Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 392872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2205 dnia: Lipiec 05, 2010, 09:54:58 pm »
Cytat: anfan link=topic=15679.msg1127972#msg1127972   date=1278344267
   to brak mi słów.Nie dawaj szansy.
 
Cytat: Hunter Killer link=topic=15679.msg1128012#msg1128012   date=1278357749
  Skoro brak Ci słów, to po co piszesz takie głupoty.
 
Brak mi słów na twoje głupoty.

Kurcze, to może inaczej...jeśli masz pustkę w głowie i nic nawet przy najlepszych zamiarach nie przychodzi do głowy...po prostu nie pisz.
Bo jak na razie to mam wrażenie, że czytam to samo co wcześniej. Normalnie "Copy", "Paste".

Cytat: anfan link=topic=15679.msg1128013#msg1128013   date=1278357967
Czy ja powiedziałem coś o małych piersiach ?
Hmm skoro nie duże, o małych też nie pisałeś, to jakie? różne? jedno większe drugie mniejsze? W sumie niezły pomysł, tego chyba jeszcze nie było.  :lol:

Znowu zbyt skomplikowanym językiem coś napisałem i biedny Ganossa ( i HK) nie zrozumiał.
Cóż, albo ja i Ganossa pochodzimy z marsa (ale cisza, bo NASA nas złapie), albo Ty, Anfanie piszesz, jak to określiłeś....
...ponieważ głupoty piszesz.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2206 dnia: Lipiec 05, 2010, 09:59:53 pm »
Hmm skoro nie duże, o małych też nie pisałeś, to jakie? różne? jedno większe drugie mniejsze? W sumie niezły pomysł, tego chyba jeszcze nie było.  :lol:
No z kim ja rozmawiam. Jakie mogą być oprócz dużych lub małych piersi ? Oto pytanie za 100 punktów dla Hunter Killer.
A najczęściej są jakie ? Wszystkie duże, wszystkie małe czy może Hunter Killer nie jest w stanie rozwiązać tej zagadki.

Offline Konował

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2207 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:29:37 pm »
Widzę, że nie rozumiesz ponieważ głupoty piszesz. Jeśli ktokolwiek uważa, że takie rozmiary są normalne jak na high school japońskie to brak mi słów.

aj, muszę się z tym zgodzić, ta chimera krowy z kobietą zaczyna mnie nieco przerażać i kłuć w oczy.
Nie dawaj szansy.


aj, muszę się zgodzić po raz drugi.
Tak to już pisarze, twórcy filmów, seriali, anime mają, że każda ich produkcja zdominowana przez zombi jest kretyńsko głupia, wręcz wybijająca się w wśród tandety i banału.
Co ciekawe, temat ożywionych trupów fajnie Twórcy wykorzystują w grach (rasa nieumarłych jest chyba jedną z częściej pojawiających się w rtsach, w końcu drzewoobmacywacze muszą do kogoś z łuków strzelać :P).
No i jeszcze są zombi Świata Dysku, ale oni się nie liczą bo Pratchett wszystkich/wszystko jest w stanie dobrze przedstawić.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2208 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:54:50 am »
No z kim ja rozmawiam.
Z człowiekiem co niejedne piersi widział  :smile:

Cytat: anfan link=topic=15679.msg1128034#msg1128034   date=1278363593
Jakie mogą być oprócz dużych lub małych piersi ? Oto pytanie za 100 punktów dla Hunter Killer.
A choćby średnie, albo bardzo duże, może być też brak piersi...nie ograniczajmy się do białe-czarne, bo wyjdzie nam, że "białe jest białe, a czarne jest czarne"  :wink:

Cytat: anfan link=topic=15679.msg1128034#msg1128034   date=1278363593
A najczęściej są jakie ? Wszystkie duże, wszystkie małe czy może Hunter Killer nie jest w stanie rozwiązać tej zagadki.
No do rozwiązania tej zagadki rodem z najlepszych seriali jak Columbo, czy Case Closed stwierdzam iż rozmiar piersi zależy ok genetycznego uwarunkowania kobiety, jak i regionu zamieszkania, klimatu, oraz pokarmu i czystości obszaru w którym się wychowuje.
Tym twierdzeniem można powiedzieć iż dana grupa kobiet z danego obszaru może posiadać już w wieku 15 lat piersi z miseczką B, czy D natomiast inna grupa będzie posiadać w wieku 21 lat rozmiar A.

