Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 504790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 28, 2007, 08:51:04 pm »
Cytat: "Titos2k"

spinacie poślady jak kiedyś asu i murmur  :roll:

Coś Ci się pomyliło.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 28, 2007, 09:00:22 pm »
Hyginusie - nie rozmawiałem nigdy z Castratem. Jego intelekt widać w tym, co wypisuje w elaboratach, w których próbuje pisać o paskach, które zwyczajnie go przerastają.

W to, że ty również nie rozumiesz tego pomysłu nie wierzę.

A pomysł na zabranie kretynom głosu jest pomysłem utopijnym i, niestety, zupełnie niemożliwym.


...i nie odnosi się tylko do jakiegoś GILdiowego konkursu.


A za wyzywanie od kretynów współdyskutantów na porządnym forum jest ostrzeżenie - co niniejszym czynię.
graves
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 28, 2007, 09:40:46 pm »
Cytat: "głowonuk"

Człowieku - gdzie ty się nauczyłeś pisać/czytać (bo nie rysować)... na kursie jakimś? hipoterapii?

Idiota jesteś i tyle ci powiem. To jest najlepszy (i skrótowo - najmądrzejszy) pomysł tej edycji.

Powinien być zakaz oceniania ludzi inteligentnych przez kretynów.

PS. Możesz mi słać maile z pogróżkami - to naprawdę żałosne :)


Głowonuk - ja Cię proszę - daj se siana. Pasek Bizmo powinien bronić się sam. W przypadku niektórych odbiorców broni się doskonale, w przypadku innych niekoniecznie. Bywa, nie każdemu się dogodzi. Sam to wiem po sobie.

Pasek Bizmo nie potrzebuje jednak Twojej zaciekłej obrony. A robienie takiego rabanu publicznie czyni zarówno mu jak i jego autorce raczej więcej złego niż dobrego.

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 28, 2007, 09:46:49 pm »
Cytuj
To jest najlepszy (i skrótowo - najmądrzejszy) pomysł tej edycji.

Albo odnosi się do wiedzy - wtedy nie sądzę, by szczególnie duża grupa mogła dowcip załapać (i nie ma to żadnego związku z inteligencją czy mądrością), albo jest żartem prostym (ZOMG wszyscy myśleli, że będą książki, a tu ciasto, what a twist), albo.. proszę o wytłumaczenie mi go, bo istotnie jestem tępy :).

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 28, 2007, 10:03:36 pm »
Kraszewski = pisarz
literatura = jego życie
tort = radosna twórczość

Pomysł jakiś jest. Mnie nie bawi, innym się podoba - ok. Uważam, że Bizmo nie poradziła tu sobie narracyjnie. Może jakby pokazać jednak bohatera w innych pozach. Na pierwszym kadrze tak jak jest. NA drugim pokazać jak rwie włosy z głowy pisząc np. o losach Bruhla. A na trzecim jak z dumą wyciąga tort z pieca (a cała kuchnia uwalona składnikami tortu).   Zbyt małe liternictwo zlewa się z tłem. Może jakby je powiększyć, lub wydzielić w dymkach?
Rysunki mi się nie podobają.
Ale co ja tam się będę wypowiadał
Wszak jestem kretynem.
z GILdii

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 28, 2007, 10:28:39 pm »
Hahaha, głowonuku!
W koncu straciłeś dziewictwo  :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 28, 2007, 11:09:39 pm »
właśnie dlatego nie było mnie tu tyle czasu. hie hie.
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 29, 2007, 08:09:27 am »
no głowonuk.
Broń paska Bizmo przed kretynami z GILdii. Wszak jesteś taki inteligentny.
No dalej. Tak brylujesz na digarcie, zabłyśnij i tu.
chyba że jesteś tylko krzykaczem?

