Autor Wątek: Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007  (Przeczytany 10452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« dnia: Marzec 01, 2007, 06:54:32 pm »
oficjalnie potwierdzam datę mastera, regulamin można obejrzeć pod poniższym adresem:

http://berserker.krakow.prv.pl/manewry_2007.pdf

Offline potworek

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2007, 07:49:22 pm »
Ja tylko powiem tyle, że mam cichą nadzieję, że odejdziecie od pomysłu zamian armii co bitwę...  :D
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Amandil

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2007, 07:56:53 pm »
potworek ma racje to nie jest świetny pomysł
le bym sobie pogral :(

Offline Thral

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2007, 08:55:24 pm »
termin idealny... jak uzbieram kase* i jakąś armiesensowną ułożę to zasile skład MKE... :)

*nie szalejcie z wejściówlami ^^
rowokowanie to prawie to samo co spamowanie... nie przyczyniaj się do spamu... spamowaniu mówimy stanowcze NIE

akcja zaczęta od 08.07.2006 ;p

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2007, 09:32:26 pm »
o zamianach armii proszę dyskutować z pomysłodawcą,
postaramy się by było maksymalnie tanio, ale tym razem nie mamy aż tak komfortowych warunków finansowo-sponsorujących jak ostatnio, ale za to będziemy mieli klub na wyłączność na cały weekend, czyli żadnych innych turniejów poza naszym.

Offline Truten1

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2007, 09:38:08 pm »
A możesz napisać w jakiej części Krakowa odbędzie się turniej?
Bo my z Pablem byśmy chętnie trochę miasta obejrzeli a jak nas wyślecie na jakieś zadupie jak we Wrocku to najwyżej tylko pola pszenicy  ;)

Pzdr

Offline Pablo_von_kozlow

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2007, 09:45:26 pm »
Cytat: "drachenfeles"
ale za to będziemy mieli klub na wyłączność na cały weekend, czyli żadnych innych turniejów poza naszym.


eeeto słabo myślałem że namówie na wyjazd przyjaciół od wfb  :?
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline potworek

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2007, 10:46:56 pm »
Cytat: "drachenfeles"
o zamianach armii proszę dyskutować z pomysłodawcą

Wstrzymam się z otwartą krytyką do czasu aż zobacze regulamin. Bo może robie z igły widły...
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Herudaio

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2007, 09:51:17 am »
Zamiana jest co drugą bitwę, 6 różnych przeciwników szwajcarem, ale zamieniasz się w 2, 4 i 6 bitwie armią z przeciwnikiem
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2007, 10:14:57 am »
Cytat: "Truten1"
A możesz napisać w jakiej części Krakowa odbędzie się turniej?
Bo my z Pablem byśmy chętnie trochę miasta obejrzeli a jak nas wyślecie na jakieś zadupie jak we Wrocku to najwyżej tylko pola pszenicy  ;)

Pzdr


Tak, jak ostatnio w klubie Jędruś, w sercu Nowej Huty :badgrin:
także będziecie mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić słynną dzielnicę wodza rewolucji.

Offline Herudaio

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2007, 11:17:32 am »
Do centrum tramwajem jest 15-20 minut. A sercem nowej huty bym tego nie nazwał ;)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2007, 11:40:08 am »
Cytat: "Herudaio"
Do centrum tramwajem jest 15-20 minut. A sercem nowej huty bym tego nie nazwał ;)


co ty wiesz o nowej hucie, kiedyś miały to być osobne miasta, a plac centralny miał stanowić socrealistyczną wersję rynku krakowskiego, czyli ścisłe centrum i nadal nim pozostaje, a rdzenni mieszkańcy huty po dziś dzień mówią, że "jadą do Krakowa" mając na myśli rynek lub inną dzielnicę miasta.

Offline Ismaril

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2007, 12:12:43 pm »
Cytat: "Herudaio"
Zamiana jest co drugą bitwę, 6 różnych przeciwników szwajcarem, ale zamieniasz się w 2, 4 i 6 bitwie armią z przeciwnikiem


że co? To ja mam pomysł jak zebrać przynajmniej 60VP! Wystawić się na najbardziej plewnych bohaterach i liczyć po cichu, że w bitwach 2, 4 i 6 przeciwnik będzie miał przegięte rozpiski.
Pomysł jak dla mnie poroniony, bo nie po to ktoś buduje rozpiskę, która ma wygrać turniej żeby w 50% grać rozpiskami przeciwnikami. Jak ci ktoś zagra dla zabawy na turnieju i wystawi coś czym będzie się fajnie bawił ale raczej wszystko przegra. I trafiasz w 2 bitwie na takiego osobnika i dostajesz po dupie bo koleś chciał się dobrze bawić. To ja już wolę grać w rosyjską ruletkę, chociaż mam 1/6 szansy, że strzelę samobója, tutaj 1/2.

Nie jadę.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline potworek

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2007, 01:07:16 pm »
Cytuj
że co? To ja mam pomysł jak zebrać przynajmniej 60VP! Wystawić się na najbardziej plewnych bohaterach i liczyć po cichu, że w bitwach 2, 4 i 6 przeciwnik będzie miał przegięte rozpiski.
Pomysł jak dla mnie poroniony, bo nie po to ktoś buduje rozpiskę, która ma wygrać turniej żeby w 50% grać rozpiskami przeciwnikami. Jak ci ktoś zagra dla zabawy na turnieju i wystawi coś czym będzie się fajnie bawił ale raczej wszystko przegra. I trafiasz w 2 bitwie na takiego osobnika i dostajesz po dupie bo koleś chciał się dobrze bawić. To ja już wolę grać w rosyjską ruletkę, chociaż mam 1/6 szansy, że strzelę samobója, tutaj 1/2.

Nie jadę.

Dokładnie, podpisuje się pod Ismarilem
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Herudaio

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2007, 01:39:30 pm »
Na wstępie: turniej jest dla graczy, więc jesli opinie się będą powtarzać odejdziemy od pomysłu. To nie jest nicea.

Co do Twojej opini Ismarilu: pytanie czy 60 VP Cię satysfakcjonuje? IMO formuła premiuje umiejętność grania wszystkim, bo plewną rozpiską turnieju nie wygrasz co sam napisałeś, armia musi umieć wygrać bo tylko w 3 bitwach jest zamiana. Jeśli rozpiskę masz "zbalansowaną" to już na początku od innych odskakujesz.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

 

anything