Autor Wątek: Zdjęcia Duchów  (Przeczytany 124349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gambler

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 26, 2007, 06:40:24 pm »
A mi tak prawdę mówiąc skojarzyło się to z refleksem świetlnym światła odbitego od przejeżdżającego samochodu
'am a God of Hellfire and i bring you fire

Offline Valthos

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 28, 2007, 12:32:15 pm »
Ciekawy filmik. To coś jest naprawdę tajemnicze, na początku było jakąś plamą a potem stało się czymś w rodzaj gołębia. Chłopak powiedział, ze to nie jest "zajączek" świetlny ani nic podobnego, z waszych postów wynika też że to nie był robal ani zabrudzenie, to w takim razie co? Powiększyło się aż o 500% - czyżby to naprawdę był duch?
A teraz pozwolicie, że dam kolejne zdjęcie i ciekawy filmik:





Widać że dziecko widzi tą postać w oknie.
A teraz ten link:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=64288&0 - Piłkarz zabity przez Anioła Śmierci
To wygląda dość dziwnie. Tylko co to było, on jeszcze robiąc te rzeczy żył (tak mi się zdaję) i dopiero po tym jak go wygięło umarł. Anioł Śmierci, a może coś normalnego? Pozostawiam to waszej ocenie.
War, war never changes.

Offline Dr.Crane

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 28, 2007, 01:07:26 pm »
dziwny ten filmik...nie wiem czy zabil go aniol smierci, ale napewno nie byla to normalna smierc...
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Idil

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:05:14 pm »
jeżeli chodzi o zdjęcie to bankowo nie jest to widmo głodu nawiedzające tą rodzinę :lol:

Podobno dzieci są bardziej wyczulone, słyszałem historię gdy dziecko zachowywało sie w bardzo dziwny sposób twierdząc, że widzi złą postać i uspokajało sie dopiero w kościele. Pomogły egzorcyzmy. (psycholog nie)

A filmik... faktycznie Ja czegoś takiego nie widziałem jeszcze, dzięki za wstawienie go na forum. Moim zdaniem jeżeli istnieje coś takiego jak anioł śmierci to jest on rodzajem przewoźnika. Może tą postacią którą widza ludzie w czasie śmierci klinicznej?  Poniższy tekst znalazłem akurat na innym forum ale chcę tylko zarysować o co mi chodzi. Słyszałem także, iż takich relacji są setki, setki udokumentowanych.

 "Mary Robins ze Szkocji miała zawał serca w trzydziestym roku życia. Upadłą w sypialni obok lustra, przed którym wcześniej spokojnie czesała włosy.
"Natychmiast po utracie przytomności wydało mi się , że gdzieś wpadam przez jakiś ciemny tunel, podobny do głębokiej studni. Na końcu widać było światłość , która mnie całkowicie przyciągała. Znalazłam się przed postacią złożoną z czystej światłości ; natychmiast pomyślałam , że to Jezus. Za nim rozciągało się przepiękne wielkie miasto, które migotało, błyszczało, jakby było zbudowane z samych kryształów. Poszłam w kierunku miasta, ale Jezus (istota ze światłości) zatrzymał mnie delikatnie mówiąc , że muszę wrócić, gdyż moje jeszcze małe dzieci bardzo by tęskniły i wiele straciły ! Oprzytomniałam jakby po przeżyciu wielkiego szoku, który wstrząsnął całym moim ciałem . Nad sobą ujrzałam wtedy dwóch lekarzy z pogotowia, którzy zdołali przywrócić mi życie elektrowstrząsami! "
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Stara baśń niewinnej młodości" -J. Kaczmarski

Offline Charlie86x

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 28, 2007, 03:35:33 pm »
Cytat: "old spirit"
Link do filmu z tym dziwnym czymś


Nie chciał bym byś monotematyczny, ale obiekt przedstawiony na tym filmie w pierwszym stadium lotu wygląda jak klasyczny orb. Oglądałem całą masę filmów przedstawiających orby i wyglądały i poruszały się dokładnie w taki sam sposób jak owy "duch".
Jedyną różnicą jest właśnie końcowa zmiana kształtu, której nie zaobserwowałem na innych filmach przedstawiających orby. Co prawda zwiększały one swoje rozmiary (czasem nawet kilkukrotnie), ale kształt raczej zawsze pozostawał ten sam.
Chociaż kto wie, może orby nie muszą przyjmować jedynie kształtu kuli.

Offline Charlie86x

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 28, 2007, 04:18:37 pm »
Cytat: "Valthos"
A teraz pozwolicie, że dam kolejne zdjęcie i ciekawy filmik:





Widać że dziecko widzi tą postać w oknie.
A teraz ten link:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=64288&0 - Piłkarz zabity przez Anioła Śmierci
To wygląda dość dziwnie. Tylko co to było, on jeszcze robiąc te rzeczy żył (tak mi się zdaję) i dopiero po tym jak go wygięło umarł. Anioł Śmierci, a może coś normalnego? Pozostawiam to waszej ocenie.


