trawa

Autor Wątek: Nowe propozycje Śledzia...  (Przeczytany 53722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2006, 01:58:39 pm »
Bo komiksy są dla dzieci, prawda?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2006, 04:37:54 pm »
Cytat: "Maciej"
Bo komiksy są dla dzieci, prawda?


Nie o to mi chodzilo. Znam bardzo duzo ludzi, ktorzy czyaja komiksy a sa po czterdziestce (np. moja Mama). Tylko wkurza mnie to, że sprzedadza mi 48 stron albo kazdy inny komiks jesli tam nie pisze 18 +. Czy w 48 dtr nie ma wulgaryzmow, erotyki, czy przemocy?

Offline frobilbo

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2006, 08:21:43 pm »
No wybacz ale jakiś wyznacznik musi być. Wolałbyś żeby to sprzedawca uznaniowo decydował czy już dorosły jesteś dość na daną pozycję  :?:  
No raczej chhyba nie
igdy nie dyskutuj z idiotą - ściągnie Cię na swój poziom i pobije doświadczeniem

J.K. Gordon III

  • Gość
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2006, 04:57:36 pm »
Ja przed osiemnastką jakoś nie miałem problemów z kupowaniem komiksów dla dorosłych.

Chociaż śmieszy mnie sytuacja, gdy w Empikach tuż koło książeczek dla dzieci leży "Sin City" I "Kaznodzieja"

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2006, 07:08:16 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"
Ja przed osiemnastką jakoś nie miałem problemów z kupowaniem komiksów dla dorosłych.

Chociaż śmieszy mnie sytuacja, gdy w Empikach tuż koło książeczek dla dzieci leży "Sin City" I "Kaznodzieja"


Co to się w tej Polsce porobilo...

J.K. Gordon III

  • Gość
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2006, 04:16:27 am »
tyle, że tojest standard - komiksy są dla dzieci więc leżą koło literatury dla dzieci :badgrin:  :badgrin:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2006, 05:07:58 pm »
W sumie w tym temacie to niema juz więcej nic do gadania... Tylko Śledziu coś może później powie, jak bedzie wiadomo, że OS Kol wyjdzie na 100%.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2006, 06:10:28 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
W sumie w tym temacie to niema juz więcej nic do gadania... Tylko Śledziu coś może później powie, jak bedzie wiadomo, że OS Kol wyjdzie na 100%.


 :idea:

Jak zarządził!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 24, 2006, 06:21:08 pm »
Przepraszam. Tylko teraz to tak bez sensu trochę... no, ale dobrze. To kto cos powie na temat? możemy teraz spekulować na temat jakie będą dodatki do tegoż wydania. Np.

Offline Julek_

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 24, 2006, 06:23:01 pm »
Osiedle ma MOC!

(może być?)

 :shock:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2006, 06:31:12 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Osiedle ma MOC!

(może być?)

 :shock:


 :D  :badgrin:

Jestem świeżo po przeczytaniu POLOWANIE NA MŁODEGO GOŁĘBIA. Szczerze powiedziawszy mało było o tym Golębiu...Śledziu ma skończyć tą historię w wydaniu zbiorczym, jako BONUS. Jak myślecie o czym to będzie? I czy styl będzie Produktowy czy (zmieniony znacznie) Seryjny?

Offline Archie

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 26, 2006, 12:27:28 pm »
Cytat: "P. Śledziu"
Heh. O zbiorcze wydanie wszystkich OS Produktowych jestem gwałcony strasznie często a propozycje wydania takiego albumu padają z wielu stron. Myślę nad tym intensywnie, ale w tym momencie jestem załatwiony robotą (Żbiki, Na szybko spisane). Sprawa do rozważenia na następny rok.

Proponuje Osiedle Swoboda: Jaw-dropping Christmas Deluxe Edition 2007 ze świątecznym Niedźwiedziem na okładce :D.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Sopo

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 26, 2006, 12:34:41 pm »
super. zwłaszcza kolorki. świetnie zrobiony dalszy plan - sam kolor bez konturu czarnego.
mistrzostwo po prostu.

Offline Mysza_

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 26, 2006, 01:29:37 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"

 Jak myślecie o czym to będzie? I czy styl będzie Produktowy czy (zmieniony znacznie) Seryjny?

  bedzie zapewne o czymś luzacko osiedlowo wyluzowanym a styl bedzie raczej nie produktowy(bo dlaczego w sumie produktowy?).raczej barokowo finezyjnie podkręcony jak kupka pudelka.
 tak mysle.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 26, 2006, 02:16:50 pm »
Cytat: "Archie"
Cytat: "P. Śledziu"
Heh. O zbiorcze wydanie wszystkich OS Produktowych jestem gwałcony strasznie często a propozycje wydania takiego albumu padają z wielu stron. Myślę nad tym intensywnie, ale w tym momencie jestem załatwiony robotą (Żbiki, Na szybko spisane). Sprawa do rozważenia na następny rok.

Proponuje Osiedle Swoboda: Jaw-dropping Christmas Deluxe Edition 2007 ze świątecznym Niedźwiedziem na okładce :D.


Jaw-dropping Christman Deluxe Edition 2007

Ten pomysł mi się nie podoba... To oznacza, że OS wyd. zbior. dostalibyśmy dopiero na następne Święta... :(