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 29, 2007, 08:16:21 am »
ludzie co sie z wami porobiło ?

gil nie prowokuj nikogo. Po co to ?  :roll:

Zacytuje tę gejowską pieśń
Cytuj
Relax, take it easy
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 29, 2007, 09:48:48 am »
przykro mi, ze dowale tu jeszcze wiecej niezgody ALE, schowaj swoj super
luz w buty Titek. wole juz czytac czysty konflikt, ktory powoli wygasa niz owy konflikt z luzackimi wstawkami.

serio, niczemu nie sluza
amator kanapek.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 29, 2007, 10:29:33 am »
Przychylam posta.

Lepiej rozciąć czyraka  :badgrin:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 29, 2007, 11:52:21 am »
ej bo czegos nie czaje (pewnie dlatego ze jakis post zostal usuniety - tak mi sie wydaje)..... ten 19-stoletni bękart cos tam do mnie fuczał?ze jestem castratem? masz racje! ze jestem kretynem? masz racje! ze paski digartowej szlachty mnie przerastaja? znowu masz racje! ze jestem idiotą bo smialem niezgodzic sie z TWOIM-JEDYNYM-SŁUSZNYM-ZDANIEM? jasny gwint! znowu masz racje! jak ty to robisz to ja nie wiem....

nie umiem rysowac? hm.....jestes chyba jedyna osoba ktora na tym forum tak uwaza (ops! przepraszam, jeszcze twoja świta)

najlepszy pomysl tej edycji mowisz? z twoich komentarzy wnioskuje ze wszystkie poprzednie tez zdominowala bizmo. ja nie wiem - ona ci za to placi?

moim zdaniem jest tak - cala wasza ekipa zdaje sobie doskonale sprawe z tego ze jestescie cieniasami i z tego powodu sami siebie podbudowujecie nawzajem broniac zaciekle swoich "inteligentnych i skrotowo najlepszych" paskow kazdej edycji. jestescie tacy malutcy i tchórzliwi ze nawet nie potraficie sie do tego przyznac przed samym soba.

zakaz oceniania ludzi inteligentnych przez kretynow - jakie sa wedlug ciebie wytyczne "ynteligenta" i "kretyna"? jak zesram sie z zachwytu nad twoim paseczkiem to jestem inteligentny, a jak go zjade to jestem kretynem, tak? fajno, w takim razie dopuki twoja marna tworczosc bedzie bytowac we wszechswiecie bede DLA CIEBIE O MASTAH najwiekszym kretynem blaznem i czymkolwiek tam sobie jeszcze zamazysz i przy czym bedziesz mogl oddawac sie radosnym uciechom.

jak to mowia - male szczeniaki szczekaja najglosniej.....
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 29, 2007, 12:19:00 pm »
jak se tam chcecie.

to i tak nie prowadzi donikąd  :roll:

conajwyżej do zawieszenia konkursu. Bo ileż mozna se srać po twarzach.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 29, 2007, 12:44:31 pm »
Tylko brak chętnych mógłby doprowadzić do zawieszenia konkursu.

-Liczę na udział "kliki z digaru" w kolejnych edycjach.
-Liczę na udział dotychczasowych i nowych uczestników również  8)
-Liczę na zawiązanie się nowych twórczych kooperacji w związku z konkursem (na przykład Kastro+Dem)

Jak Panbu da, to też wrócę.

Przepychanki swoją drogą. Widocznie są potrzebne.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 29, 2007, 02:05:31 pm »
Castortroy - post głowonuka został usunięty - bo był obraźliwy, za to też dostał "ostrzeżenie". Znajduje się jednak w tym temacie w formie cytatu (zrobionego w tym samym momencie jak go wycinałem). Twój post jest również obraźliwy. Jeszcze jeden taki i masz drugie ostrzeżenie.

Maciej - jak tak dalej pójdzie i dalej będą się toczyły takie rozmowy, to w końcu rzeczywiście konkurs zostanie zawieszony, bo wszyscy będą mieli po 3 ostrzeżenia, czyli bany - a więc zalecam spokój, opanowanie i wyrażanie się jak ludzie kulturalni i cywilizowani.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."