Autor Wątek: Gangi Radomia  (Przeczytany 55458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samuel

Gangi Radomia
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2007, 08:27:49 am »
Różnic między "Wilq" a "Gangami" jest wiele. Przed wszystkim żart, polot, dowcip, a celowo niechlujny i prosty styl był wykorzystany w pełni świadomie. Natomiast gangi - to rzeczywiście rzecz na poziomie bazgrołów w gimnazjalnym zeszycie, czy pospolity szit. Wszystko kalekie, począwszy od rysnków, przez kadry, kończąc na kolorrach.

Przerażające jest to, że np. Przygody Stasia i Nel na Retrostacji cały czas są tylko w sieci, a takie za przeproszeniem gówno zostanie wydane w postaci albumu.

Timof, czy to jakaś prowokacja wydawnicza? Psujesz sobie markę chłopie.
Mogłeś coś Pastuszki albo Tkacza wydać. byłoby lepiej, a też podziemnie.

A te rzeczy Gierka na digarcie, panowie panie - taka sama żenada, tyle, że więcej kresek. Jak chce zabawny hardcore to zdecydowanie wole Sikalafo.

Żal mi zarówno autora, jak i tych co kupią ten komiks.

ps. Demony seksu byłby do dupy również.
erefere

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Gangi Radomia
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 21, 2007, 09:04:40 am »
Cytat: "Macias"

Titos- OS tez bylo niejako portetem tego,co sie dzieje za oknem przecietnego polaka. zostalo zrobione z smakiem, klasa i z przymruzeniem oka. Mozna bylo? Mozna


słucham? "Osiedle" i realistyczne klimaty? nope men.  noooope  ;)
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline janostaw

Gangi Radomia
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 21, 2007, 09:11:19 am »
jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził

Offline asu_swing

Gangi Radomia
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2007, 09:48:04 am »
Cytat: "Samuel"
Psujesz sobie markę chłopie.
Mogłeś coś Pastuszki albo Tkacza wydać. byłoby lepiej, a też podziemnie.


a oni coś narysowali do wydania w ogóle? :roll:

Robert Zaręba

  • Gość
Gangi Radomia
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2007, 10:00:14 am »
"Gangi Radomia" jest pierwszym komiksem wydawnictwa, na który czekam z niecierpliwością.
Komiks jest świetny i trzymam za niego kciuki.
Mam nadzieję, że na Gierek na jednym albumie nie poprzestanie.

KRL

  • Gość
Gangi Radomia
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2007, 10:15:29 am »
Cytuj
"Gangi Radomia" jest pierwszym komiksem wydawnictwa, na który czekam z niecierpliwością.
Komiks jest świetny i trzymam za niego kciuki.
Mam nadzieję, że na Gierek na jednym albumie nie poprzestanie.


nie, no to juz jest tekst po bandzie. fajnie sie zapowiada- kiczowata rozpierducha kolorowa i można czekać... ale to raczej nie jest najlepszy tytuł Timofa. Aż tak bym nie płynął.

Robert Zaręba

  • Gość
Gangi Radomia
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2007, 10:25:15 am »
Cytuj
nie, no to juz jest tekst po bandzie. fajnie sie zapowiada- kiczowata rozpierducha kolorowa i można czekać... ale to raczej nie jest najlepszy tytuł Timofa. Aż tak bym nie płynął.

KRL-u, nie twierdzę, że to najlepszy komiks. To się okaże, jak zobaczymy całość.
Napisałem tylko, że jest pierwszym, na który czekam z niecierpliwością (a ja z natury jestem cierpliwy).

KRL

  • Gość
Gangi Radomia
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2007, 10:34:58 am »
No ja też czekam. Może zdziwił mnie tylko ten "pierwszy". Ale ja z natury dziwie się często. No nieważne. Rozmawiałem własnie z Timofem. I ja to wiedziałem już wcześniej bez tej rozmowy- ale mogę oficjalnie powiedzieć- Timof jest świadaom tego co robi i ta świadomość w dużej mierze pokrywa się z moim widzeniem tego komiksu. Trzeba wydawać samych Skutników i Blamnketsy? Można sobie pozwolić na odrobinę luksusu jakim jest wydanie komiksu o praniu się po pyskach na tle ścian z "dupami" i "depeche mode". Ja w autorze dopatruje się naszego komiksowego Nikifora. Jeżeli scenar bedzie wporządku to bedzie fajna ciekawostka wydawnicza. Ale puki co widziałem 3 plansze. Poczekamy.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Gangi Radomia
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2007, 11:31:07 am »
O, akurat "Gang Grzechotników" całkiem mi się podobał. Zabawna sieka. "Sobotni wieczór" jakoś mniej, ale chyba po prostu nie zdążył się rozwinąć na tych pierwszych paru stronach.