Przekładając to na jeżyk zrozumiały dla Anfana, nie da się określić czy najczęściej są duże, lub małe, można wyciągać średnią z danego regionu, lecz to czystko teoretyczna ilość.
NP. w Łódzkim okazała się iż najwięcej głosów padło na Kaczyńskiego ok 50-55%, ale w samej Łodzi najwięcej głosów ok 65% było dla Komorowskiego. Zatem średnia jest wyciągnięta, co nie zmienia faktu iż w jednym rejonie było inaczej niż ogólna średnia.

I na koniec, o ile pamiętam, nie było podane gdzie się akcja rozgrywa, więc może to Hiroshima, promieniowanie itd, mogły spowodować iż wszystkie laski jak na złość mają "duże" piersi.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2209 dnia: Lipiec 06, 2010, 02:59:47 am »
Hunter Killer za późno na twoje wyjaśnienia bo pokazałeś, że masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.


Ja jedynie pisałem o tym, że to dziwne i niemożliwe, że w High School wszystkie mają aż tak duże piersi (na anidb są wymiary), a ty coś piszesz, że to normalne.

Nigdzie na świecie to nie jest normalne (a tym bardziej w Japonii).

Offline Ganossa

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2210 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:49:56 am »
Czy mi się tylko wydaje czy anfan przestał odróżniać fikcję od rzeczywistości?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Miranda

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2211 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:57:19 am »
Panowie anfan i Hunter proszeni są o powstrzymanie się od używania słów głupko-podobnych, albo obaj dostaną po uszach.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2212 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:59:30 am »
Ja w sumie nie wiem o co ta cała dyskusja. Podejrzewam, że Anfi standardowo w swoim nieprzystosowaniu społecznym chciał wyrazić całkiem normalną myśl "przesadzają z wielkością cycków, mogli by wprowadzić różnorodność" tylko jak zwykle niefortunnie ubrał to w słowa "nie powinni tego robić" i zabrzmiał oto jak zwykle jak prawda objawiona :smile:




A w temacie - jeszcze nie zabrałem się za pierwszy epek, ale trochę martwią zastrzeżenia Ganossy. W sumie bardzo mało mam czasu na oglądanie ostatnio więc nie mam jakiś strasznych nadziei, bo jak za dużo będzie dobrych serii to będę musiał z bólem z czegoś rezygnować, a jak skopią czy też wyjdzie przeciętniak to zrezygnuję ze spokojem. Przeszło mi też oburzanie się o nieudane adaptacje.

Offline Ganossa

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2213 dnia: Lipiec 06, 2010, 08:08:47 am »
Moje zastrzeżenia są w sumie bardzo subiektywne i odnoszą się do moich przyzwyczajeń i oczekiwań (nie zawsze do końca racjonalnych) co do anime. Więc musisz sam zobaczyć przynajmniej jeden odcinek.
Mangę mimo, że znam od dłuższego czasu dopiero teraz będę czytał więc nie wiem jeszcze jak się zmieni moja opinia o tym anime oglądanym przez jej pryzmat.
Poza tym poczekam i zobaczę czy będzie wychodziła jakaś wersja uncensored.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2214 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:38:19 am »
Czy mi się tylko wydaje czy anfan przestał odróżniać fikcję od rzeczywistości?
Raczej nie wydaje Ci się, może to przez te upały.

Jak dobrze pójdzie to wieczorkiem zobaczę pierwszy epek.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2215 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:44:33 am »
Czy mi się tylko wydaje czy anfan przestał odróżniać fikcję od rzeczywistości?
Podaj jakieś przykłady na to, że nie odróżniam fikcji od rzeczywistości ?

Ja w sumie nie wiem o co ta cała dyskusja. Podejrzewam, że Anfi standardowo w swoim nieprzystosowaniu społecznym chciał wyrazić całkiem normalną myśl "przesadzają z wielkością cycków, mogli by wprowadzić różnorodność" tylko jak zwykle niefortunnie ubrał to w słowa "nie powinni tego robić" i zabrzmiał oto jak zwykle jak prawda objawiona
Nigdy więcej mnie nie obrażaj pisząc coś o "nieprzystosowaniu społecznym" itp. Takich bzdur na swój temat nie mam zamiaru czytać więc lepiej ich nie pisz. Słowa "nie powinni tego robić" są opinią gdyż takie duże cycki to głupota ponieważ są nierealistyczne.
Raczej nie wydaje Ci się, może to przez te upały.
Dalej masz zamiar takie brednie pisać ? Proszę moderację o usunięcie wszystkiego nie na temat.