Co do zdjęć, to na moje oko to zwykły fotomontaż. Po prostu dziecko popatrzyło się w okno, a ktoś to wykorzystał i dorobił tam ducha.
Kolejne wytłumaczenie to brud na szybie, który przybrał taki a nie inny kształt, świadczy o tym to, że owa sylwetka jest jakby przyklejona do szyby (jest na jej powierzchni), a nie stoi za nią.

Co do filmu, to mogły to być jakiegoś rodzaju drgawki, albo chwilowa utrata świadomości (albo jedno i drugie). Choć wygląda to naprawdę ciekawie.

Hmm… przyjrzałem się całej tej sytuacji. Koleś chciał zasymulować faul i padł centralnie na kręgosłup, co mogło doprowadzić do jego uszkodzenia i wywołało te wszystkie niekontrolowane ruchy.
Pamiętam, że jak ja kiedyś padłem na kręgosłup to przez 5 minut nogi mi same drgały, więc to może być to.

Offline Dr.Crane

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 28, 2007, 05:14:32 pm »
no wlasnie nie wiadomo czy ten gosc naprawde zginal wtedy...ktos wie co to za mecz?
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Valthos

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 29, 2007, 03:19:59 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
no wlasnie nie wiadomo czy ten gosc naprawde zginal wtedy...ktos wie co to za mecz?

Jednak w nazwie filmiku jest błąd. Ten piłkarz nie zginął i nie był to żaden Anioł Śmierci. Okazało się, że ten piłkarz miał po prostu atak padaczki i nie umarł. Przepraszam, za robienie z tego afery, ale naprawdę myślałem że on zginął, zostałem źle poinformowany  :?
War, war never changes.

Offline Valthos

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 30, 2007, 09:43:05 am »
No, dobra jak zdjęcie zostało ogłoszone fotomontażem, a film nie był o Aniele Śmierci tylko o facecie który dostał podczas meczu ataku padaczki, to zapodam kolejny filmik: Tym razem jest to połączenie kilkunastu filmików z niewyjaśnionymi zjawiskami do jednego filmiku. Najbardziej mnie zainteresowały trzy filmy; ten z Poltergeistem u kuzyna autora filmiku, ten z Poltergeistem z 1970 roku i ten ostatni z dziewczynką i lustrem...
War, war never changes.

Offline Mammon

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:31:36 pm »
W tym trzecim filmie od końca głos mi się wydaje jak mowa węży  z Harrego Pottera.

Offline Jedza

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 29, 2007, 07:37:54 pm »
EKhm... nie jestem taki pewien czy u tego piłkarza to był atak padaczki.
Zawsze wydawało mi się że te polegają tylko na drgawkach ! A ten piłkarz miał całkiem skoordynowane ruchy. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ;)
W każdym razie na pewno to nie jest żadne zjawisko paranormalne. :D

Offline lego

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:08:09 am »
Witam, mam ciekawe zdjecie do zbadania. Niestety na wiekszosc stron internetowych mam ograniczony dostep. Podaje link do zdjecia, ktore zamiescilem na grono.net. Trzeba sie zalogowac zeby je obejrzec.

http://grono.net/gallery/photo/42376297/full/?p=12

Kilka slow wyjasnienia:
Zdjecie przyslali goscie po pobycie w moim hotelu. To co sie na nim znajduje zauwazyli po pewnym czasie. Nie jestem pewny co do jego autentycznosci, dlatego postanowilem poddac je ocenie na tym forum (na ktore na szczescie mam dostep).

Offline @

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:27:21 am »
Cytat: "lego"
Witam, mam ciekawe zdjecie do zbadania. Niestety na wiekszosc stron internetowych mam ograniczony dostep. Podaje link do zdjecia, ktore zamiescilem na grono.net. Trzeba sie zalogowac zeby je obejrzec.

http://grono.net/gallery/photo/42376297/full/?p=12

Kilka slow wyjasnienia:
Zdjecie przyslali goscie po pobycie w moim hotelu. To co sie na nim znajduje zauwazyli po pewnym czasie. Nie jestem pewny co do jego autentycznosci, dlatego postanowilem poddac je ocenie na tym forum (na ktore na szczescie mam dostep).

Nie mam konta na gronie, więc:

http://imageshack.us/
http://xs.to/

albo inny darmowy hosting fot.

Offline lego

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:08:03 pm »
Niestety, jak juz wspomnialem, na wiekszosc stron mam ograniczony dostep, nie jest to zalezne ode mnie. Grono to praktycznie jedyne miejsce, gdzie moge zamieszczac zdjecia.
Jesli jednak znajdzie sie ktos, kto posiada konto i jesli komus bedzie sie chcialo to prosze o skopiowanie zdjecia, zamieszczenie go na portalu dostepnym dla wszystkich i wklejenie tu linka.
Moge tez wyslac zaproszenie do grona, zeby ulatwic zadanie, w tym celu potrzebuje czyjs adres e-mail.

Zdjecie jest bardzo ciekawe i spotkalem sie juz z roznymi opiniami, ale byly to opinie moich znajomych. Chcialbym, zeby zbadal je specjalista.

Offline lego

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 26, 2008, 08:17:11 pm »
[/URL][/img]

 

anything