trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 831602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3195 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:23:50 pm »
To ja będe oryginalny, i wrzucę link do zasad plaguehulka  :lol::
http://www.forgeworld.co.uk/pdf/plaguehulk.pdf
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3196 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:06:13 am »
Hulk jest fantastyczny. Leżę i kwiczę i wcale nie jest to świńska grypa....
205 pkt....zawsze w strzelaniu obscured z AV13 to naprawdę mocna rzecz....no i miodność modelu....śliczny  8)

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3197 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:52:03 am »
Ale jak rozumiem jako zabawka forgeworldowa nie jest z zasady dopuszczana powszechnie na turnieje ?
Bo wyglądem aż kusi, a do nurglitów zawsze miałem jakąś , nomen onem, słabość ;-)
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3198 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:25:24 am »
2 linkowane burst canony..
Pure evil...
Dziwne tylko że są z FAa mają T5.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3199 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:36:15 am »
Heyka !!!
2 linkowane burst canony..
Pure evil...
Dziwne tylko że są z FAa mają T5.
Do tego maja naprawde fajne zasady - Hit&Run, automatyczne zdawanie Inicjatywy jak poswieca drony, T5 z bazy ROX. No i ten dopisek, ze to na razie pierwsza wersja i beda dodatkowe z innym uzbrojeniem  :D IMHO miodzio - mam nadzieje, ze cos takiego bedzie w nowym kodeksie do Malych Niebieskich  8)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3200 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:45:14 am »
Od tego tak naprawdę zależy ich ewentualna przydatność ;)

Offline apok

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3201 dnia: Wrzesień 25, 2009, 11:42:43 am »
Witam,
Parę plotek z 40konline.com
"So far info is not of the solid type.

General Infomation

To be realeased early next year, possibly January or Feburary.

Written by Robbin Cruddance, and is already completed.

New Units

4 whole new races never before seen, one of them larger than the carnifex and also a plastic Trygon. More coming in second wave according to rumors.

Special characters, such as Old One Eye and possibly the Red Terror, will return. These will be survivors of wars and also have been mutated, instead of indurviduals.

Many people are saying they will be a plastic Hive Tyrant kit (with wings).

Malanthrope may be a new HQ choice.

Hormagaunts to be seperated from other gaunts as a box set.
According to Xas Hormagaunts will be 6 points and normal Gaunts 3 points including Without Number (WON). Hormagaunts will be able to buy WON for the same cost as the current Termigaunts.

A new broodlord was spotted at Games-Workshop design studio open day. (Any pictures will be appreciated).
Also according to Xas Genestealers are going to be elite unless you take a Broodlord.

More anti-tank weaponary.

The Plastic Trygon may have bits to make a Trygon or a Zoanthroph. Something else is also possibly buildable from the kit. More on that as i get info.

Plastic Gargolyes.

Warriors to be improved. Again Xas says that they will be avilable in every slot. Wings will them Fast Attack, a Tyrant as a HQ makes them troops, heavy support have +1t, +1sv and each can take a "heavy" weapon.

Possible new Biovore.

Possible new more powerful psyker.

Catachan Devils?

Will add new info when I get it. Hopefully will get more (solid) info after UK Games-Day. Hopefully. "
przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać, więc go przejechałem

Offline Idaan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3202 dnia: Wrzesień 25, 2009, 12:10:29 pm »
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=818
Rogue Trader będzie rozsyłany do sklepów za tydzień.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3203 dnia: Wrzesień 25, 2009, 04:28:25 pm »
Przyznam szczerze, iż to że tyrki wychodzą a dark eldarzy znów hugon wie kiedy powoduje u mnie niezłego wk**wa....
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3204 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:58:56 pm »
W trygonie, najbardziej się obawiam jego zasad specjalnych, bo z vendett schodzi jak zwykły karaś (a może nawet łatwiej bo jest wysoki) :lol:
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline MarcinB

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3205 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:51:33 pm »
vanswirr:
A ja jestem zaskoczony, że dopiero teraz tyrki wychodzą.  :)

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3206 dnia: Wrzesień 27, 2009, 10:43:31 am »
Ja tam zaskoczony nie jestem, aczkolwiek w świetle tej informacji ten niby-testowy niby-kodeks tyrków wygląda nieco inaczej.

A co do DE, to myślę że jeszcze na nich trochę poczekamy. Może nie będziemy za niego w polskich sklepach płacić w Euro, ale poczekamy (w kolejce są jeszcze Tau, Necroni, BT, coś się przebąkuje o BA, cieszy mnie bardzo że nic nie zapowiada Kwizycji  :lol:).

Y.

Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Idaan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3207 dnia: Wrzesień 27, 2009, 12:00:13 pm »

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3208 dnia: Wrzesień 27, 2009, 12:37:48 pm »
Ale jak już robią, to oczywiście z ultra-gejami w roli głównej. Ta polityczna poprawność.  :badgrin:

P.S. A okładka nowego deksu ma wyglądać tak:


Y.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 12:43:22 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3209 dnia: Wrzesień 28, 2009, 07:25:23 am »
Tragiczna imho.

 

anything