To te dwie rzeczy będą w "Gangach", hmm?

Offline Mysza_

Gangi Radomia
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 21, 2007, 12:03:04 pm »
jednej rzeczy sie obawiam. Czytając temat widze,że lada moment wybuchnie dyskusja o kondycji polskiego komiksu i bedzie srogo. Ale kompletnie srogo zrobi sie wtdy kiedy wpadnie tu koko(a sie pojawił ostatnio widziałem) i na podstawie jednego tytułu wystawi kolejną rujnująca opinie o polskich komiksach  o rodzimych rysownikach nie potrafiących rysować przysłowiowego konia i kobiecych pleców.
 obym sie mylił bo inaczej bedzie znowu 35 stron walki o ogień.

Offline Maciej

Gangi Radomia
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 21, 2007, 01:41:52 pm »
Śledziu - jedziesz sobie po rysunkach gierka jak koko po Tobie.  :roll:
(i tak samo sensownie). Widać, każdy chce być dla kogoś kokiem.

A reszcie kolegów hipokrytów to chyba by pasowało jeśli ten komiks wydałaby KG. Jeszcze nie tak dawno wydawali Likwidatora, więc i do Gierczaka nie byłoby im daleko. Ewentualnie gdyby gierek nie zaskarbił sobie wdzięczności Śledzia i zdążył się załapać na Produkt, czy do Tfora - to wtedy byłaby zupełnie inna gadka.  Cóż, siła lansu.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Gangi Radomia
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2007, 02:18:46 pm »
cała polska scena komiksowa wiedziona jest 'siłą lansu' wg mnie.

Zychu był sam i znikąd i ile chłop musiał walczyć o wydanie?

Dobrze że czasy się zmieniają i koszty druku coraz niższe.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Samuel

Macieju, co ty!
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2007, 02:27:23 pm »
terefere Macieju. Zręczna ta metafora, ale to tylko pusta retoryka. Bo w rzeczywistości, pleciecie bzdury Macieju!

wiem, że bronisz swojej stajni, ale nie porównuj Likwidatora do Gierka, dobrze. Chcesz mi powiedzieć, że Dąbrowski nie potrafi rysować? Czy nie ma pomysłu na ciekawą postać?

Chyba zaczynasz tracić zdrowy rozsądek.

A co KG. Masz jakieś kompleksy? Bo dla mnie Timof to miał być właśnie wydawca porządnych, ambitnych komiksów.

Więc proszę bardzo. Wydajcie Jar of Fools czy kogolwiek z Polski, kto potrafi zrobić dobry komiks. A nie śmieci.

Dla mnie sprawa jest prosta. Gangi to zwykłe gówno i pokaż to komukolwiek, kto nie czyta zinów czy komiksów w ogóle. Nawet dziecku.
Jest brzydkie, głupie i idiotyczne - tyle na temat Gierka.

I rzeczywiście, dla Koka idealny przykład. Gierek to dla mnie jest tym, czym jest Giertych na scenie politycznej. Syfem
erefere

Offline P. Śledziu

Gangi Radomia
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2007, 02:52:04 pm »
Cytat: "Maciej"
Śledziu - jedziesz sobie po rysunkach gierka jak koko po Tobie.  :roll:
(i tak samo sensownie). Widać, każdy chce być dla kogoś kokiem.


Albo Kajtkiem Majtkiem.
Przesadzasz.

Przeca nie wydaję arbitralnych sądów, jak typ, co pracuje dla Lombarda, napisałem sobie, ot tak, JA tego podkreślanego cały czas dynamitu nie widzę. Co więcej nie kminię wiekszej różnicy w tym, co robi "na poważnie" (prócz wózków, wózki fajne) a "Gangami...", które niby mają byc rysowane "ostentacyjnie c**jowo"(z tego, co widziałem na digu). Dla mnie to estetyczna papka, nie jestem targetem, jak raczył zauważyc Titos. Tak, jak w przypadku "Tańca z gwiazdami", "Jaka to melodia" i polskich komedii romantycznych. Nie kupię, nie przeczytam, szkoda byłoby mi czasu (bo zapracowany jestem), ale nie wątpię, że znajdzie się paru luda, którym wejdzie. I git. Różne rzeczy, różnym ludziom, różnie wchodzą.

I co wy tak o tym lansie? Na naszym rynku komiksowym? Lans? Jak, kto z kim? Ktoś mignął w kadrze "Co za tydzień", liżąc Olyverowi rowa? Wciąż nie ogarniam.
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline 291

Gangi Radomia
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 21, 2007, 02:54:40 pm »
Gierek rządzi
sprzeda sie spokojnie
Gangi Radomia wymiatają

 

anything