Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 11235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Heavenly Sword
« dnia: Sierpień 07, 2007, 08:01:15 pm »
Nie mogę wytrzymać. Wiem, że Sky Ace chciał napisać coś o HS, ale zagrałem w demo i po prostu mnie nosi.

Chciałem oficjalnie przekazać światu, że Kratos spadł z piedestału i zrobił to z wielkim hukiem. To co wyprawia Nariko to po prostu czysta poezja ruchu, tańca i śmierci. Nie ma co czekać na God of War 3. Nadchodzi Heavenly Sword i zmiata wszystko na swojej drodze :)

Offline DARKMAN

Heavenly Sword
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2007, 02:47:32 am »

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Heavenly Sword
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2007, 06:49:58 pm »
W końcu jest. Nadszedł Heavenly Sword. Demo rozpaliło umysły graczy. Oczekiwania były olbrzymie. Czy Nariko strąci Kratosa siedzącego na tronie slasherów? Czy gra wyzwoli takie same emocje, jak demo? Czy śmiercionośny taniec Nariko będzie też piękny? Po zagraniu w pełną wersję na usta ciśnie się jeden komentarz. Umarł Król, niech żyje Królowa. Po szczegóły zapraszam do recenzji.

Offline fin

Heavenly Sword
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2007, 07:01:17 pm »
Fajna recka, szkoda tylko że nie wspomniałeś o najbardziej niesamowitej animacji twarzy w grach wogóle. Chyba żadna inna gra pod tym wzgledem nie ustawiła poprzeczki tak wysoko.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Heavenly Sword
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2007, 07:05:29 pm »
Masz rację...Pomimo, że Bohan jest brzydki, to mógłbym oglądać cutscenki, w których występuje godzinami. POEZJA. No i zmarszczki mimiczne na twarzy Nariko...

Offline DARKMAN

Heavenly Sword
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2007, 10:16:51 pm »
Recenzja troche przesadzona :P W praktycznie wszystkich recenzjach ludzie narzekaja na te strzelanie z SIXAXIS'em....

IMHO gra dobra, ale nie zasluguje na 10/10... No i zdecydowanie jest za krotka -> polecam obczaic ta recenzje :)

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Heavenly Sword
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:48:44 am »
Cytat: "fin"
Fajna recka, szkoda tylko że nie wspomniałeś o najbardziej niesamowitej animacji twarzy w grach wogóle. Chyba żadna inna gra pod tym wzgledem nie ustawiła poprzeczki tak wysoko.


Poprzeczka podbita ;)

Zaś co do opinii o ocenie zdecydowanie się zgadzam. Moim zdaniem solidne 8...max.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Heavenly Sword
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:41:51 am »
Ta gra jest Boża.
5h-tyle mi wystarczyło,żeby sie zakochać.Najpierw oglądałem trailer na youtube.com,i pomyślałem sobie: "Będzie nieźle".Jakże bardzo byłem w błędzie...

3 dni temu pojechałem do kuzyna po płytki na PS2.To co zobaczyłem na jego HD rozku****o mnie!(nie mogłem uzyć innego wyrażenia :( przepraszam.) I szczerze te wszystko GoW'y idą w odstawke ("są gusta i guściki....").Ta dynamika ruchu,płynność przy wykonywaniu ataków....ogólnie taniec śmierci ;)
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline kort

Heavenly Sword
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:02:39 pm »
Ja do tej pory widziałem "loads of trailers" i uważam, że spokojnie giera zasłużyła na taką ocenę. Nie ma co się przyczepiać do ocen, to jest sprawa całkowicie subiektywna... Napiszcie swoje i oceńcie inaczej :D
Każda świetnie animowana gra, w której walki wyglądają tak jak tutaj, występują miecze i fajne cutsceny, a do tego główa bohaterka jest super laską i do tego mocno rudą ma dla mnie 15/10 na wejściu... :D
to gwoli usprawiedliwienia, dlaczego stanąłem w obronie oceny... ;)
Tak poważnie to zastanawiam się czy dla tej gry nie kupić PS3 zamiast Xbox360. TYlko że tam jest Assassin i do tego niedługo będzie Force Unleashed... AAAA czy oni nie mogą współpracować? :doubt:

