Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4020 dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:57:21 pm »
Cytat: PaulShin

Cholera i teraz mam dylemat. DE, które mnie kusiły od kiedy pojawiły się konkrety że się pojawią, czy czekać na nowe Sisterki, które prawdopodobnie też Kelly będzie pisał.
Argh.
   A ja mam akurat idealnie. Mam siostry, mam szarych, mam DE. Cokolwiek z tego wyjdzie jestem szczęśliwy i zakupy nie bedą mam nadzieje dobijające. I może będzie wreszcie okazja skończyć malowanie talosa do moich DE?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Czaj-nik

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4021 dnia: Wrzesień 20, 2010, 04:01:19 pm »
Wolałbym u WH tego pana od SW.
Miszczu, ale gość który pisał kodeks SW to właśnie Phil Kelly :P
"Explanation: It's just that... you have all these squishy parts, master. And all that water! How the constant sloshing doesn't drive you mad, I have no idea..."

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4022 dnia: Wrzesień 20, 2010, 07:02:34 pm »
Cytuj
Miszczu , nie uważasz iż określenie WH- przegieta armia to oksymoron ? ;)
Troszkę tak  :oops: . Choć kilku kolegów z Topu powiedziało mi że gram przegiętą armią (hmm.. teraz musze to samo zrobić z BT lub DA  :wink: )
Cytuj
Miszczu, ale gość który pisał kodeks SW to właśnie Phil Kelly :P
Jeśli tak to mam lepszy pomysł. Spalić heretyka!! Krzywdziciela balansu!! Gwałciciela starych dexów!! Jeden dobry stos i wszystko wróci do normy :D
Kamil. (miszczu)

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4023 dnia: Wrzesień 20, 2010, 09:56:24 pm »
To nie armia jest przegięta, jej konfiguracja, której używasz jest taka a nie inna. Poza tym sam jesteś przegięty, a to najlepszy sposób aby otrzymać mieszankę wybuchową :biggrin:
SW / GK / BA

Offline Ketchup

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4024 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:05:40 am »
http://i55.tinypic.com/w9wu3b.jpg
Zamazane zdjęcia Incubi - dla niecierpliwych.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4025 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:24:05 am »
http://i55.tinypic.com/w9wu3b.jpg
Zamazane zdjęcia Incubi - dla niecierpliwych.
Nie dość, że rozmazane to jeszcze bez kolorów. Ale i tak zachorowałem :).

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4026 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:31:47 am »
Szczerze mówiąc to jestem rozczarowany. Daleko im do elegancji starych modeli , za dużo tych "spiky bitz" I co to za dwureczne miecze ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4027 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:39:24 am »
To są Tasaki Zagłady i Wiecznego Skalpowania ;)

Offline Ketchup

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4028 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:53:58 am »
Mi się nawet podobają (rzeczywiście odrobinę za dużo kolców itp.), troszkę bardziej przypominają chaos, może odchodzą od klimatu korsarzy??
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4029 dnia: Wrzesień 21, 2010, 08:40:49 am »
no i gdzie talia osy?


ja tam nie wiem, na tym obrazku niewiele widac, moze na zywca sa duzo ladniejsi, na razie dosc ciezko cos powiedziec 
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4030 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:01:18 am »
Jak się czepiają, normalnie nigdy nie dogodzisz. :P Ja uważam, że są genialni. Co nie tak z dwuręcznymi mieczami u elfów?

Czekajcie, czekajcie, prawie cały fluff DE został przeorany (chociaż za wiele go nie było...), to dopiero będzie. ;)

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4031 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:33:15 am »
Jak się czepiają, normalnie nigdy nie dogodzisz. :P Ja uważam, że są genialni. Co nie tak z dwuręcznymi mieczami u elfów?

Czekajcie, czekajcie, prawie cały fluff DE został przeorany (chociaż za wiele go nie było...), to dopiero będzie. :wink:

Cholera, zaczynam przestawać się cieszyć a zaczynam zaczynać się bać. A incubi (po obejrzeniu na monitorze a nie w iphonie)  definitywnie mi się nie podobają. Jakieś kurde diaboliczne maski, rogi ??????? wyglądają jak jakieś pseudodemony  :doubt: WTF ??
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4032 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:36:45 am »
Rozmazane zdjecie, ale IMHO wygladaja rewelacyjnie, szkoda ze nie mam na polkach miejsca na kolejna armie :(
A ninja knows no fear.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4033 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:44:04 am »
Jako figury wyglądają fajnie, ale jako Incubie to trochę nie halo.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4034 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:45:43 am »
Cytuj
Cholera, zaczynam przestawać się cieszyć a zaczynam zaczynać się bać. A   incubi (po obejrzeniu na monitorze a nie w iphonie)  definitywnie mi się   nie podobają. Jakieś kurde diaboliczne maski, rogi ??????? wyglądają   jak jakieś pseudodemony  :doubt: WTF ??

Ale pomyśl jak się portfel ucieszy :D
Pozatym wybór sie stanie jasny. Zamiast zbierać dalej DE będziesz na nich polował. WH górą!!
Kamil. (miszczu)

 

anything