Autor Wątek: Kaczor Donald  (Przeczytany 490178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1095 dnia: Listopad 27, 2017, 11:38:24 pm »
Pojawiła się pierwsza plansza z nowego wydania ŻICSM i no... ten tego... jest średnio.
https://1.bp.blogspot.com/-EgNqUfbvtpM/WhwlPY96x7I/AAAAAAAAE-M/RNN4wCZeckklTc-QFnfPWrV1UEOS7l_gACLcBGAs/s1600/23916491_1202171539883494_5819318481421876341_o.jpg

Co za fuszerka. Trudno, jeden zakup mniej w grudniu.

JanT

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1096 dnia: Listopad 28, 2017, 07:01:46 am »
Co za fuszerka. Trudno, jeden zakup mniej w grudniu.
U mnie to samo. Olali mnie to ja ich. Jeszcze z drukiem może być coś nie tak.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 07:05:35 am wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1097 dnia: Listopad 28, 2017, 08:10:17 am »
Jeszcze z drukiem może być coś nie tak.
Standard Egmontu oczywiście został zachowany w ŻICSM:(


Offline isteklistek

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1098 dnia: Listopad 28, 2017, 08:21:29 am »
Ale to tylko jedna strona? Teraz czekać tylko na oświadczenie na oficjalnej stronie, bo już się zaczęło narzekanie, a tom sprzedać trzeba. Początkowo byłem zainteresowany, bo chciałem się przekonać skąd te zachwyty, ale teraz pasuje.

Kijanek

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1099 dnia: Listopad 28, 2017, 08:23:37 am »
@ up
Ale już jest wydrukowane i jest tragicznie

Offline janjedlikowski

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1100 dnia: Listopad 28, 2017, 09:30:21 am »
No niestety wygląda to słabo. Ten czerwony napis Władca Missisipi to jakaś masakra. Szkoda też, że jak już użyli tłumaczenia z poprzedniego wydania, to nie zostawili tej samej czcionki. Ta nowa wygląda tak biednie, szkoda, że jeszcze bardziej jej nie zmniejszyli. Czemu Egmont ostatnio odwala taką fuszerkę? No chyba, że mieli to wszystko w licencji i nie mogli nic zmienić.

JanT

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1101 dnia: Listopad 28, 2017, 09:43:58 am »
Teraz czekać tylko na oświadczenie na oficjalnej stronie
Jakie oświadczenie? To "Standard Egmontu" :smile:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1102 dnia: Listopad 28, 2017, 10:48:16 am »
A mi się podoba i na pewno kupie ten komiks. Przy odpowiednim wyborze księgarni pewnie zapłacę za niego ok. 60 PLN. Uważam, że to uczciwa jakość za tę cenę.

Kijanek

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1103 dnia: Listopad 28, 2017, 10:59:58 am »
A mi się podoba i na pewno kupie ten komiks. Przy odpowiednim wyborze księgarni pewnie zapłacę za niego ok. 60 PLN. Uważam, że to uczciwa jakość za tę cenę.
Uczciwe było by dobre wydanie tego komiksu dobrze, a nie tylko wydanie.

JanT

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1104 dnia: Listopad 28, 2017, 11:55:46 am »
Uczciwe było by dobre wydanie tego komiksu dobrze, a nie tylko wydanie.
Pewnie że tak. Nie wiem jak można zrobić coś po siedmiu latach znacznie gorzej i na odwal się.
REGRES  :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1105 dnia: Listopad 28, 2017, 12:29:11 pm »
Pewnie że tak. Nie wiem jak można zrobić coś po siedmiu latach znacznie gorzej i na odwal się.
REGRES  :smile:
Postęp - jak z ubraniami - kiedyś ubrania były na lata, teraz do pierwszego prania, kiedyś komiks to ekskluzywne dobro dla wybranych, teraz komiks z E. to masówka, po 2 latach ulegnie biodegradacji i trzeba będzie na nowo wydać.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1106 dnia: Listopad 28, 2017, 12:37:52 pm »
Uczciwe było by dobre wydanie tego komiksu dobrze, a nie tylko wydanie.

Uważam, że będzie wydany całkiem nieźle. Poza kilkoma procentami malkontentów z tego forum, cała reszta nabywców będzie zadowolona. Naprawdę dla mnie wasze narzekanie jest groteskowe i nie mogę przestać się dziwić o co jeszcze się przyczepicie. Kupuje komiksy regulanie od kilku lat, a o wielu tzw. usterkach nawet nie miałem pojęcia, historię w stylu "o Egmont na 192 stronie pomylił dymek, koniec z kupowaniem komiksów od nich" u normalnych ludzi wywołują salwy śmiechu. To jest moje zdanie i uważam, że 9 na 10 waszych "usterek" to jest naprawdę czepialstwo. Nie dziwie się, że Egmont was zbywa. Robiłbym to samo. Napisałem o tym tylko dlatego, byście wiedzieli, że są ludzie którzy te WIELKIE BŁĘDY Egmontu mają gdzieś, bo tworzycie tutaj kółko różańcówe i co chwilę macie nowe litanie problemów do E i się tylko i wyłącznie nakręcacie. Nie czyni z was to bardziej świadomych konsumentów, tudzież bardziej wymagających, czyni z was to naprawdę irytujące osoby. Niepotrzebnie się wzajemnie nakręcanie moim zdaniem to już przestało być hobby, to już choroba.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 12:45:42 pm wysłana przez Dariusz_Notariusz »

JanT

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1107 dnia: Listopad 28, 2017, 01:33:16 pm »
Napisałem o tym tylko dlatego, byście wiedzieli, że są ludzie którzy te WIELKIE BŁĘDY Egmontu mają gdzieś
To ci którzy kupiony komiks kładą na półkę zafoliowany żeby ładnie wyglądał. Byle oprawa była cała i ładna  :biggrin:

Naprawdę nie widzisz że nowe wydanie jest zrobione na odwal się? Dzięki takiemu podejściu jak twoje kolejne może wyglądać tak samo.

Offline Antari

Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1108 dnia: Listopad 28, 2017, 01:41:26 pm »
Ja rozumiem, że wybór czcionki słaby, kilka błędów od strony graficznej (pozycja "poszukiwany") oraz brak zmian w tłumaczeniu. Ale pytam serio, co jest nie tak w kolorystyce np. mapy czy tłumu na ostatnich kadrach? "Zmianą na minus jest też pozostawienie w nowym wydaniu mapy w oryginale" - kompletnie nie rozumiem tej wypowiedzi. Nowe wydanie wygląda o wiele lepiej niż czarno-biała mapa i tłum w mono kolorze. Plus czcionka na mapie dla odmiany o wiele lepsza niż w wydaniu z 2010.

Mnie tam wszystko jedno mam poprzednie wydanie, a drugie będzie latało za tak śmieszną kasę, że i tak kupię bo HC i srebrne litery :cool:

Kijanek

  • Gość
Odp: Kaczor Donald
« Odpowiedź #1109 dnia: Listopad 28, 2017, 01:45:43 pm »
Uważam, że będzie wydany całkiem nieźle. ...
Nadzieja wiecznie żywa ;)

 

anything