A samo anime zapewne obejrzę gdyż lubię takie klimaty choć postacie jak widziałem na trailerze są dosyć odpychające wizualnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 11:53:27 am wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2216 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:24:28 pm »
Żresz się od lat z wszystkimi na wszystkich forach, na większości masz bany, na wszystkich jesteś persona non grata. Nie będę wnikał czy to poza czy cecha, ale mam prawo na podstawie tego użyć określenia "nieprzystosowanie społecznie". I nie jest to obraźliwe tak jak nie byłby obraźliwe wytknięcie niedouczenia komuś, kto nie umie dodawać.

Offline Shirosama

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2217 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:31:00 pm »
Żresz się od lat z wszystkimi na wszystkich forach, na większości masz bany, na wszystkich jesteś persona non grata. Nie będę wnikał czy to poza czy cecha, ale mam prawo na podstawie tego użyć określenia "nieprzystosowanie społecznie". I nie jest to obraźliwe tak jak nie byłby obraźliwe wytknięcie niedouczenia komuś, kto nie umie dodawać.
Ja uważam, że to kłamliwe i obraźliwe więc nie życzę sobie takich słów na mój temat.
To, że mam duży dystans do moich słów i bardzo często piszę żartobliwie nie upoważnia cię do takich wniosków.
Żresz się od lat z wszystkimi na wszystkich forach, na większości masz bany
Co to za brednie w ogóle ? Wymień przynajmniej kilka takich for ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 12:34:53 pm wysłana przez anfan »

Offline Hunter Killer

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2218 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:00:32 pm »
Podaj jakieś przykłady na to, że nie odróżniam fikcji od rzeczywistości ?
...  gdyż takie duże cycki to głupota ponieważ są nierealistyczne.
Tyś chyba nigdy piersi nie widział... Tak"duże" piersi są jak najbardziej realistyczne i nie mówię tu o żadnym silikonie.
Zapewne chodziło Ci iż jest mało realne iż wszystkie laski w jednej szkole mogą mieć miseczki D lub wyżej i to rzeczywiście jest mało realne i z tym się zgodzę.
Ale są nawet 15 latki, które mają większe piersi niż wskazywał by na to ich wiek.
Bo jakbyś nie wiedział, piersi zaczynają rosnąć od ok 11 roku życia dziewczynki i kończą na ok 16 roku, czyli jak kończy się pokwitanie. Zatem jest bardzo realne, że 15 latka może mieć tak samo duże piersi jak np 30 latka.

Cytat: anfan link=topic=15679.msg1128085#msg1128085   date=1278413073
Dalej masz zamiar takie brednie pisać ? Proszę moderację o usunięcie wszystkiego nie na temat.
A proszę bardzo, nawet petycje możesz napisać. Ale pamiętaj, że Ty też używałeś różnych słow wobec mojej osoby, zatem jeśli Ty...
Ja uważam, że to kłamliwe i obraźliwe więc nie życzę sobie takich słów na mój temat.
..to ja też sobie mogę tego nie życzyć.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2219 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:09:02 pm »
Tyś chyba nigdy piersi nie widział... Tak"duże" piersi są jak najbardziej realistyczne i nie mówię tu o żadnym silikonie.
Zapewne chodziło Ci iż jest mało realne iż wszystkie laski w jednej szkole mogą mieć miseczki D lub wyżej i to rzeczywiście jest mało realne i z tym się zgodzę.
Ale są nawet 15 latki, które mają większe piersi niż wskazywał by na to ich wiek.
Bo jakbyś nie wiedział, piersi zaczynają rosnąć od ok 11 roku życia dziewczynki i kończą na ok 16 roku, czyli jak kończy się pokwitanie. Zatem jest bardzo realne, że 15 latka może mieć tak samo duże piersi jak np 30 latka.
Akurat nie musisz mi mówić czegoś co wiem. Lecz nawet jakby wybrali same z największymi piersiami w szkole to i tak nierealistyczne są aż tak duże. Przypatrz się może na przyszłość uważniej (przeczytaj informacje na anidb) i zastanów czy naprawdę uważasz, że tak mogą wyglądać piersi u dziewczyn w tym wieku w japońskiej szkole. Ja jestem pewien, że nie. Owszem mogą być sporadycznie całkiem duże, ale nie aż tak jak w tym anime.