYG (nie wieidzialem ktory temat zasmiecic wiec zasmiece ten :P )







z maga jestem zadowolony bo wyszedl naprawde niezle, no i jest to tzw extensive conversion :) (moze na zdjeciach nie do konca to widac :P )



p.s.

tutaj ladne zdjecie rodzinne :)  'na bydgoszcz' (fotka bez pozyczanych minoskow.. moje jeszcze nie sklejone :P)


Offline Halfing@

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 24, 2006, 01:49:33 pm »
troche sie nie znam wiec powiedz dlaczego wystawiasz herosa na demonic mouncie, troce tego nie rozumiem
retka Bretka bretka

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 24, 2006, 01:55:37 pm »
Cytat: "Halfing@"
troche sie nie znam wiec powiedz dlaczego wystawiasz herosa na demonic mouncie, troce tego nie rozumiem


bo jest kozacki, fajny i wogole zajebisty :P

a tak serio:
- zawsze mozna sie dolaczyc do oddzialu ryckow.. tak zeby nie wylapywac magic missili itp... do maruderow sie raczej dolaczal nie bede, ale jakbym to zrobil to zgodnie z zasadami nowej edycji nawet bym mial look outa :)

- deamonic steed 50pkt, zwykly konik 16, deamonic steed duze lepszy :) sam z siebie w polaczeniu z markiem khorna ma 3A S5.. co nie jest malo

- w sumie kozak wyplaca 8A, z S7/5 i 5.. wiec jest z niego pojedyczny rzeznik :)

- porusza sie jak monster, czyli ile chce pivotow itp itd, przy szarzy to samo... pivot miast wheela (gdyby byl na koniku w oddziale), duzo bardziej manewrowy


ogolnie nie widze innej opcji niz exi na deamoni steedzie :) ew. slaaneszoyw na cycatym wezu.. no i dochodzi argument: bo to mam pomalowane ;)


pzdr !!

Offline Halfing@

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 24, 2006, 01:59:34 pm »
Cytat: "thurion"

ogolnie nie widze innej opcji niz exi na deamoni steedzie :)

pzdr !!



no tak ale co jak Ci zdejma ta szkape a heros zostanie na nogach, a pozatym ten kon chyba nie daje sejwa ??

Pozatym fajne figsy
retka Bretka bretka

Offline thurion

2150 - CHAOS MORTAL
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 24, 2006, 02:02:10 pm »
Cytat: "Halfing@"
Cytat: "thurion"

ogolnie nie widze innej opcji niz exi na deamoni steedzie :)

pzdr !!



no tak ale co jak Ci zdejma ta szkape a heros zostanie na nogach, a pozatym ten kon chyba nie daje sejwa ??

Pozatym fajne figsy


fakt, nie daje :) ale 3+ save i regenka styka, przy rozdziale zazwyczaj dojezdzam


no jak zdejma konika to jest problem :) ale to juz moja inwencja tworcza zeby mi nie zdjeli... steed ma T5 i warda na niemagiczne i 3W wiec od byle piarda tez nie zejdzie.. gralem pare bitew i wiem z doswiedczenia ze ludzie maja naprawde sie czym przejmowac w tej rozpie, jak Ziemas napisal.. mam naprawe duzo unitow mogacych cos zrobic (jak na drogi punktowo chaos)  i zazwyczja olewaja exiego...