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Heavenly Sword
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:45:18 pm »
koortshack --> Assassin's Creed jest też na PS3. To tak gwoli ścisłości.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Heavenly Sword
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:52:19 pm »
Cytat: "koortshack"
Tak poważnie to zastanawiam się czy dla tej gry nie kupić PS3 zamiast Xbox360. TYlko że tam jest Assassin i do tego niedługo będzie Force Unleashed... AAAA czy oni nie mogą współpracować? :doubt:

Ja sie wachałem do czasu,aż nie zobaczyłem HS.Pozatym niedługo MGS wychodzi ...^^
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline kort

Heavenly Sword
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2008, 04:02:29 pm »
Cytat: "Gambit"
koortshack --> Assassin's Creed jest też na PS3. To tak gwoli ścisłości.


I to jest moment mojego zwątpienia... :( Teraz to już mam wodę z mózgu. PS3 zatem zachęca do Assassins Creed, SW: Force Unleashed wychodzi także na PS3, do tego jeszcze Heavenly Sword...

CO JA TERAZ MAM ZROBIC:?: :doubt:

Offline DARKMAN

Heavenly Sword
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 12, 2008, 12:35:00 am »
koortshack -> Heh nie zapominaj o Ninja Gaiden 2 dostepnym tylko na X'a, ktore to totalnie zarzadzi - polecam obczaic filmiki/screenshoty. No i ten tego Fable 2 :) Ale jak to sie mowi, co kto lubi...

Osobiscie pewnie w przeciagu nastepnych paru miesiecy sprawie sie PS3 JEDYNIE ze wzgledu na odtwarzacz Blue Ray'a (wydaje sie, ze HD-DVD juz praktycznie padlo)... Do gier -> tylko X360 :)

P.S. Osobiscie bym qpil pare innych pozycji przed Assasins Creed... Ale to moje subiektywne zdanie...

Offline kort

Heavenly Sword
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:52:23 am »
Cytat: "DARKMAN"
koortshack -> Heh nie zapominaj o Ninja Gaiden 2 dostepnym tylko na X'a, ktore to totalnie zarzadzi - polecam obczaic filmiki/screenshoty. No i ten tego Fable 2 :) Ale jak to sie mowi, co kto lubi...

mhm. Nie wkurzaj mnie ;> Ciągle wychodzą kolejne gry i kolejne i kolejne..  każda coś w sobie ma... Tyle, że jakby na to nie patrzeć mieszkam w Polsce i nie do końca mogę sobie kupić każą konsolę... I tak pewnie kupie assassina i SW force unleashed  a potem będzie posucha przez rok, bo nie będzie mnie stać na gry... No jeśli kupię PS3 to jeszcze HSa kupię ;)
Cytat: "DARKMAN"

P.S. Osobiscie bym qpil pare innych pozycji przed Assasins Creed... Ale to moje subiektywne zdanie...


Tak docierają do mnie informacje, że AC to i że tamto, że za krótkie, żeza biedne... Tylko, że tak: po pierwsze jestem archeologiem, a zwiedzenie obiektu moich zainteresowań "osobiście" to musi być coś. Po drugie, walki w AC są świetnie wykonane i bardzo dobrze ułożone, co współgra z moją miłością do operowani bronią białą...
Chyba nie ma tytułu, który ja bym wcześniej kupił ;)
I sie OT zrobił.... Przepraszam ;)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Heavenly Sword
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2008, 03:39:14 pm »
Cytat: "DARKMAN"
koortshack -> Heh nie zapominaj o Ninja Gaiden 2 dostepnym tylko na X'a, ktore to totalnie zarzadzi - polecam obczaic filmiki/screenshoty.


Zrobili Ninja Gaiden Sigma na PS3, wierzę, że reszta też się pojawi. No i okazuje się, że na jesieni 2008 pojawi się sequel Resistance...a po nim już tylko potop :)